Jump to content



Κατεβάζοντας από το Rapidshare. Μια πονεμένη ιστορία.


alexis2044

Recommended Posts

Έχω φάει τον κοσμο να βρω έναν download manager για Ubuntu ( η linux γενικα) για να κατεβάζω απο το rapidshare.com

Έχω Premium account και μεχρι τώρα χρησιμοποιούσα τον D4X που έκανε φανταστική δουλειά.

Αλλα έλα που με το Gutsy Gibbon σταμάτησε να δουλεύει και τουτο... ( Κατοχύρωμενο Bug)

Σαν λύση ανάγκης έχω προς το παρόν το RapGet μέσω Wine που κουτσα κουτσα δουλευει αλλα είναι σπαστικό καθώς έχει καποια προβλήματα με το Compiz.

Οι σερβερ της Rapidshare απαιτουν authentication, και θα ήμουν ευγνωμων αν ηξερε κανεις κανένα πρόγρμμα με clipboard monitoring.

Link to comment
Share on other sites

φιλε εγω εχω Flashget ειναι δωρεαν μπορεις να το βρεις εδω http://www.flashget.com/index_en.htm

οταν πας tool-optionsπας στο site manager γραφεις την www.rapidshare.com και στο κατω μερο θα σου γραφει login και pasword οταν κανεις copy ενα link του rapishare αμεσως θα σου ανοιγει το flashget και θα πατα μονο οκ:) ακομα οταν κανεις 100 link μαζι θα ειναι οκ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Whitesnake

Ρε παιδιά για Ubuntu ρωτάει ο άνθρωπος...!!

Ευχαριστώ πολυ Inlovem και LightBird αλλα, οπως λεει και ο Whitesnake μιλαω για Ubuntu.

Flashget με Wine δεν ειναι και οτι πιο ευχαριστο...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.