Jump to content



The Lab Gr [GrL] Guild .:GuildWars:.


jimakos21

Recommended Posts

Mετα απο καποιες δυσκολιες που ειχαμε τελικα καταφεραμε και φτιαξαμε το πρωτο guild στο αγαπημενο παιχνιδι Guild Wars βασισμενο στην παρεα του THE LAB.

Το guild με ονομα The Lab Gr [GrL] ειναι η ομαδα στην οποια ατομα κυριως απο το αγαπημενο φορουμ αλλα και ατομα εκτος του φορουμ (που σαφως μπορουν να γραφτουν και να συμμετασχουν) μπορουνε να γινουν μελοι!

Προς το παρον αυτος ειναι ο καταλογος των μελων.

cv9woyn8hroe82pvpfog_thumb.jpg

Ο καταλογος θα ανανεωνετε στο συγκεκριμενο θεμα τακτικα.

Κανονες δεν υπαρχουν. Αρχικα τα πραγματα θα τα παμε χαλαρα.

Χωρις δεσμευσεις, χωρις υποχρεωσεις το guild μας θα ειναι μια ωραια παρεα οπως

ειναι η παρεα του φορουμ μας.

Οποιο ατομο θελει να γινει μελος στο guild δινει σ'αυτη τη σελιδα το ingame name του και τον κανουμε add ή εγω ή οι officers.

Eγω Lord Lurtz

και οι officers μεχρις στιγμης Geo Gr και Gr Warrior .

Καποια νεα του guild και καποιες ανακοινωσεις μπορουν να γραφονται και εδω.

Το guild μας εχει και Guild Hall! Το οποιο σαφως σιγα σιγα θελει φτιαξιμο και χρηματα τα οποια θα διαθεσουμε εγω και οι officers.

Καποια στιγμη ισως να μπουμε σε καποιο alliance λογικα, ελληνικο.

Αυτα μεχρι στιγμης.:T:

Ιngame Nick : Lord Lurtz

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Ωραίος, ωραίος! :)

Όπως είπε και ο jim παραπάνω, ξεκινάμε χαλαρά, με καλή διάθεση και πολύ κέφι, επεκτείνοντας ουσιαστικά την εδώ παρέα στο αγαπημένο μας Guildwars. Όσο για τους κανόνες, το συζητάμε. Πάντως όταν και αν τεθούν θα είναι για την εύρυθμη λειτουργία του guild περισσότερο, δε θα υπάρχει αυτό το "Τάδε ώρα και μέρα όλοι μέσα για GvG κλπ" καθώς όλοι απο εδώ είμαστε casual gamers λίγο πολύ, ο καθένας για το λόγο ή λόγους του. Είναι ενα guild μέσω του οποίου προσπαθούμε να βελτιωθούμε, να βοηθηθούμε και να μάθουμε, όπως ακριβώς και στο The lab. Και εννοείται πως αν αλλάξουν τα δεδομένα γενικώς, υπάρχει ελαστικότητα και προσαρμοστικότητα, γενικώς επικρατεί και θα επικρατεί ενα κλίμα διαλόγου. :)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά σας περιμένουμε ingame

όσο μεγαλώνει η παρέα τόσο καλύτερα

οτιδήποτε χρειαστείτε από help εδώ είμαστε

όλα τα υπόλειμμα τα είπαν οι προηγούμενοι:p

In Game Name: Gr Warrior(E/Mo μπορεί να παίξει τα πάντα)

Fu k The System(N/Me μπορεί να παίξει τα πάντα)

Dark Night Of Souls(W/Mo μπορεί να παίξει τα πάντα)

Lrd Of Dawn(Rt/Me spirit spammer και farming build)

Code Domino(R/Mo μπορεί να παίξει τα πάντα σχεδόν)

Borned Healer(Mo/E μπορεί να παίξει τα πάντα)

Sacred Mysticism(D/Mo χρησιμοποιείτε σαν αποθήκη αλλα μπορεί να παίξει οτιδήποτε build περιέχει avatar)

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπα και πριν η λιστα του Guild μας θα ανανεωνεται τακτικα απο εμενα.

t4j8t8ercnzvbl50tb6v_thumb.jpg

Οριστε η λιστα μας λοιπον. :)

Aυξηθηκαμε κατα 2 μελοι. Ελπιζουμε και τα υπολοιπα μελοι του lab μας που παιζουν Gw να μποουνε στην παρεα μας! :T: :T:

Το μονο που χρειαζονται ειναι απλος να επικοινωνησουν μαζι μου ή με τους 2 officers μας. ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ανακοινωση: Θελω ολα τα μελοι του THE LAB GR [GRL] να μου ποσταρετε στο θεματακι μας αυτο ΠΙΟ Guild Wars εχετε? Prophecies - Eye Of The North - Factions - Nightfall. Oυσιαστικα αυτο θα βοηθηση εμενα και σας, να ξερουμε που βρισκομαστε, να επικοινωνουμε καλυτερα αλλα και τα μεγαλυτερα lvl -skills να σας βοηθαμε χωρις να χρειαζομαστε 20 λεπτα εξηγησεις! ;) απευθιας θελω help σ'αυτο το quest ή σ'αυτο το mission κλπ

Εlement ειμαι, using fire skills!:flower:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.