Jump to content



The Lab Gr [GrL] Guild .:GuildWars:.


jimakos21

Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Το βασικο σου θελω.

Αυτο που βαζεις μαζι με το password για να μπεις.

το acc name.

Επειδη δινουμε και gold για να κανουμε τα add μη δωσουμε τσαμπα gold σε λαθος ατομο(τσιγκουνης κ καλα :p )

Link to comment
Share on other sites

btw νομιζω οτι ειναι στιγμη το guild μας να μπει σε ενα καλο alliance των προσδοκιων μας. Ενα alliance θα μας βοηθηση πολυ κατα την γνωμη μου και θα ειναι ενα βημα παραπανω για το guild μας.

Εχω μια καλη προταση για ελληνικο alliance.

Παρ'αυτα αν οι officers εχουν να προτεινουν κατι (κατα προτιμηση ελληνικο ) ας το προτεινουν.

Α. Και officeρια συνεχιστε να ανεβασουμε λιγο τa factions απο ab. :)

Link to comment
Share on other sites

7p4us1v2kxkll0kx9o5f_thumb.jpg

:whistling

θέλετε να κάνουμε μια ομάδα για να πηγαίνουμε μαζί AB και σε challenge mission?

δεν μιλάω να λέμε την τάδε μέρα και τάδε ώρα μέσα, απλά ΌΤΑΝ βρισκόμαστε μέσα να πηγαίνουμε.

αν είμαστε 4 άτομα με factions και έχουμε και από δυο hero(βασικά από 4 μέχρι 8 θα χρειαστούμε σύνολο) τότε μπορούμε να πάμε και challenge mission για την πλακα

οποτε αν είμαστε και δυο άτομα με 3 hero ο καθένας on-line θα έχουμε έτοιμοι οχτάδα (για αυτό λέω χαλαρά)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά από σήμερα ξεκίνησα το game, ως noobας ψάχνομαι λίγο ακόμα αλλά είμαι σε καλό δρόμο :p. Για αρχή δοκιμάζω διάφορα και μαθαίνω και σύντομα ελπίζω να μπω στην παρέα σας :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FocusX

Λοιπόν παιδιά από σήμερα ξεκίνησα το game, ως noobας ψάχνομαι λίγο ακόμα αλλά είμαι σε καλό δρόμο :p. Για αρχή δοκιμάζω διάφορα και μαθαίνω και σύντομα ελπίζω να μπω στην παρέα σας :D

Αδερφε εδω δεν υπαρχουν διακρισεις...

Δωσε μας το βασικο ingame name σου και σε εκανα αdd αμεσως! δεν πα ' να σε 1lvl.. :D:D ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FocusX

Τι εννοεις βασικο ingame name? Εχω κάνει ενα χαρακτήρα ονόματι Leif Daegard (και άλλους δηλαδη αλλά με αυτόν ασχολήθηκα περισσότερο :p)

οκ σε λιγο θα σε βαλω.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ανακοινωση : Σημερα παιδια το guild μας μπηκε σε μια συμμαχια! Στα λεγομενα alliance...! Το alliance ειναι ερασιτεχνικο και συμφωνησα με το leader τους οτι θα τα πηγαινουμε χαλαρα τα πραγματα.. Οπως και μεταξυ μας! Μεσω του alliance θα εχουμε περισσοτερες βοηθειες απ'τους αλλους, θα μπορουμε να πηγαινουμε μαζι μεγαλα partys και pvp.!! Το alliance λεγετε Team Work και αποτελειται απο 4 guilds + το Leader Guild!

Να πουμε ενα thnx στον officer μας Geo GR που συνενοηθηκε με τον alliance leader χθες! ;)

Επισης να προτεινω οι officers αν θελουν και μπορουν να βαλουμε αλλα 2-3 active members να μεγαλοσουμε λιγο το guild μας, με την προιποθεση να γραφτουν στο The Lab και να συμετασχουν στο sticky μας!!

Latest invitation LeiF Daegard By Lord Lurtz! ο γνωστος μας FocusX

Γνωμες... :happy: :happy: :happy: :flower:

Link to comment
Share on other sites

Np παιδιά, προέκυψε στο τελείως άκυρο, στο AB, πέταξε ενας "Κανένας Έλληνας?", απάντησα κι εγώ, :p αρχίσαμε να μιλάμε για guild κλπ και νασου το alliance. :p Σήμερα το είδα, μου άρεσε πολύ, αρχίζει και αποκτά μεγάλο ενδιαφέρον πλεον, και με guild battles, alliance battles, έχουν και τα παιδιά πολύ ωραίο hall.... ξαναψήθηκα! :p

Το μόνο που προτείνω είναι να κάνουμε μόλις βρεθούν κάποια χρήματα (όλοι σε περίοδο ισχνών αγελάδων είμαστε μου φαίνεται, πανί με πανί...) να κάνουμε καμιά αναβάθμιση στο guildhall, κανένα NPC ακόμα. :)

Geo Gr

Link to comment
Share on other sites

Μια διευκρίνηση από μένα, αν μπείτε καποια στιγμή και δείτε κάποιο κύριο Brutus Gore είναι δικός μου χαρακτήρας :p

Βρίσκομαι σε ένα σχετικό ψάξιμο, αλλά κατά πάσα πιθανότητα θα προχωρήσω αυτόν τον χαρακτήρα κ όχι αυτον με το οποίο μπήκα στη guild.

Κατά τα άλλα το παιχνίδι τα σπάει (λες και δεν το ξέρατε :p )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.