Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Φτιάχνοντας το καινούργιο μου γραφείο

11102008cc2.th.jpgthpix.gif 11102008001ek2.th.jpgthpix.gif 11102008005sj0.th.jpgthpix.gif 11102008012qj3.th.jpgthpix.gifακομα δεν εχουν μαζευτει ολα τα καλωδια:tomato::tomato::tomato:

εδώ τα πίσω ηχεία

11102008002xa3.th.jpgthpix.gif 11102008003ot7.th.jpgthpix.gif (παρακαλώ οχι σχόλια για την foto :p:p:p)

εδώ τα καλώδια που περναναι για να φτάσουν στο pc (ηχεία-κεραία TV - και δορυφορική)

11102008004he5.th.jpgthpix.gif

και μια πληκτρολόγιο-ποντίκι

11102008011fq2.th.jpgthpix.gif

Link to comment
Share on other sites

@galactob

ιας και ενδιαφέρομε και εγώ για κανάλια καλωδίων από που τα πείρες και πόσο?

αν λες για τα πίσω από πρακτικερ, αν λες τώρα γι' αυτό κάτω από το γραφείο είναι της legrand και είχε 65€ τα 2 μέτρα με 3τρις πρίζες, αλλά ευτυχώς είχα φίλο ηλεκτρολόγο και το πήραμε χοντρική 30€

Link to comment
Share on other sites

@galactob

λέω για αυτά κάτω από το γραφείο.

στο pc room έχω 6μετρα που θέλω να περάσω κανάλια για καλώδια. 4υποδοχες για UTP και 16μπριζες ρεύματος.(4pc)

αν μπορείς ρώτα τον φίλο σου για μια προσφορά να δω τι παίζει...

Link to comment
Share on other sites

Αααα ναι.... δίκαιο έχεις!!!!!Άμα δεν σε βολεύει έχω και άλλο.....Ξέρεις για να μην ακούω τις δικαιολογίες τύπου τι είναι τούτο το πληκτρολόγιο δεν μπορώ να παίξω PRO:D

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο pastelidis.n.s. Εμφάνιση μηνυμάτων

Να και το δικο μου με την προσθηκη της νεας οθονης

"πεθανα" λεμε,με το "βραβειο/certificate" mozilla και τα "clock/κανω χαρα" screenshots κολλημενα στον τοιχο.

Που να δεις και από την από πίσω πλευρά που έχει κρεμασμένες πάνω σε σωλήνα ποθ πάει στο a/c κάτι μητρικές κάτι κάρτες δικτυού και κάτι κάρτες ήχου.

Link to comment
Share on other sites

USB Hub :p

Έχεις εύκαιρο το Link να μου πεις ποιο είναι;;;

Να και το δικο μου με την προσθηκη της νεας οθονη

w3264.png

Αυτό στον τοίχο πάνω από την οθόνη σου τι είναι;;;;;;;;;;;;

Οθόνη χωνευτή στον τοίχο;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Έγινε επεξεργασία από Aligator21
Link to comment
Share on other sites

Από Multi το έχω πάρει, δε μπορώ να το βρω στο site. Πάντως το συγκεκριμένο μλκια είναι, ειδικά τώρα που έχω φτιάξει τα μπροστινά USB του Stacker μου είναι άχρηστο

Αυτό είναι το άλλο γραφείο

100_5307coffff.jpg

Η ταύλα (όπως και ό,τι υπάρχει πάνω) θα φύγει. Έχει λίγο μεγαλύτερο βάθος, ενώ ένα άλλο θετικό είναι ότι από πίσω υπάρχει τοίχος (σκεφτόμουν για στήριξη με vesa). Επίσης βολεύει καλύτερα για κάποιο 5.1 σετάκι στο μέλλον (αν και λίγο απίθανο, αλλά λέμε τώρα :smoke:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.