Jump to content



Dell 2707WFP/ 2407WFP hc or Eizo 2431


gbak

Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 18:55]

χεχεχε...ασε ρε συ παρε καμια ραντεον μπας και δεις καμια ασπρη μερα...:hehe:

Για εκει μαλλον παει και αυτος απλα το σκεφτετει ακομα :D :D :D

Και καλα κανει αντε να τον πεισουμε πες του τετοια

Μεγειες

την Ειζο την πουλας στειλε κανα πμ αν ειναι :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FANISTELROOY

Σου ευχομαι οτι καλυτερο για την οθοναρα σου. Για πες μας και μια τιμη ομως.....

Κοιτα λιγο πιο πανω ;)

Με γεια η καινουργια ''οθονουλα'' :p

Εκει κατω δεξια και στο πλαι τι ειναι αυτα τα κουμπια(?) ?

Link to comment
Share on other sites

ρε συ FANISTELROOY η κατηγορια οθονων που κοιτας ειναι graphic professional screens...γι αυτο δεν βρισκεις αυτα που ζητας...αυτα που θες ....θα τα βρεις σε πιο mainstream πανελ..και αυτοι που ψαχνονται σε τετοιες οθονες...το τελευταιο πραμα που εχουν στο μυαλο τους ειναι το αν μπορεις να συνδεσεις το ps3 πανω...η γενικοτερα το hdmi...δεν τους ενδιαφερει..οπως και γω ας πουμε...

@SirDiman τα κουμπακια που λες ειναι για το μενου και τις αναλογες ρυθμισεις..το οποιο βεβαια ειναι παρα πολυ βολικο γιατι σου βγαζει τις ενδειξεις πανω στο πανελ...μιλαμε για τρελες ρυθμισεις το μονιτορ...δεν εχω ξαναδει τοσο advanced menu εχασα την μπαλα κυριολεκτικα..

2003710882813659332_rs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω σκοπο να συνδεσω ενα PS3 πανω προς το παρον, αλλα απο τη στιγμη που βγαζεις μια οθονη καινουρια, στα τοσα χρηματα, με τοσες δυνατοτητες, που ΟΠΟΙΟΣ και να την παρει θα την κρατησει πολλα χρονια (εκτος και αν μετα απο 2-3μηνες του φανει μικρη :p:P:P:P), βαλτε εκει μια θυρα HDMI για τα ματια του κοσμου. Για να μην βρεθει ενας μλκ@ς σαν κι εμενα να τους κραξει.

Αν ειχε δλδ η οθονη σου εσενα HDMI ποιο θα ηταν το προβλημα σου; Δεν το χρησιμοποιεις, ε και; Εγω εχω χρησιμοποιησει δλδ ποτε S-video out που εχει το λαπτοπ μου ποτε; Σε σενα και σε μενα δεν χρειαζεται το HDMI αυτη τη στιγμη, σε καποιους αλλους ομως ναι. Και σε μας μπορει σε 1-2 χρονια να χρειαστει...

Φιλικα στα λεω, και απευθυνομαι στις εταιριες κατα βαση απ οτι καταλαβες.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το μενου φαινεται πολυ advanced και βολικο στο πειραγμα με τα κουμπακια αυτα... το lentaki αγαπημένο :inlove:

πάντως απο τις φωτος τα υλικα φαινονται παραπάνω απο αριστα.... ρε συ gbak με την βάση τι λεει? αμα μπορεις βγάλε και μια φωτο και αν δεν σου κάνει κοπο και το πισω μέρος της (πολλα ζητάω i know :D )

Link to comment
Share on other sites

thanx knight_77...

απο υλικα δειχνει πιο στιβαρη απο το ειζο...και εμενα προσωπικα και σαν design μου αρεσει πιο πολυ...εχει και αυτη το αυστηρο στυλακι..αλλα ειναι καπως πιο κομψη απο το ειζο...

η βαση της κανει οτι κανει η βαση μιας dell 2007...απλα ειναι τεραστια..

2004736379220294340_rs.jpg

2004732968849645672_rs.jpg

Αρχική απάντηση από angel_f

Με γεια , καλοριζικη!

Η διαφορά στις ίντσες απο την 24" ειναι αισθητή?

ευχαριστω angel_f ! να σαι καλα μαν

δεν μπορω να πω οτι κανει μπαμ η διαφορα γιατι και το ειζο ηταν γομαρι ειχε και μεγαλο πλαισιο...αλλα στην πραξη και στις ταινιες απο πιο μακρια που την θελω αυτες οι 2" τελικα λειπανε...και κανουν διαφορα

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και ένα link σχετικό με το lag της Dell 2408wfp

http://www.youtube.com/results?search_query=2408wfp&search_type=

Δεν έχω ασχοληθεί πολύ με το lag ....δεν ξέρω αν είναι καλά τα test που της κάνανε. Αλλά μέσα στο παιχνίδι (COD4) το οποίο είναι και αυτό που μετράει στην τελική τα πάει μια χαρά (έτσι μου φαίνεται τουλάχιστον)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.