Jump to content



Η.Ο.Τ. BrainStorming


Recommended Posts

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από zarras

Ρε μια ζωη η ελλαδα ετρωγε τα παιδια της. Το ιδιο συμβαινει και τωρα.

Απλα η μονη διαφορα ειναι οτι στη συγκεκριμενη περιπτωση η δουλεια

εγινε απο 1-2 ατομα απο δω μεσα (οκ φανταζομαι βοηθησαν και τα "αδερφια" του βορρα).

Πας και παιρνεις μια φερραρι και την αλλη μερα ο γειτονας ερχεται και στο σπαει γιατι εχει yugo

κλασικο ελληνικο φαινομενο.

Ολοι ξερουμε ποιος/οι εχουν κανει τη βρωμοδουλεια.

Και ειναι ΞΕΚΑΘΑΡΟ πως οι τυποι ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΟΜΠΛΕΞΑΡΕΣ, αλλιως δε θα προσπαθουσαν

να βλαψουν την ΕΛΛΗΝΙΚΗ ομαδα του HOT, μονο και μονο επειδη εκεινοι ειναι μερικες θεσεις πιο πισω, και για τον α η' β λογο δε μπορουν να σκαρφαλοσουν πιο πανω.

Σου λεει "ειμαστε απο κατω σας?" οοοοχι δε θα προσπαθησουμε για κατι καλυτερο, απλα θα προσπαθησουμε να σας φαμε με οτι μεσο διαθετουμε.....

ΜΠΡΑΒΟ ΣΚΑΤΟΡΟΥΦΙΑΝΑΚΙΑ ΚΟΜΠΛΕΞΑΡΕΣ τα καταφερατε μια χαρα,

η μονη διαφορα ειναι οτι και ΠΑΛΙ η HOT ειναι ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΣΑΣ.

ΓΚΑΣΜΑΔΕΣ

ρε μη γίνεσαι εριστικός...:whistling

Link to comment
Share on other sites

τι να πω ρε παιδια...κριμα.

κριμα οχι μονο για την ομαδα της HOT αλλα κριμα που υπαρχει εμφυλιος πολεμος..

Εγω προσωπικα δεν ασχολουμαι , δεν ειμαι σε καμια ομαδα για να μην χαλαω τη ζαχαρενια μου με τετοια θεματα και παρολα αυτα σπαζομαι οταν βλεπω τετοια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoMaR [Σήμερα, στις 15:00]

τι να πω ρε παιδια...κριμα.

κριμα οχι μονο για την ομαδα της HOT αλλα κριμα που υπαρχει εμφυλιος πολεμος..

Εγω προσωπικα δεν ασχολουμαι , δεν ειμαι σε καμια ομαδα για να μην χαλαω τη ζαχαρενια μου με τετοια θεματα και παρολα αυτα σπαζομαι οταν βλεπω τετοια...

Συμφωνώ απόλυτα...:)

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή απαγορεύεται να δανείζουμε ένα καλο cpu? ο massman είπε οτι αν πχ είχε ένα καλό cpu 8α μπορούσε να τον δανείσει σε άλλα μέλη της ομάδας να παίξουν με άλλο HW και να πάρουν 10πλάσιους πόντους.και αυτό θα είναι άδικο. σαν σκεπτικό είναι καλο, αλλά τι θα γίνει εάν π.χ εγώ έχω ένα καλό cpu και τον πουλήσω σε ένα άλλο μέλος της ομάδας? θα είναι παράνομο?αν μπορούν τα μέλη της ομάδας να βγάζουν καλά σκορ απο έναν επεξεργαστή μεγειά τους με χαρά τους, γιατί να υπάρχει πρόβλημα?μήπως κάτι δεν κατάλαβα καλα?

Link to comment
Share on other sites

Ένα πράγμα πρέπει να κάνουμε όλοι...(χωρίς εξαιρέσεις)..

Ναι , το ξέρω..ο τρόπος μου δεν είναι ο καλύτερος που θα μπορούσα να εκφράσω το

"Μην ασχολέιστε με τους άλλους"..αλλά δεν καταλαβαίνουν όλοι με καλό τρόπο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Ακόμα και δική σου να μην είναι, αν στην έδωσε για λίγο με αντάλλαγμα, θεωρείται ενοικίαση και είναι νόμιμη ενέργεια.

Αν ίσχυαν αυτές οι μπούρδες στον κανονικό κόσμο, θα ακυρώνονταν όλα τα αποτελέσματα από ομάδες με δανικούς παίχτες, νοικιασμένα αγωνιστικά αυτοκίνητα κλπ, κλπ.

Πιστεύω πως δεν δώθηκε η δέουσα προσοχή στο ανωτέρω ποστ.. τα λέει ολα σε μια γραμμή.. (αν τις βλέπετε δυο θελετε καινούρια οθόνη).

Ετσι ακριβώς είναι. Δεν έχουν δικαίωμα να πούν το παραμικρό, και αν το αρνηθούν, υπάρχει δόλος.

Δηλαδή επειδή οι Αμερικάνοι ειναι διασκορπισμένοι στα 4 σημεία του ορίζοντα και για να κάνουν σεσσιον πρέπει να πάρουν 3 αεροπλάνα ο καθείς και να μαζευτούν σε κάποιο κοντινό μακντόναλντ, αυτό πάει να πεί οτι εμείς που είμαστε μονίασμένοι και αγαπημένοι (ασχολίαστο παρακαλω) απαγορεύεται να δανειστούμε hardware & τεχνογνωσία;

Τι να πώ, αν ειναι ετσι πάω να ανοιξω ενα δικό μου hwbot να είμαι σε όλες τις κατηγορίες μόνος πρώτος... επειδη ετσι γουστάρω..

Το ερώτημα είναι τι μπορούν να φοβούνται από μία τέτοια εξέλιξη φόρουμ σαν το hwbot που κατά καιρούς έχουν δηλώσει την πίστη τους στους κανόνες. Διότι δεν υπάρχει κάτι πιο υγιές από το να διεκδικεί η ομάδα του 16,87% ή του 23% ή του 33,1% μερίδιο στην εξουσία, όταν μάλιστα η πρωτη δεν έχει περισσότερο ή έστω πολύ περισσότερο ποσοστό συμμετοχών στα χέρια της...

Edit: Διάβασα αρκετές ενδιαφέρουσες αποψεις στο φορουμ του μποτ. Μια εξ' αυτών έλεγε οτι αν είναι να μην υπάρχει συνεργασία μεταξυ μελων μιας ομάδας (ερμηνεύστε το κατα βούλησιν) τοτε ας πάψουν να υφίστανται οι ομάδες. Καθένας για την πάρτη του με το hardware του. Και τότε να δούμε για πόσο καιρό θα μεινει ανοιχτος ο κυρ' μπότ...

Link to comment
Share on other sites

lol@"moderation powah"

Μου θυμίζει κάτι καράβλαχους ΕΠΥ λοχίες στον στρατό, που στην πολιτική τους ζωή ήταν κάτι μηδενικάκια σε ένα χωριό στη μέση του πουθενά και στον ΕΣ τους κολλήσανε από ένα γαλόνι στο μπράτσο και στο πέτο και απέκτησε νόημα η ζωή τους...

Στο θέμα μας τώρα: το μόνο που έχω να πω είναι ότι στεναχωριέμαι που 5-6 άτομα (και από τις 2 πλευρές, έλεος, αποκτήσαμε και πλευρές...) έχουνε τις προσωπικές τους κόντρες και ζητώντας την υποστήριξη των υπολοίπων, το έχουν κάνει εθνική κόντρα βορίων/νοτίων, από δω/από κει, μεν/δε, OutOfSpecs/TheLab.

Και το ακόμα πιο γελοίο της όλης υπόθεσης είναι ότι τα ίδια άτομα που και καλά αναπολούν τις καλές παλιές στιγμές, τα ίδια άτομα που και καλά βάζουν τους φίλους πάνω από τους πόντους, είναι τα ίδια άτομα που τροφοδοτούν αυτή την κατάσταση, είτε πετώντας μπηχτές όλη την ώρα, είτε κάνωντας ο,τιδήποτε άλλο μέσω του Hwbot.

Και οι δικαιολογίες είναι πάντα δικαιολογίες 14χρονου: "αυτός με έβρισε πρώτος", "ο άλλος φταίει που με νευριάζει", "οι άλλοι το ξεκίνησαν", "πριν από 28 μήνες με είχε πει Βούλγαρο", "πριν από 39 χρόνια μου χάλασε το ντήλι με τον σπόνσορα", και άλλα πολλά μίζερα...

Εύγε ρε, σε όλους και τους μεν και τους δε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

lol@"moderation powah"

το ειδα και καπου μεσα στο φορουμ του hwbot αυτο...δεν ξερω αν αυτοι οι δυο που το φωναζουν εχουν καποια σχεση αλλα νομιζω πως αντικατοπτριζει σε μεγαλο βαθμο τον τροπο σκεψης ορισμενων ατομων στο hwbot (αν οχι ολων )...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από giorgos th.

oι κακοηθεις που λεγαμε....κι οταν εχουν αυτοι οι κακοηθεις μια τεραστια υπογραφη τετοια λογικο ειναι να δημιουργηθουν παρεξηγησεις...

δλδ άμα ανεβάσουμε τις φωτογραφίες που benchareis εσύ....θα πέσει βούλωμα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.