Jump to content



Η.Ο.Τ. BrainStorming


Recommended Posts

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply

To σύστημα με την Asrock δεν είναι δικό μου, απλά είχε έρθει ένα φιλαράκι να του το ανεβάσω λίγο ... Πάντως παιδιά μιλάμε για αρκετά καλό mobo, δεν αντιμετώπισα το παραμικρό πρόβλημα μέχρι φυσικά τα 2.8GHz ... :p Εκεί τα κακάρωσε ... :D

Η 9100 είναι ακόμα στην αναζήτηση ... :p Τα καλά νέα είναι ότι βρήκα είναι ότι βρήκα την GeForce 4 MX4000 64MB ... Behold ... :D

http://img167.imageshack.us/img167/5425/geforce4mx400064mbpww8.jpg

Έπειτα την έβαλα σε ένα παλιό σύστημα με Celeron, όμως έπειτα θυμήθηκα ότι το συγκεκριμένο mobo είχε καμένο κύκλωμα AGP (ενσωματωμένο) με αποτέλεσμα να μην δίνει σήμα στην οθόνη ... :( Πάντως η κάρτα φαίνεται να λειτουργεί ... ;)

systemonthebedpeu5.jpg

(Η GeForce διακρίνεται στο βάθος)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από george_o/c [Σήμερα, στις 00:52]

Έχω παίξει με την 4CoreDual της Asrock και ένα 4300 ... Τελευταίο SPi 1M το είχε βγάλει στα 2.8GHz ... Και όπως φυσικά καταλαβαίνετε το πρόβλημα δεν ήταν στη cpu (CPU-Z Max Validation είχε στα ~3500ΜΗz) αλλά στη μητρική ... :( Τώρα για το αν μοντάρεται, και το κατά πόσο βοηθάει τι να πω, δεν ξέρω ... :???:

Όσο για τις παλιές κάρτες γραφικών, κάπουν έχω μια Radeon 9100 και μια GeForce MX4000 αν δεν κάνω λάθος ... Θα κοιτάξω και αν είναι βλέπουμε ;)

Go H.O.T. ! :)

Κάνε το BSEL mod (200--->266FSB)

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ο F117 έχει δίκιο ... Ο Hipro έχασε περίπου 130 πόντους ... Αρκετοί από αυτούς οφείλονται στο comeback του Vince ... Όπως είπε και ο giorgos th. πήρε 510 πόντους έτσι απλά ... Πάντως congrats στο παιδί :)

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους...γύρισε ο King και "ενεργοποιήθηκε" πάλι ο Hipro :hehe:

Ξαναπέρασε ο hipro απο πάνω..:p

http://www.hwbot.org/hallOfFame.do?type=result&applicationId=2

http://www.hwbot.org/hallOfFame.do?type=result&applicationId=12

2 χρόνια είχα να δώ πάλι την ίδια μάχη..:p

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλός Γιώργο, σου αξίζουν πολλά συγχαρητήρια ... Έτσι απλά 3 πρώτες θέσεις ... :) Και οι εκπλήξεις νομίζω θα συνεχίσουν ;) ... Δεν πιστεύω να μας την κάνει πάλι ο Vince (:D) 01/01/08 ε ? :p

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένα παιδάκι με εμπειρία σε s939 να δοκιμάσουμε να ζορίσουμε το σύστημα της υπογραφής; ας επικοινωνήσει μαζί μου, να κανονίσουμε :)

εδιτ: Όχι για σήμερα.. Κανονίζεται το που και πότε :)

Link to comment
Share on other sites

deninho :p θες να ...... παρέα? :p :P

mariosalice........... πρέπει να πάρει το δωράκι σου.......new gorilloPOT να στην πλαστικοποιήσουν και να στην μονώσουν και να αρχίσεις να παίζεις :p :P

ps... ΠΡΕΠΕΙ να οργανο/ωθούμε λίγο με τις 8800GT....... για να πάρουμε κανα πόντο....το έχουμε με τις 8800gt και καμια cpu σε Ln ίσως.......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.