Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

1225i.jpg

να μαι και εγω συμαζεμενος και ξεσκονισμενος:p

το stacker αντικατεστησε το v2010b

μολις αλλαξω την σπασμενη μπριζα πανω στο καναλι, θα παει το πολυμπριζο πισω απο το pc και θα ειμαι cable-free

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@ Μα πως μπορείς να το έχεις τόσο οργανωμένο και καθαρό; Αηδιαστικό θέαμα.

ΣΟβαρά τώρα. Επειδή βλέπω το γραφείο, μικρό σε πλάτος, δώσε σημασία στα χέρια σου. Φρόντισε να βρίσκεται όλο το χέρι (μετά τον αγκώνα) πάνω στο γραφείο και να μην "κοβεται" από την άκρη της επιφάνειας του. Παραμονεύουν λιπώματα, "διπλωμένα" νεύρα κτλ.

Και βάλε και κάποιο αμυδρό φως πίσω από το μονιτορ.

Link to comment
Share on other sites

Με ένα κρυφό φωτισμό /λάμπα neon θα έλεγε πολύ ;)σκέψου το !

Έτσι θα δείς είναι πιο ξεκουραστώ.Εγώ αυτό έχω κάνει και έχω δει αποτέλεσμα :p

Έγινε επεξεργασία από Jason
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδες... :thank_you2:

οσον αφορα το φωτισμο, υπαρχουν σποτακια στην οροφη που φωτιζουν τον τοιχο πισω απο την οθονη

για το τακτοποιημενο που λετε, μια φορα ανα 2 βδομαδες κανω μια καθαριοτητα, συνηθως εχει στοιβες απο βιβλια:p

πραγματι ειναι λιγο στενο, γιατι αλλαξα το αρχικο σχεδιο τελευταια στιγμη ενω ειχα παρει το κρυσταλλο:tomato:

@angel_f

το γραφειο ειναι δικης μου κατασκευης:p(με λιγη βοηθεια απο ενα γνωστο που εχει εργαλεια)

κοστος:

~25ευρω σιδερενια δοκαρακια 6χ6 και 3χ3

~16ευρω ασταρι και χρωμα(μαυρο ματ μεταλλικο)

90ευρω το κρυσταλλο (12mm securit? κατι)

25ευρω το φιμε (το πιο σκουρο απο αυτα που βαζουν στα αυτοκινητα)

η χαρα της δημιουργιας: ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ :hehe:

Έγινε επεξεργασία από theo_mich
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Έψαξα ολο το topic αλλά δεν βρήκα αυτό που ήθελα!Σ'ενα γραφείο ένας φίλος είχε βάλει 2 φωτεινές ράβδους,μια πράσινη και μία πορτοκαλί αν θυμάμαι καλά.Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?:help:Θέλω να μάθω που μπορώ να βρω τέτοιες λάμπες.Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Να είστε καλά παιδιά!!Ευχαριστώ!!Είναι με διαφορά το καλύτερο που εχω δει.Θα ψαξω να τις βρω και με την πρωτη ευκαιρια θα σας παρουσιάσω και το δικό μου γραφείο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.