Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Καποτε ειχα ποσταρει το γραφειο μου και μου ειχατε πει "θα το λιγουρευεται ο καμπαμαρου!!!"....

Αν το ποσταρω τωρα θα κανει εξορμηση στο σπιτι μου οποτε καποια αλλη στιγμη...παντως τα χερια και τα ποδια μου χωρανε ισα ισα οταν καθομαι χαχαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχ το ξεχασα το πιατο ;p Βαριεμαι μωρε να μαζεψω τα καλωδια, καλα ειναι κιετσι ;p

Τον σαρκασμο δε καταλαβαινω απο τους 2 τελευταιους... Το γνωριζω οτι ειναι καλυτερα να εχουμε την gpu στη 1η pci-e, αλλα εφοσον ολα δουλευουν ρολοι και στη κατω τοτε γιατι οχι; Εξυπναδες :zzz:

Anyway, ναι στη 1η pci-e εχω την xonar και τερμα κατω την 5970. Δεν αναγνώριζε με τιποτα την xonar στη τερμα κατω pci-e, δεν υπηρχε αλλη λυση. Οπως και να χει ομως κομπλε μου τα τρεχει ολα, δεν εχω κανενα προβλημα.

Έγινε επεξεργασία από Nick-firestorm
Link to comment
Share on other sites

Anyway, ναι στη 1η pci-e εχω την xonar και τερμα κατω την 5970.

Η 5970 τρέχει Χ16? Έχω την εντύπωση πως στο mobo αυτό η τελευταία pci-x τρέχει Χ8 μόνο.

Αν είναι όντως έτσι, καλύτερα να την ρίξεις σε μια από τις πιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου φάνηκε οτι έβλεπα λάθος, αλλά τώρα με κούφανες.

αυτή η κάρτα ήχου θέλει Pci-e x16 για να παίξει;

edit: οκ κατάλαβα τι παίζει. η μητρική σου δεν έχει pci-e χ1 και η μόνη που μπορούσε να την τρέξει είναι μια pci-e χ16.

Έγινε επεξεργασία από juno12
Link to comment
Share on other sites

Ε ρε κατι περιεργοι με εντυπωσεις...

Οταν λεω πως ολα δουλεουν ρολοι ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως τρεχει x16 η 5970...ελεος...

και ναι δεν εχει x1, εχει με τη σειρα: pci-e x16 - pci-e x4 - pci-e x8 - pci-e x16. Κομπλέ;

Εχει και floppy 4pin πανω στη μητρικη για να δωσει extra ρευμα στις pci-e, και συνδεσα το πάνω οπως βλέπετε για extra παροχή στη xonar essence, και οντως η ποιότητα ηχου στα ακουστικα έχει αυξηθεί.

Link to comment
Share on other sites

@Nick-firestorm

οι Xigmatek τι λενε απο θόριβο?

παντος απο εμφανιση σκιζουν....εκατσαν ωραια με το κουτι....γενικα με το μαυρο!

(ρωταω γιατι ψινομαι να βαλω και εγω στο δικο μου στακερ τετοιους)

Link to comment
Share on other sites

@Bloodmage κανουν λιγακι θορυβο, δεν ειναι τελειως αθορυβοι μιας και εχω 5...

Γενικα τα χρωματα ειναι λιγο παρδαλα λογο της μητρικης :p αλλα με το κουτι εκατσαν πολυ ωραια ναι, πριν που ειχα μια μπλε msi mobo ηταν πολυ πιο ομορφα !

Link to comment
Share on other sites

GoMaR το AverMedia εμενα μετα απο λιγοτερο απο 1 χρονο... εχει χαλασει η ποιοτητα εικονας... σαν να κανει χιονια... στην ψηφιακι τηλεοραση μου κανει παρεμβολες... ξανασυντονυσα αλλα και παλι.... εσυ εχεις τιποτε τετοια προβλήματα?

ΒΤW Πολυ ωραιο γραφειο... ο φραπες μετριος χωρις γαλα?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.