Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

perp : σα να βλεπω το γραφειο του gbak ειναι...

Αν εννοείς το γραφείο ως γραφείο το δικό μου ειναι κατάμαυρη τάβλα του Praktiker με inox πόδια, ιδιοκατασκευή... δεν το θυμάσαι καλα...:p

στο γενικότερα θέμα αισθητικής πάντως, αυτό ισχύει... είμαστε οπαδοί της ίδιας κουλτούρας.. less is more :D

Link to comment
Share on other sites

εχει δικιο ομως ο τζεισον καποτε υπηρξε γραφειο...το οποιο οντως εφερνε στου perp

Έγινε επεξεργασία από perp
perp είναι... όχι pepr... ακόμα να το μάθεις :P
Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατί τότενες είχαμε 2 στακερ, 2 Dell, 2 G15 και 2 G9... σπάνιο πράγμα στο thelab :hehe:

@giogio

Αισθητικά μου αρέσει... το ανισοπέδα όμως στυλ ειναι βολικό? (κατω το keyboard, πιο ψηλά το laptop, ακόμα πιο ψηλά η οθόνη)

Έγινε επεξεργασία από perp
Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατί τότενες είχαμε 2 στακερ, 2 Dell, 2 G15 και 2 G9... σπάνιο πράγμα στο thelab :hehe:

@giogio

Αισθητικά μου αρέσει... το ανισοπέδα όμως στυλ ειναι βολικό? (κατω το keyboard, πιο ψηλά το laptop, ακόμα πιο ψηλά η οθόνη)

η φωτο σε ξεγελαει οπως και εμενα τωρα που την βλεπω ετσι μου φαινεται, αλλα οταν καθεσαι στην καρεκλα ειναι ακριβως ολα στο ιδιο υψος η καρεκλα σηκωνεται και την βαζεις οπου θες πανω η πιο κατω

Link to comment
Share on other sites

Ας ανεβάσω και μερικές φώτος απο το δικό μου γραφείο, τώρα που σέταρα τα Z5500 αλλά όχι και το χάος των καλωδίων :p

h0kn8ckj9wjhwpk1jex9.jpg

zit8jlytqxb8mx0k3euz.jpg

g9n0o7rym9tn8kwdbiwc.jpg

Ωραίο γραφείο φιλέ μου πολύ ταχτοποιημένο :T:. . . το πάνω κομμάτι γιατί κάτω . . . . . . . Χάνει το φις την πρίζα , η πρίζα το πολύμπριζο το usb την είσοδο και γενικά επικρατή ο πόλεμος των καλωδίων. :hang2::hang2: Πιστεύω ένα συμμάζεμα θα βοηθούσε και εσένα αν ήθελες να ξε - ενώσεις κάτι από εκεί !!!! Όσο για το ηχείο δεν έχει πρόβλημα που κτυπάει το πάνελ της οθόνης από πίσω ????

Έγινε επεξεργασία από galactob
Link to comment
Share on other sites

Καλά ναι κάτω δεν υπάρχει αυτο το πράγμα λέμε... απόλυτο χάος... φοβάμαι να κοιτάξω :hehe:

Η αλήθεια είναι οτι χτες το βράδυ ενωσα τα καλώδια των περιφερειακών Ζ5500, έκανα κάποιες αλλαγές και βαρέθηκα να τα μαζέψω.. συνήθως πάντως είναι αρκετά μαζεμένα, όχι όμως και τελείως καθώς οπότε το κάνω, μετά πάντα συνήθως προκύπτει λόγος να ξε-συμμαζευτούν :D

Link to comment
Share on other sites

τι ωραια αυτα τα χαρτοκουτα απο το ΙΚΕΑ!2 κουτακια 4,99e

πριν το γραφειο μου ηταν ενα χαος και τωρα μπηκε σε ταξη:D

και τι δε χωρανε......κουτια απο μητρικες,psu,vga,mobile,απο ψυκτρα, τα παντα:cool:

DSC_0185.jpg

DSC_0187.jpg

DSC_0188.jpg

Link to comment
Share on other sites

τι ωραια αυτα τα χαρτοκουτα απο το ΙΚΕΑ!2 κουτακια 4,99e

πριν το γραφειο μου ηταν ενα χαος και τωρα μπηκε σε ταξη:D

και τι δε χωρανε......κουτια απο μητρικες,psu,vga,mobile,απο ψυκτρα, τα παντα:cool:

nice

ωραία σκαλοπάτια:banging:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.