Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

ναι αλλα βολευει ριχνεις το hd ταινιακι στην 32αρα και τη πεφτεις πιο πισω και εισαι jetset..εμενα μου αρεσει το setup αυτο...το μονο δεν ειναι να τα χεις ολα ανοιχτα καπου ψιλοσαλταρεις...:hehe:

Α σ'αρέσει τώρα ε? :p

... σε μια πρόχειρη υλοποίηση...

pict0360nv0.th.jpg:jump1:

Καλα εντάξει...δεν έχω να πω τίποτα λέμε... ονειρικές καταστάσεις λέμε... :T:

Link to comment
Share on other sites

dubber ο φωτισμός σου είναι φοβερός!

Τι λάμπες έχεις βάλει?

Σκέφτομαι να κάνω κάτι παρόμοιο όταν μετακομίσω.

Να πας στα βρωμο-Καλυβια σου... :X:

(καπου πηρε το ματι μου καποιο post/thread οταν το εφτιαχνε που δειχνει τις λαμπες κτλ)

Link to comment
Share on other sites

~90 από Praktiker

dsc0033resizeqg5.jpg

Ρε φίλε, ο καναπές από πού είναι και πόσο??? Ψάχνω κι εγώ κάτι τέτοιο για το νέο μου σπίτι, αλλά δε βρίσκω στην τιμή που θέλω... Θέλω να είναι ΠΟΛΥ ακριβό!!!!! Πλάκα, φτηνό θελω...

Link to comment
Share on other sites

ποσο καιρο την εχεις? καρεκλα η πολυθρονα?(μαλλον καρεκλα)

μας ειχανε φερει μια πολυθρονα (οταν δουλευα ΙΚΕΑ) μια επειδη ειχε φυγει μιση ουτε μιση τεσπα ραφη και την αλλαξανε με την μια.Ο τυχερος που την πηρε ακομα την χαιρεται.

Έγινε επεξεργασία από 2cpu
Link to comment
Share on other sites

καρέκλα γραφείου και την έχω ~1 χρόνο. Από αυτές που πάνε μπρος-πίσω. Προσωπικά δεν με πειράζει ιδιαίτερα το γεγονός ότι έχει φαγωθεί, απλά πρέπει να την αλλάξω κάποια στιγμή, γτ θα έρθει κανείς στο "βασίλειο" :p και θα είναι ψιλοξεφτίλα :rolleyes:

Έχει γίνει έτσι από την πολλή χρήση, απλά το αναφέρω, για να πω ότι είναι αρκετά "ευαίσθητες" οι καρέκλες με δερματίνη ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.