Jump to content



Ζαχόπουλος....Video


DarkSaga

Recommended Posts

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

:hehe:

Βασικα τον SLN εχω δει ετσι να κυκλοφορει σε φωτο...:rofl:

Ισως καποιος σαλονικιος με βοηθησει λιγο..:p

(sorry που δεν βοηθησα ..αλλα αξιζει πολυ περισσοτερο απο τον Ζαχοπουλο)

Ιδου

gratz sotiris..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga [Χθες, στις 20:05]

το θέλω.....

έχει ντυθεί γατούλα και έκοβε βόλτες με λουράκι και συνοδό (φήμες λένε)

θέλω να το δώ αυτό!

Με τα μουτρα του Ζαχοπουλου..... Αυτο το video δεν λεγεται φαντασίωση... λέγεται εφιάλτης.... :hehe::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι με εκνευρίζει το όλο θέμα. Εντάξει πέρα από το τι απάτες και τι λεφτά έχει φάει (που αυτά θα έπρεπε να δουν το φως της δημοσιότητας) το τι κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του και αν την βρίσκει να τον δένουν από 8 σημεία και να του στάζουν κερί στα παπάκια του είναι δικό του θέμα. Κι αυτός ο εξευτελισμός στα κανάλια που βγαίνουν όλοι και τον σχολιάζουν με κάθε χυδαιότητα λες και τον ήξεραν κι από χθες, λες και τους έδωσε κανείς το δικαίωμα να το κάνουν. Και βγαίνουν και λένε .. Ο Ζαχόπουλος το ένα, ο Ζαχόπουλος το άλλο.. ώπα ρε συ, κολλητοί είσασταν και απευθύνεσαι στον ενικό; Δεν υπερασπίζομαι κανέναν, και σίγουρα για να φτάσει να προσπαθήσει να αυτοκτονήσει είχε την φωλιά του βρώμικη.. αλλά μη φτάνουμε και στο άλλο άκρο.

Ιδιωτικά κανάλια :TD: :TD: :TD: :TD:

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι τυχαιο ρε συ

γινεται περισοτερος ντορος απο τα ΜΜΕ για το σεξουαλικο περιεχομενο της υπο8εσης παρα για το ουσιαστικο που ειναι τα χρηματα που εχει φαει κατα καιρους.

Αυτος ειναι ο σκοπος ετσι και αλλιως.Να μετα8εσεις την ουσια του προβληματος σε δευτερη μοιρα για να μπορει να ελεγ8ει καλυτερα η κατασταση,αν και δεν βλεπω να το ελεγχουν καλα και για πολυ ακομα.Παλι ***** τα καναν τα γαλαζια παιδια :p

τωρα το πως τον παιρνει και τον δινει,σορρυ κιολας αλλα χεστηκα.Ας κανει οτι γουσταρει στο κρεββατι του ο αν8ρωπας και 8α συμφωνησω με τον DJD.

στην τελικη,μακρια απο τον κ@λ@ μας και οπου 8ελει ας ειναι :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Εμένα πάλι με εκνευρίζει το όλο θέμα. Εντάξει πέρα από το τι απάτες και τι λεφτά έχει φάει (που αυτά θα έπρεπε να δουν το φως της δημοσιότητας) το τι κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του και αν την βρίσκει να τον δένουν από 8 σημεία και να του στάζουν κερί στα παπάκια του είναι δικό του θέμα. Κι αυτός ο εξευτελισμός στα κανάλια που βγαίνουν όλοι και τον σχολιάζουν με κάθε χυδαιότητα λες και τον ήξεραν κι από χθες, λες και τους έδωσε κανείς το δικαίωμα να το κάνουν. Και βγαίνουν και λένε .. Ο Ζαχόπουλος το ένα, ο Ζαχόπουλος το άλλο.. ώπα ρε συ, κολλητοί είσασταν και απευθύνεσαι στον ενικό; Δεν υπερασπίζομαι κανέναν, και σίγουρα για να φτάσει να προσπαθήσει να αυτοκτονήσει είχε την φωλιά του βρώμικη.. αλλά μη φτάνουμε και στο άλλο άκρο.

Ιδιωτικά κανάλια :TD: :TD: :TD: :TD:

+ 1, Ο καθενας κανει οτι γουσταρει στην ιδιωτικη του ζωη. Αν κοιταγε ο καθενας την δουλεια του θα ηταν πολλα πραγματα καλυτερα σε αυτη τη χωρα και δεν θα ειχαμε ολα τα ιδιωτικα να ασχολουνται με τα ερωτικα του καθε γνωστου. Αν δεν τους βλεπαμε ομως δεν θα συνεχιζανε σε αυτο το βιολι τα καναλια, οποτε φταιμε και εμεις ...

Link to comment
Share on other sites

καλά μη το παίρνετε τόσο σοβαρά...

δεν αξίζει.

ο τύπος είναι ανώμαλος(όχι απο όσα έχουν ακουστεί απο άλλα που καλύπτονται απο NDA)

το κακό με τα κανάλια είναι οτι ιδιωτικά και μη περνάνε το κυβερνητικό μήνυμα συγκάλυψης "ΡΟΖ σκάνδαλοκαι τίποτα άλλο" έτσι θέλουν να χαρακτηριστεί και

εκεί το πάνε

εξακολουθώ να θέλω να δώ τον Κύριο Ζαχόπουλο...

ειδικα στο dvd που δίνει μαθήματα ευρωπαικής ρεμούλας....

Link to comment
Share on other sites

Καλα και εγω θελω να το δω να γελασω λιγο ... δεν θα τον κρινω σαν ατομο ή σαν πολιτικο απο αυτο το video ομως γιαυτο εγραψα και τα παραπανω. Απο τα λεφτα που εχει φαει, ναι θα τον κρινω και απο οτι αλλη μ@λ@κια εχει κανει σαν πολιτικος. Αλλωστε κανεις δεν νομιζω να ειναι ετοιμος να αυτοκτονησει ΜΟΝΟ και μονο για ενα ροζ σκανδαλο ...

Υπομονη και σε λιγο καιρο λογικα θα διαρευσει αν δεν εχει ηδη ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλα σε καμια περίπτωση δεν μας πεφτει λογος για την προσωπικη ζωή του καθενός.....αυτο εννοειται... προσωπικα και να το ειχα στα χέρια, ουτε καν θα το εβλεπα... 1ο δεν με αφορα, 2ον νομιζω οτι δεν εχει να μου προσφέρει... ποτε δεν ειχα την περιεργεια να δω απο τον κλειδαρότρυπα εξάλλου....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Εμένα πάλι με εκνευρίζει το όλο θέμα. Εντάξει πέρα από το τι απάτες και τι λεφτά έχει φάει (που αυτά θα έπρεπε να δουν το φως της δημοσιότητας) το τι κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του και αν την βρίσκει να τον δένουν από 8 σημεία και να του στάζουν κερί στα παπάκια του είναι δικό του θέμα. Κι αυτός ο εξευτελισμός στα κανάλια που βγαίνουν όλοι και τον σχολιάζουν με κάθε χυδαιότητα λες και τον ήξεραν κι από χθες, λες και τους έδωσε κανείς το δικαίωμα να το κάνουν. Και βγαίνουν και λένε .. Ο Ζαχόπουλος το ένα, ο Ζαχόπουλος το άλλο.. ώπα ρε συ, κολλητοί είσασταν και απευθύνεσαι στον ενικό; Δεν υπερασπίζομαι κανέναν, και σίγουρα για να φτάσει να προσπαθήσει να αυτοκτονήσει είχε την φωλιά του βρώμικη.. αλλά μη φτάνουμε και στο άλλο άκρο.

Ιδιωτικά κανάλια :TD: :TD: :TD: :TD:

-1. Εφ'όσον δεν λειτουργεί η δικαιοσύνη, πρέπει κάπως να αποδοθεί.

Από το να τον λιθοβολήσουμε, καλύτερα ο διασυρμός των ΜΜΕ.

Ούτε εγώ συμφωνώ εν γένει με την πολιτική των ΜΜΕ, αλλά εφ'όσον δεν αποδίδεται δικαιοσύνη με άλλο τρόπο, καλά κάνουν.

Link to comment
Share on other sites

το θέμα δεν είναι να αποδωθεί δικαιοσύνη για το τι κάνει στο κρεβάτι του,αλλά για το τι έκανε στα λεφτά του δημοσίου....και αυτά που μας αφορουν σαν πολίτες δεν θα μαθευτούν όλα γιατί θα έχουν πολιτικό κόστος στη Ν.Δ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

δλδ πως δεν αποδιδεται , τι περιμενεις σε μια βδομαδα να κριθει καποιος ενοχος ή αθωος? θελει χρονο.

Ναι, έχεις δει να έχει αποδοθεί καμιά ευθύνη για το Χρηματιστήριο? Οι ίδιοι κυβερνάνε ανενόχλητοι. ’λλο χρόνος, άλλο να κινείσαι στα όρια της παραγραφής.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

Ναι, έχεις δει να έχει αποδοθεί καμιά ευθύνη για το Χρηματιστήριο? Οι ίδιοι κυβερνάνε ανενόχλητοι. ’λλο χρόνος, άλλο να κινείσαι στα όρια της παραγραφής.

Γιατί έχεις δει τα media να ασχολούνται; Μόνο με ότι πουλάει εκείνη τη στιγμή, κι αυτή τη στιγμή είναι τα καυτά βίντεο του "Ζαχοπουλάκη" (το άκουσα κι αυτό!).

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί, αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν με πειράζει καθόλου η καταπάτηση των δικαιωμάτων του εν λόγω ανθρώπου, γιατί θεωρώ (από αυτά που έχω ακούσει για τις οικονομικές ατασθαλίες) ότι έχει βλάψει την κοινωνία για προσωπικό του όφελος.

Το κακό είναι ότι εκεί οδηγούμαστε, να υπάρχει τόση διαφθορά, που στον διεφθαρμένο η ηλεκτρική καρέκλα να θεωρείται πολύ μικρή για ποινή. Δυστυχώς όταν η εξουσία βρίσκεται συγκεντρωμένη σε λίγα χέρια που πλουτίζουν, οι ποινές για την κατάχρηση "πρέπει" να είναι εξίσου υψηλές (παρ'όλο που είναι αντισυνταγματικό κλπ., είναι το λαϊκό αίσθημα).

Link to comment
Share on other sites

Παντως εξελιχτηκαμε ετσι ? πριν 10 χρονια λεγαμε για ροζ κασεττες, τωρα μιλαμε για ροζ dvd, αντε και του χρονου ροζ - blu ray :p :P

Περιμενω παντως απ'τον λυκουρεζο να ανεβασει αποσπασματα στο rapidshare, με εχει φαει η περιεργεια να δω τι εχει μεσα με αυτους τους $%$#()%$#)( τους δημοσιογραφους που ασχολουνται με αυτο το θεμα καθε μερα, παλι καλα που εχω συνηθως την τηλεοραση στο mute αλλα οντως οποτε τυχαινει να ακουσω τον καθε μλκ να τον σχολιαζει τσιτωνομαι κι εγω, γιναμε ολοι αλανθαστοι να πουμε .....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.