Jump to content



Τα αγαπημένα μας SideBar Gadgets!


dubber

Recommended Posts

ναι το ειδα αλλα δεν εχει ολα αυτα τα ωραια που βλεπω εδω...και πως το κανω να δειχνει τον καιρο? πωω τι νουμπας που ειμαι...:crazy_pilot:

ααα οχι επρεπε να αλλαξω τα φιλτρα για αναζητηση,,,οκ τα βρηκα!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

υποψιν οτι στο φακελο του καθε gadget βρισκονται τα png που χρησιμοποιει σαν φοντο

(~c/documents/xxxuser/app data/microsoft/windows sidebar/gadgets)

οποτε με λιγο photoshop μπορειτε να απαλλαγειτε απο τα πολυχρωμα χρωματα στο φοντο ή να φτιαξετε τα δικα σας

(καντε και κανα backup των original αρχειων καλου κακου βεβαια)

εγω παντως επελεξα ενα απλο μαυρο ενιαιο look

Capture.jpg

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να σας ρωτισω κατι ακομα,οταν παω να τα κατεβασω που παταω?γιατι δεν τα κατεβαζει...:wassat:

και αν γινεται με καποιον τροπο να τα κανω search αυτα που ψαχνω με το ονομα τους?

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το gadget με τον καιρο που εχουν τα windows μου τη σπαει...Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν λειτουργει..ή μαλλον εχω δει πως στα ελληνικα vista δεν λειτουργει...

Η υπηρεσια λεει δεν ειναι διαθεσιμη..

Κανενα αλλο gadget για καιρο ?

Link to comment
Share on other sites

υποψιν οτι στο φακελο του καθε gadget βρισκονται τα png που χρησιμοποιει σαν φοντο

(~c/documents/xxxuser/app data/microsoft/windows sidebar/gadgets)

οποτε με λιγο photoshop μπορειτε να απαλλαγειτε απο τα πολυχρωμα χρωματα στο φοντο ή να φτιαξετε τα δικα σας

(καντε και κανα backup των original αρχειων καλου κακου βεβαια)

εγω παντως επελεξα ενα απλο μαυρο ενιαιο look

Capture.jpg

ωραιος....:T:

Link to comment
Share on other sites

MSN Weather, είναι αυτό που έχουν και στα Windows 7.

Ναι ναι!! Το εβαλα και ειναι μια χαρα αν και θα ηθελα να εχει τα αναλυτικα δεδομενα και στην μικρη μορφη οταν ειναι, να μην βγαινει εξω απο την sidebar..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.