Jump to content



The Lab Gr [GrL] Guild .:GuildWars:.


jimakos21

Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Καλησπέρα παίδες :D . Με καλωσορίζω στο ολοκαίνουργιο και ολόφρεσκο guild του "The Lab" !!!. Ναι! Πρόλαβα τον αγαπημένο σας officer Geo Gr για να σας το ανακοινώσει και έτσι σας κάνω την τιμή να σας το πώ εγώ ο ίδιος!:p:p:p

το name μου είναι Bros Gr, είμαι 20 level και είμαι καλά!.....:p

Link to comment
Share on other sites

Welcome !! Kαλωσορισες στην παρεα μας και καλη συνεχεια! Ανεφερε εδω στο forum τι classes ειναι οι heros ή ο hero που εχεις και τιexpansions του Guild Wars εχεις οπως καναν τα παιδια στις προηγουμενες σελιδες. ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη η ιδεα tifoz1 .. Θα το συζητησουμε αυριο γτ τωρα παω για νανι. Αυριο πρεπει να θεσουμε συζητηση.. Πες το και στους αλλους 2 officers. ;)

Εγω ειμαι μεσα. Και για ventrilo ισως θα το κοιταξω αν παιζει στο guild wars. Γτ το teamtalk εχει και καποια αρνητικα.:wassat:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι παίδες :D .

Λοιπών αρχίζω με το ότι έχω δυστιχώς μόνο το Prophecies (πράγμα που θα αλλάξει στο κοντινό μέλλον γιατι σκέφτωμαι να πάρω το Phactions+Eye Of The North).

Έχω έναν 20άρη Elementalist/Mesmer, έναν 20άρη Warrior/Monk - Warrior/Ranger,

και κάτι ψιλά... :p:o .

Τώρα προετοιμάζω τον ele μου για να του πάρω μια elite που έχω βάλει στο μάτι...:eek:

και στη συνέχεια στόχος μου ο warrior :D:p .

Όντος η ιδέα του tifoz1 μου πέρασε και 'μένα απτο μυαλό και χρησιμοποιείται ήδη απο πολλά guild.

Link to comment
Share on other sites

Nταξει παιδια κοιταξτε , τα πραγματα οπως ειπαμε και οταν αρχισαμε το guild γινονται χαλαρα... Αμα αρχισαμε απο τωρα να μιλαμε σοβαρα για teamtalk που η χρησιμοποιηση του ειναι για παρτυ και για pvp τοτε το guild θα παει σοβαρα , πραγμα που πολλα παιδια δεν νομιζω να θελουν απο το guild ας.

Ειπαμε χαλαρα και θα συνεχισουμε χαλαρα...σιγα σιγα.. με αναβαθμιση αλλα και ηρεμια..

Παιδια να ξερετε οτι αν μπουμε στο τριπακι χρησεις teamtalk οι απαιτησεις αυξανονται.

Οι περισσοτεροι απο σας δεν μπορειτε να πατε deep που γινετε κυριως το γερο-παρτυ για φαρμ κλπ.

Επισεις pvp ειναι ακομα νωρις να αρχισουμε καθως και δεν εχουμε μπει σε alliance.

Τελος, αυτο που ειπες skate για αλλα guilds ειναι guilds που παιζουν σε tournaments.

Μην το χεσουμε το θεμα. :p.

Χαλαρα και ηρεμα συνεχιζουμε.

Περιμενετε ανανεωση της φοτογραφιας του guild tag εντος βδομαδας. Ευχαριστω.

Lord Lurtz :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το TeamTalk :D θα ήταν για να πρήζουμε τους "παλιούς" :hehe: :hehe:

- Μου έπεσε αυτό τι κάνω ?

- Πως πάω εκει ?

- Τι κάνει αυτό ?

Eίναι δύσκολο να γραφεις όταν πεθαίνεις. :p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Χαχα, ακριβώς αυτό σκεφτόμουν κι εγώ σήμερα το πρωί! :p Τα μεγάλα πνεύματα...

Όμως πράγματι, μπορούμε να το συζητήσουμε και να το υλοποιήσουμε λιιιιγο αργότερα, μόλις οργανωθούμε κάπως παραπάνω, αποκτήσουμε τους NPC που πρέπει στο guild hall κλπ. Εγώ προσωπικά δεσμεύομαι πως μόλις πάρω το armor που θέλω και το τροποποιήσω όπως επιθυμώ, τα χρήματα που θα βγάζω ingame απο δω και πέρα θα πηγαίνουν σε πολύ μεγάλο βαθμό στην αγορά πραγμάτων για το guild. Είτε αυτό είναι NPC είτε κάποια καλά αντικείμενα να εξοπλιστούν και οι "μικρότεροι" χαρακτήρες του guild κλπ, καθώς τις δικές μου ανάγκες τις έχω καλύψει, και τώρα ξεκινάω να κυνηγάω τίτλους. :)

Για να κλείσω και με το θέμα του teamtalk, μπορούμε να στήσουμε εναν ventrilo server να τον έχουμε at the ready, και απλώς να μένει...idle (να είναι κλειστό το μηχάνημα server πχ σε όποιον το έχει), έτσι ώστε μόλις αποφασίσουμε να το χρησιμοποιήσουμε να είναι έτοιμο. Και που ξέρεις, δεν έχει χρήσεις μόνο στο pvp, μπορούμε να το έχουμε και απλώς για να γίνεται βαβούρα. :p Πολύ καλύτερο και διασκεδαστικό να συζητάς απο το να γράφεις, και μπορείς να συμμετέχεις ότι κι αν κάνεις, βρε pvp, βρε pve. Γιατί και το δεύτερο είναι απαιτητικό, πόσο μάλλον όταν είσαι και με άλλους σε κάποιο party και πρέπει να προσέχεις μη τους κρεμάσεις. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly

Έχω να παίξω από την Κυριακή που κάναμε ένα quest του Ripper A!

Δεν προλαβαίνω γμτ! Και σήμερα θα έχω λίγο χρόνο, αλλά όχι όσο θέλει το ρημάδι το mission!

Αυτο το παθαινουν πολλα ατομα του proph με τα missions (+εγω το ειχα παθει ) και φτανουν στο σημειο να σταματανε ακομα κ το guild wars (για λιγο καιρο + εγω σταματησα) κουραστικα, δν ειχα χρονο , βαρεθηκα... Ομως με λιγη βοηθεια και πορωση απο ενα φιλο συνεχισα ΤΕΛΕΙΩΣΑ τα 25 mission +bonus του proph (τα οποια παιδια προσφερουν οτι δεν προσφερει κανενα exp σε εμπειρια , xp κλπ ) ουσιαστικα σου μαθαινουν να παιζεις! και συνεχιζω τωρα την απολυτη πορωση του guild wars!

Farm! Questakia πολυ ομορφα με νοημα! και PVP!!!! Elite skills, elite ντυσιμο new charrs και παει λεγοντας...... ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

So true...

Βtw, με το PVP contest τί έγινε? Δεν μπόρεσα να μπω να κάνω Observe έστω (με τη ρημάδα τη σύνδεση μου για καμια 10αριά μέρες ακόμα είμαι σαν ανάπηρος, μόνο trade κάνω), για πέστε μου εντυπώσεις/αποτελέσματα/highlights! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

αναβληθηκε λογω κακοκαιριας....

Lol, καλά σας έκοψα λοιπόν όταν μπήκα μετά απο το roster που βλέπεις πότε ήταν συνδεδεμένος ο καθένας... 2-3 ήσασταν μέσα! :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jimakos21 [Σήμερα, στις 14:21]

Αυτο το παθαινουν πολλα ατομα του proph με τα missions (+εγω το ειχα παθει ) και φτανουν στο σημειο να σταματανε ακομα κ το guild wars (για λιγο καιρο + εγω σταματησα) κουραστικα, δν ειχα χρονο , βαρεθηκα... Ομως με λιγη βοηθεια και πορωση απο ενα φιλο συνεχισα ΤΕΛΕΙΩΣΑ τα 25 mission +bonus του proph (τα οποια παιδια προσφερουν οτι δεν προσφερει κανενα exp σε εμπειρια , xp κλπ ) ουσιαστικα σου μαθαινουν να παιζεις! και συνεχιζω τωρα την απολυτη πορωση του guild wars!

Farm! Questakia πολυ ομορφα με νοημα! και PVP!!!! Elite skills, elite ντυσιμο new charrs και παει λεγοντας...... ;) ;)

ακριβώς το ίδιο έπαθα και γώ!!!! το άρχισα πριν απο κανα χρόνο περίπου αν θυμάμαι καλά και μετά το βαρέθηκα + δέν είχα αρκετό χρονο κλπ., αλλά με τν βοήθεια του Geo Gr που είμαστε κολλητοί (:p:cool: ) βοήθησε αρκετά πιστεύω να μου λέει τακτικά τις επιτυχίες του στο Guild Wars!!!! και εγώ να λιώνω από δίπλα του θέλωντας να τον σκοτώσω διότι εγώ ημουν 14lvl με τον ele ου και αυτός 20:dots: .(grrr να μην τα θυμάμαι...!!!!!)

edit: λάθος πριν απο 2 χρονια το άρχησα... και το είχα σταματήσει για περίπου 6-7 μήνες!!!:happy::o:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

Ερωτηση

Πηρα χ8ες ενα insignia για Mesmer, προσπαθησα

να το βαλω στο αρμορ αλλα μου εβγαζε σε ολα

τα items "x". Γιατι δεν μπαινει?

Ειμαι E/Me

(Μεσα σε 3μερες εχω παει lvl11 :p )

Τα Insignia μπαίνουν στο main class σου απ' ότι είδα. Κι εγώ που έχω W/Ne δεν παίρνει του Necro.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 09:10]

Ερωτηση

Πηρα χ8ες ενα insignia για Mesmer, προσπαθησα

να το βαλω στο αρμορ αλλα μου εβγαζε σε ολα

τα items "x". Γιατι δεν μπαινει?

Ειμαι E/Me

(Μεσα σε 3μερες εχω παει lvl11 :p )

Πολυ καψιμο:D :D

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ παντως για τα items που μου εχετε δωσει....

Δε θυμαμαι ποια 2 ατομα ειναι, αλλα οπως και αν εχει τα ευχαριστω

Νομιζω ειναι ο Ripper kai o tifozif αλλα το alzheimer με δυσκολευει

ιδιαιτερα να αντιστοιχισω τα ονοματα σας....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.