Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Και πές μας πάνω σε πιο πράγμα θέλει αναβάθμηση...:)

δεν χρειαζεται αναβαθμηση.

απλα αγορασα ι7 930 και rampage 2 extreme και megahalems rev2 :)

ηταν το πασχαλινο δωρο προς τον εαυτο μου :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:upside:Αυτη αν και το μηκος της μου φερνει για 22αρα (παιρνοντας σαν συγκριση το πληκτρολογιο) εχει κουμπια αφης? 27αρα? 24αρα?

24άρα είναι (U2410) και είναι με κουμπιά αφής (btw το keyboard είναι λίγο μακρύτερο από τα κανονικά επειδή στα αριστερά έχει τα macro keys και μάλλον γι' αυτό μπερδεύτηκες :p)

Link to comment
Share on other sites

24άρα είναι (U2410) και είναι με κουμπιά αφής (btw το keyboard είναι λίγο μακρύτερο από τα κανονικά επειδή στα αριστερά έχει τα macro keys και μάλλον γι' αυτό μπερδεύτηκες :p)

Oχι βασικα εχω το g15v1 που μαλλον ειναι ακομα πιο μακρυ :p και εχει λιιιιιιιιιγο μεγαλυτερο πλατος απο την 22αρα μου, και υποθετωντας οτι το g110 ειναι λιγο πιο κοντο απο το g15 και στην φωτο φαινεται λιγο πιο κοντο απο την 24αρα σου υπεθεσα οτι μαλλον ειναι 22αρα, αν και φαινεται απο τα πληκτρα αφης οτι δεν ειναι. Εξαπατει η φωτο:fist:(ειναι πιο μπροστα το πληκτρολογιο στην φωτο και φαινεται μεγαλυτερο και η οθονη που ειναι πιο πισω μικροτερη).

Αλλα αποτι βλεπω εχει και η 24αρα αφης, δεν το ξερα! Νομιζα οτι ηταν προνομιο των 27αρων. Η U2410 δεν ειναι?:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.