Jump to content



Ζαχόπουλος....Video


DarkSaga

Recommended Posts

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Dr.Paneas

γιατι fake ;

Το κάδρο αν προσεξες κίνειται πράγμα που μαρτυρά την ύπαρξη τρίτου.

Δεν τον εχω για τόσο χαζουλη τον χοντρουλη.

Επίσης πολλοι λένε οτι σε PC Mac με to imovie ειναι πανεύκολο να κάνεις αυτά τα πραγματα που γίνονται στο βιντεο με βαση μια εικόνα. ( στην περιπτωση μας αυτη που δημοσιευθηκε στο "ΘΕΜΑ")

Και ρε Πάνο λες να δωσανε 5.5 δις να κρυψουν την ταινια και τωρα ετσι τυχαια επεσε στα χερια ενος φοιτητάκου...;

Δεν το νομιζω...

Link to comment
Share on other sites

Το σωμα μενει ακινητο εντελως ενω το κεφαλι κουνιεται πολυ μηχανικα .... και η κινηση ειναι repeated του κεφαλιου. Επισης η γκομενα ειναι edited απο αλλου ... φαινεται στο πλαισιο γυρω-γυρω και στα levels των χρωματων ... fake και πολυ κακο μαλιστα ... κρα κανει

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp [27-01-2008 17:23]

Θα προτιμουσα κανα βιντεάκι Ελενας Ράπτη με Γιάννη Μαρακάκη.... τα τέρατα δεν εχουν μπει ακόμα στις διαστροφές μου.... :hehe: :hehe: :rofl: :rofl:

Εεεεετσι :D 2 εμφανισεις εκανε προσφατα αυτη η κουκλαρα με το φονικο χαμογελο στη tv ( μια στον ευαγγελατο μια στην στεφανιδου ) και στις 2 το msn/κινητο/σταθερο χτυπαγε σαν τρελο απτις προσπαθειες να με ειδοποιησουν οι υπολοιποι ραπτο-λαγνοι, εγω ομως στον κοσμο μου :( :( , εδω να σημειωθει πως ειμαι πασοκος :p

Το βιντεο οντως κανει μπαμ πως ειναι φτιαχτο,αμπαλη ελληνικη δημοσιογραφια strikes back ( εκτος και αν μας παριστανουν τους αμπαλους ) btw οριστε τι πραγματικα ειπανε ο χιος με τον καμπουρακη εκεινη την μερα :hehe:http://www.youtube.com/watch?v=082k-1Z54Do

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR [Σήμερα, στις 03:51]

τους αμπαλους ) btw οριστε τι πραγματικα ειπανε ο χιος με τον καμπουρακη εκεινη την μερα :hehe:http://www.youtube.com/watch?v=082k-1Z54Do

Ωωωωραιος....Πολυ γελιο!!!:laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.