Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ωραίο το γραφείο,έχω και εγώ ένα παρόμοιο,βασικά λίγα % διαφορά έχουν.:D

Ελπίζω να χεις μπαλκόνι όμως γιατί εγώ θα χα φρικάρει. :hehe:

Δική μου photo θα δείτε όταν πάρω ηχοσύστημα και φτιαχτεί κάπως το δωμάτιο γιατί τώρα είναι... αφήστε την φαντασία σας να οργιάζει.:sick:

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα. Μπαλκονι εχουν ολα τα υπολοιπα δωματια του σπιτιου. Ξερεις τωρα, αυτο ειναι που λεγεται μαλλον χτισμενος ημιυπαιθριος ...

Βαλε καμια φωτο απο το δικο σου και ξαναβαζεις οταν το σιαξεις ...

We won't judge!:happy2:

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα. Μπαλκονι εχουν ολα τα υπολοιπα δωματια του σπιτιου. Ξερεις τωρα, αυτο ειναι που λεγεται μαλλον χτισμενος ημιυπαιθριος ...

Βαλε καμια φωτο απο το δικο σου και ξαναβαζεις οταν το σιαξεις ...

We won't judge!:happy2:

Ε έτσι παλέυεται η κατάσταση. :hehe:

Να και δυό δικές μου.Χαμηλωμένο Flash και μάπα εστίαση λόγο macro mode που δεν βγαίνει γιατί είναι κατευθείαν απ'τον camdriver και ποιός κάθεται να κάνει config άλλον...:hehe:

Τα ηχεία δεν τα χρησιμοποιώ πολύ,τα χω πολύ καιρό και τα δουλεύω για κάνα game μέχρι να πάρω σωστά πράγματα.Μουσική ακούω από ακουστικά,γιατί μόνο που σκέφτομαι μελωδία να βγαίνει από αυτά τα πράματα,δεν χρειάζομαι κάτι άλλο.:to_pick_ones_nose3:

Επίσης πρόσεξα στην δεύτερη photo ότι ο λεκές απ'τον καφέ δεν έχει φύγει,θέλει και άλλο.:haha:

post-8191-1416073987,2335_thumb.jpg

post-8191-1416073987,4259_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.