Jump to content



THE WITCHER


Vasot

Recommended Posts

Από γραφικά σχίζει λέμε...από gameplay χάνει όμως αρκετά.

Το σύστημα χαρακτήρα είναι αρκετά προτότυπο και ωραίο.

Θα το έλεγα ότι είναι ανάμεσα σε action και καθαρό rpg.

Αλλά για την ώρα το βαριέμαι...από αντικείμενα δε ξέρω τι γίνεται

ας κοιτάξω κάνα σάιτ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Λοιπόν το έβαλα και εγώ...από γραφίκα συμφωνώ με τον Spyrus ότι έχει πολύ καλά, αλλά από gameplay δεν τρελάθηκα κιόλας. Ίσως γιατί δεν μου αρέσουν και πολύ αυτού του είδους τα παιχνίδια :( .

Στην αρχή με το σπαθί πρέπει να πατάς 50-φορές το κλικ για να επιτεθεί...κάνω λάθος?

Link to comment
Share on other sites

για να επιτεθείς κάνεις κλικ μία φορά και αρχίζει να εκτελεί ο χαρακτήρας κάτι σαν combo,όταν ο δείκτης του ποντικιού αλλάξει σε ένα "φλεγόμενο" σπαθί,τότε ξανακλικάρεις και συνεχίζει το combo........είναι θέμα timming δεν θέλει πολλές φορές.

εγώ το demo έπαιξα αλλά στο μηχάνημα μου έτρωγε αρκετά κολληματάκια οπότε το άφησα.

πάντως και οι διάλογοι έχουν πολή φάση!:D

Link to comment
Share on other sites

Ναι όπως το λες, πρέπει να είναι θέμα timming του χεριού μου.

Δεν ξέρω πάντως αν θα το συνεχίσω. Ψιλοβαρετό μου φαίνεται.

Όσο για τους διαλόγους έχουν κάτι ατάκες ενός γέρου προς μιας εκεί γκόμενας του τύπου "babe" :hehe:

Link to comment
Share on other sites

τρεχω vista home premium και μετα απο ολα τα updates καθε φορα που τρεχω 3d εφαρμογη κυριως παιχνιδι οπως call of duty 4, the witcher, fear perseus mandate με τα απο λιγο το pc παγωνει και κανω restart γνωριζει κανεις τι παιζει ή αν εχεο καποιος παρομοια προβληματα?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Μόνο σε μια φάση του παιχνιδιού γίνεται αυτό, συγκεκριμένα έχεις έναν κρύσταλλο και όπου βρίσκεις ένα Place of power μπορεί να σε πάει σε ένα μόνο συγκεκριμένο σημείο, σε ένα σπίτι βασικά.

Όμως ο βασικός τρόπος είναι τα πόδια. Λίγο βαρετό αλλά βλέπεις ωραία τοπία :D

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω και γω μια ερώτηση γιατί έχω κολλήσει για τα καλά....έχει φτάσει κανείς στο σημείο που πρέπει να πάς στον blacksmith για να του φτιάξει την <<κεραία>> ?Παω και μου λέει οτι δεν με εμπιστεύεται κ δεν μπορεί να βοηθήσει....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.