Jump to content



Η.Ο.Τ. BrainStorming


Recommended Posts

Οι φωτογραφιες ειναι ηδη πανω ρε Ακη...

απλα βλεπουνε και πιστευουνε οτι θελουνε να δουνε και να πιστεψουνε..

HOT Brainstorming ειναι το θεμα και το μαμησαμε ολοι μας..

Ειμαστε ομαδα,ειμαστε φιλαρακια,ανεβαζουμε αποτελεσματα και ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.

Σε κανεναν super ultra mod-robocop και σε κανεναν αλλον για τον απλουστατο λογο πως κανεις δεν ηταν εκει να δει το τι και πως.

Και να χεσω και την κοντρα Αθηνα - Σαλονικα και να χεσω και την κοντρα thelab - outofspecs.

οι πραγματικοι υπαιτιοι αν θελουν μπορουν να τρωνε τα μουστακια τους ες αει...

Καποια στιγμη ολοι μας θα καταλαβουμε τι εγινε,γιατι εγινε και αν θα μπορουσε να ειχε αποφευχθει και να ημασταν τωρα all together,να μαμουσαμε στο bot,να καναμε events που θα εσπαγαν κοκκαλα κλπ κλπ κλπ...

οποιος εχει λιγο μυαλο θα καταλαβει γιατι τα λεω...αν δεν κανω λαθος ολοι εχουμε μυαλο..ειτε νοτιο ειτε βορειο.

Over and out απο μενα...Βαρεθηκα..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Και με το post του giorgos.th θα κλείσω με την σειρά μου το thread.

Τα του hwbot στο hwbot forum, τα των άλλων forum στα άλλα forum, ευχές και κατάρες για πάρτη σας, το επόμενο thread που αφορά την HOT να κινηθεί αυστηρά σε ότι έχει να κάνει με hardware και bench.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους. Με αυτο το ποστ θελω να δωσω τελος σε ολα αυτα πο ακουγονται τοσες μερες.

Τι εννω ? Ψαξιμω για ανυπαρκτους ρουφιανους και προσβολη της outofspecs.gr

ΚΑΝΕΝΑ μελος της OOFS δεν ειχε σχεση με ολη την ιστορια οποιος θελει πιστευει οποιος δεν θελει δεν μπορουμε να κανουμε κατι για αυτο.

Πραγματικα πιστευετε σε αυτα που γραφετε ??? πειτε μου ειλικρινα !

Πραγματικα νομιζετε οτι η ομαδα του hwbot χρειαζεται τον ομπιτσουαν για να δει η να καταλαβει οτι κατι γινεται ?

Πολυ περιεργο πραγμα βρε αδερφε ... Ολοι μιλανε για ρουφιανους αλλα δεν λενε εμενα...

Με οσα ατομα εχω μιλησει σε προσωπικο επιπεδο ειπαν οτι δεν ημουν εγω και το ξερουν

Τοτε ρωταω ΠΟΙΟΣ/ΟΙ ηταν ? Γιατι δεν βγαινετε να το ρωτησετε στο hwbot ?

Μαλιστα τα ατομα τα οποια ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ οτι η oofs δεν ειχε καμμια σχεση ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ να το πουν ... ΓΙΑΤΙ ? Και μην νομιζετε.... Δεν το εμαθαν απο μενα ...... το εμαθαν εκ των εσω ..

Μαλιστα πριν βγει ολο το θεμα στην επιφανεια ΕΝΑ ατομο εριχνε λασπη σε μας μεσω ΠΜ...

Θα βγει να το παραδεχτει ?

Ποιο πολυ απ'ολα μου την δινει οταν καποιος δεν γνωριζει καταστασεις αλλα εξακολουθει να εχε αποψη.. Αποψη οποια προσβαλλει ατομα και καταστασεις... Ειναι απλα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

Και να ρωτησω και κατι αλλο ... Απο δω και στο εξης οτι θα γινεται στο hwbot και θα αφορα εσας θα φταει η outofspecs.gr ???

Αμα ειναι πειτε μας να ξερουμε....

Naamloos--.png

Αυτην την εικονα ελαβαν καποια μελη της ομαδας σας.... Και ειμαι βεβαιος οτι την ειδαν πολλοι... Γιατι κανενας δεν μιλαει ?

(για οσους δεν καταλαβαν, ειναι απο το crew section για να δειτε ποιος ξεκινησε το θεμα για την ομαδα σας)

Θελω να πω πολλα περισσοτερα αλλα ειναι ανουσιο και δεν θα αλλαξει κατι ...

Αλλη μια φορα καταφερατε να γινουμε ρδελομπυ μονο και μονο απο υποψιες ....

Θα παρακαλουσα τους μοδερατορς του σιτε να μην σβησουν αυτο το ποστ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Τα του hwbot στο hwbot forum, τα των άλλων forum στα άλλα forum, ευχές και κατάρες για πάρτη σας, το επόμενο thread που αφορά την HOT να κινηθεί αυστηρά σε ότι έχει να κάνει με hardware και bench.

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ;

Link to comment
Share on other sites

Κωστα υποθηκαν 4 σελιδες στο προηγουμενο θρεντ για την παρτυ μας ...

Τωρα θα το εφαρμωσετε αυτο ? Μαλιστα την στιγμη που οι μοδερατορς του σιτε αποκαλουν αλλους καραβλαχους ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos [Σήμερα, στις 10:10]

Καλημερα σε ολους. Με αυτο το ποστ θελω να δωσω τελος σε ολα αυτα πο ακουγονται τοσες μερες.

Τι εννω ? Ψαξιμω για ανυπαρκτους ρουφιανους και προσβολη της outofspecs.gr

ΚΑΝΕΝΑ μελος της OOFS δεν ειχε σχεση με ολη την ιστορια οποιος θελει πιστευει οποιος δεν θελει δεν μπορουμε να κανουμε κατι για αυτο.

Πραγματικα πιστευετε σε αυτα που γραφετε ??? πειτε μου ειλικρινα !

Πραγματικα νομιζετε οτι η ομαδα του hwbot χρειαζεται τον ομπιτσουαν για να δει η να καταλαβει οτι κατι γινεται ?

Πολυ περιεργο πραγμα βρε αδερφε ... Ολοι μιλανε για ρουφιανους αλλα δεν λενε εμενα...

Με οσα ατομα εχω μιλησει σε προσωπικο επιπεδο ειπαν οτι δεν ημουν εγω και το ξερουν

Τοτε ρωταω ΠΟΙΟΣ/ΟΙ ηταν ? Γιατι δεν βγαινετε να το ρωτησετε στο hwbot ?

Μαλιστα τα ατομα τα οποια ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ οτι η oofs δεν ειχε καμμια σχεση ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ να το πουν ... ΓΙΑΤΙ ? Και μην νομιζετε.... Δεν το εμαθαν απο μενα ...... το εμαθαν εκ των εσω ..

Μαλιστα πριν βγει ολο το θεμα στην επιφανεια ΕΝΑ ατομο εριχνε λασπη σε μας μεσω ΠΜ...

Θα βγει να το παραδεχτει ?

Ποιο πολυ απ'ολα μου την δινει οταν καποιος δεν γνωριζει καταστασεις αλλα εξακολουθει να εχε αποψη.. Αποψη οποια προσβαλλει ατομα και καταστασεις... Ειναι απλα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

Και να ρωτησω και κατι αλλο ... Απο δω και στο εξης οτι θα γινεται στο hwbot και θα αφορα εσας θα φταει η outofspecs.gr ???

Αμα ειναι πειτε μας να ξερουμε....

Naamloos--.png

Αυτην την εικονα ελαβαν καποια μελη της ομαδας σας.... Και ειμαι βεβαιος οτι την ειδαν πολλοι... Γιατι κανενας δεν μιλαει ?

(για οσους δεν καταλαβαν, ειναι απο το crew section για να δειτε ποιος ξεκινησε το θεμα για την ομαδα σας)

Θελω να πω πολλα περισσοτερα αλλα ειναι ανουσιο και δεν θα αλλαξει κατι ...

Αλλη μια φορα καταφερατε να γινουμε ρδελομπυ μονο και μονο απο υποψιες ....

Θα παρακαλουσα τους μοδερατορς του σιτε να μην σβησουν αυτο το ποστ.

@ Polonos.........

ΟΛΑ αυτά που έγραψες παραπάνω ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ.......

ΑΠΛΑ γιατί εδώ ρουφιανεύεις το ΙΔΙΟ το hwbot crew και τα "κρυφά sessions" που είναι ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ οι Moderators/Admins και περιμένεις να πιστέψουμε οτι κι εσύ "δεν έβαλες το χεράκι σου" λίγο?.....

Εδώ δίνεις "στεγνά" τους συν-Moderators σου στο hwbot, εμάς θα ντραπείς να δώσεις...... :D

EDIT: Τώρα είδα τα παραπάνω...... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 10:22]

@ Polonos.........

ΟΛΑ αυτά που έγραψες παραπάνω ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ.......

ΑΠΛΑ γιατί εδώ ρουφιανεύεις το ΙΔΙΟ το hwbot crew και τα "κρυφά sessions" που είναι ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ οι Moderators/Admins και περιμένεις να πιστέψουμε οτι κι εσύ "δεν έβαλες το χεράκι σου" λίγο?.....

Εδώ δίνεις "στεγνά" τους συν-Moderators σου στο hwbot, εμάς θα ντραπείς να δώσεις...... :D

ΚΑι εδω λαθος εισαι απλα δεν το ξερεις

Αυτη η εικονα δεν εσταλει απο ΜΕΝΑ στα μελη σας ;)

Αν θελει ας βγει ο giorgos th να πει απο ποιον την ελαβε ...

Αν δεν το πει θα το πω εγω... Του την εστειλε ο MASSMAN χθες αργα το απογευμα :flower:

Τελος απο μενα. Θα σεβαστω το φορουμ οπως παντα ... Απλα καποια στιγμη καλο ειναι να ακουστουν και οι 2 πλευρες

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos [Σήμερα, στις 10:24]

ΚΑι εδω λαθος εισαι απλα δεν το ξερεις

Αυτη η εικονα δεν εσταλει απο ΜΕΝΑ στα μελη σας ;)

Αν θελει ας βγει ο giorgos th να πει απο ποιον την ελαβε ...

Αν δεν το πει θα το πω εγω... Του την εστειλε ο MASSMAN χθες αργα το απογευμα :flower:

Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες, γιατί από δω και στο εξής, θα αρχίσω να ρωτάω ΟΛΟΥΣ τους Mods του hwbot για σένα και το τι έχεις πεί και ΞΕΡΩ καλά ότι τουλάχιστον ΕΝΑΣ απ'αυτούς θα μου πει..... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.