Jump to content



Προϊόν Η/W που ξεχώρισε το 2007


TifoziF1

Recommended Posts

Ti θα λέγατε αν μαζεύαμε μια λίστα από 10 προϊόντα που ξεχώρισαν μέσα στο Λάμπη το 2007 και κάναμε ένα POLL για να βγάλουμε το πιο δημοφιλές (= γρήγορο/φτηνό/αξιόπιστο/έξυπνο κτλ) από αυτά?

Μια πρόχειρη λίστα από μένα : Q6600 G0, 8800GT, Phenom, 3850 (best HTPC card), Abit IP35Pro, Ultra 120 EXtreme, Crucial Value DDR2 kits, Hipro's PSU

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν θα γίνει αυτό, όλες οι προτάσεις εδω, θα γίνουν ένα POLL με 10 προϊόντα και εκεί θα ψηφίζει καθένας μόνο ένα προϊόν, πχ μια λιστα που θα μπορούσε να έναι στο poll (τυχαία του racer)

- Maximus Extreme,

- P5E3Deluxe,

- 8800GT,

- 3850/3870,

- IP35 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα όμως να ήταν χωρισμένα σε κατηγορίες...

Πχ εγώ θεωρώ ότι και η 8800GT αλλά και η IP35Pro είναι φοβερά προϊόντα, αλλά πρέπει να διαλέξω μόνο ένα... Δεν συγκρίνονται μεταξύ τους

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από racer Καλύτερα όμως να ήταν χωρισμένα σε κατηγορίες...
Πόσα Polls θα γίνουν το σκέφτηκες ? Με αυτό το σκεπτικό θα πρέπει να έχουμε: κουτιά, ψυγεία, blocks, τρομπες, Gaming cards, HTPC cards, SLI MoBo, XFire MoBos, HTPC mobos, 2-πύρινοι, 1-πύρινοι, 3-πύρινοι, 4-πύρινοι, HDDs :p
Link to comment
Share on other sites

Crucial Ballistix 667 - μνημάρες, γεια σου ρε Γιώργο!

Οι μητρικές της Asus - που πάνε σιγά σιγά να γίνουνε η τέλεια μητρική του overclocker.

Οι Phenom - όχι οι πατάτες που έβγαλε τελικά η AMD, αλλά αυτοί που ονειρευόταν ο Δαγκαλίδης, επί εποχές NDA. Επεξεργαστάρες, σαρώσανε όλα τα 3dMark-ια (στα χαρτιά σαφώς), με αποτέλεσμα να έχει κάνει 6 μήνες η Ιντέλα να ανακοινώσει μειώσεις τιμών.

Η Biostar 8800GTX "με φουλ εγγύηση" που μου πούλησε ο Obijuan (με EVGA BIOS κλοκαρισμένο 600/2000) - καρτάρα λέμε, "εγγύηση"...

Solid State Disks - Mtron & Memoright γιατί δέρνουνε, και Samsung γιατί βγάλανε μαζικά με το "καλημέρα" και ρίξανε τις τιμές των άλλων.

8800GT - γιατί την ψηφίσατε όλοι, οπότε κάτι παραπάνω θα ξέρετε. Α! Και γιατί (προ)παραγγείλαμε μια για τον RootX, και τώρα που θέλουν όλοι, δεν υπάρχει καμία σε στοκ, ενώ ο Nourish την έχει σπίτι και την πασπατεύει :D

SLN - Η Sylvia Saint του ελληνικού overclocking. Wεrd!

Vista - Δαμογέρνουνε κι ας λέτε ό,τι θέτε. Στο σπίτι έχω ΧΡ βέβαια. Και στην δουλειά. Παντού ΧΡ και 2003 έχω βασικά, Vista πουθενά. Αλλά σπέρνουνε, σα να λέμε "γ@μ@ει η DFI, αλλά δεν την έβαλα ακόμα πάνω".

Darkcount - παιδί σπαθί, και στην μαγειρική ζωγραφίζει, και στο μπαν είναι ο ταχύτερος όλων και στο overclocking σκίζει. Έχει να δει 8800 από τον Ιούλιο, αλλά τα settings του RivaTuner μου τα έλεγε απ'έξω, κι ενώ μιλούσε με το μωρό στην Ελλάδα.

Mongolian BBQ - Το πρώτο πράγμα που θα κάνουμε μόλις ανέβεις ρε πούτη, τις βαλίτσες ακόμα στα χέρια θα τις έχεις... :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.