Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

:hehe: με πρόλαβε ο neuro ;)

όντως είναι πόλυ πιο ξεκούραστα στα μπράτσα της καρέκλας (η οποία δεν χώραγε στην φώτο :...:) απ'ότι το έιχα παλαιότερα να ακουμπάω πάνω στο γραφείο..

Link to comment
Share on other sites

Μια από το δικό μου με την τρέχουσα διαρρύθμιση μιας που σήμερα έτυχε να είναι και αρκετά τακτοποιημενο

attachment.php?attachmentid=53618&stc=1&d=1354655279

Sent from my Galaxy Note using Tapatalk

Ξες...και καλά τυχαία είναι τα κινητά πάνω στογραφείο :hehe:

Ωραίος haya

Link to comment
Share on other sites

βρε τσακαλάκια, όλοι με 2 οθόνες μου είστε.... Δε σας άρεσε η πρώτη ή δουλεύετε με 2 ?

προσωπικά, τώρα που είμαι με μία, είμαι όλη την ώρα με split screen. Ακόμη κι αν βλέπω σειρές/ταινίες ή αγώνες. Πριν, που είχα δύο οθόνες, είχα βολευτεί αφάνταστα κυρίως όταν διάβαζα, γιατί στη μία οθόνη είχα τη θεωρία σε split screen με το κείμενο που εργαζόμουν, και στην άλλη είχα π.χ. το mathematica, ή κάποιον browser με περισσότερες πληροφορίες. Γενικά όταν έχεις να διαχειριστείς μπόλικη πληροφορία είναι πολύ χρήσιμες οι δύο (ή και παραπάνω) οθόνες., αν και στην αρχή δυσκολευόμουν να συνηθίσω την έκταση του desktop. Επίσης dual screen είναι must αν παίζεις manager :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το όλο σκηνικό [MENTION=5986]billis_kou[/MENTION] αλλά από ότι βλέπω λείπει κάτι!!!

...

ηχεία???!!!

Τα ηχεία φίλε μου είναι κρυμένα πίσω απο τις 2 οθόνες στην TV και τα άλλα 2 ειναι πίσω στο δωμάτιο για να έχω το suround

Link to comment
Share on other sites

Ειναι custom build το γραφειο απ το πατερα μου με κοματια απο το εργοστασιο ξυλειας-επιπλων του θειου μου.Δυστυχως εγινε κακος υπολογισμος στο πλατος του ενος :hang2:¨Πανε και 10 χρονια βεβαια αλλαξαν οι καιροι και οι απαιτησεις.Τα αρνητικα ηταν οτι ακομα και επι εποχες CS το sensitivity κατω απο 2 το ξεχναγα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
sorry για το offtopic...

τα διαφορετικα keycaps απο που; το Pause ειναι διαφανο ή κοκκινο;

Άπο qwerkeys είναι. Νομίζω είχε γίνει και μια μαζική από εδώ για thelab-Key. Το pause είναι κόκκινο και με τον φωτισμό γίνεται ακόμα περισσότερο ;)

Έχει και keys για αδιαφανές

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
να και το δικό μου αν και είναι σε χάλια ανάλυση και γωνία λήψης

60503_10151171978603697_22796023_n.jpg

To καλό είναι ότι τουλάχιστον δεν είμαι ένας από τους λίγους που έχουν ταυτόχρονα 2 διαφορετικές οθόνες.

//crisis

Link to comment
Share on other sites

Τα ηχεία σε πείραξαν ρε συ; Δε βλέπεις ότι τρέχει How I Met Your Mother - Racing edition από πίσω :p :P

Περί dual monitors: Εγώ σκέφτομαι να διώξω το ένα monitor από τα 2 που έχω, ή και τα 2 και να πάω σε 27ρι. Παλαιότερα τα χρησιμοποιούσα και τα 2 αρκετά, τώρα το μικρό τσάμπα ρεύμα καίει. Αλλά θα περιμένει το remodeling του γραφείου, θέλω να τσιμπήσω low profile μαϊμουδιά apple keyboard και κάνα αντίστοιχο χρώμα τρωκτικό πριν πάρω την οθόνη, μπας και βρω συμβατά χρώματα.

Άσε που με έπιασε να βάψω το γραφείο κι'ολας, αλλά με τέτοιο καιρό....χλωμό.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.