Jump to content



Recommended Posts

Αρχική απάντηση από F117 [Σήμερα, στις 13:12]

καημένη άτι :p :P Πόσους πυκνωτές παραπάνω hipro? έτσι εγκυκλοπεδικά :p

cpu? κάψεεεεεεεε :D

Μπάά........ΔΕΝ γνωρίζεται πλέον η κάρτα απ'αυτά που έχει πάνω της...... :D

Είναι πλέον 1000MHz οι πυρήνες και 1150MHz οι μνήμες ΜΕ ΑΕΡΑ...... :p

Link to comment
Share on other sites

Με το Vince όμως τί θα γίνει ? Φαίνεται ότι ήρθε αποφασισμένος πάντως ... Αχ αυτό το άτιμο cpu freq ... :( Το παν πλέον είναι να βρεθεί ένας "killer" cpu ...

Όσο για τον No_name ... Με το κατάλληλο tweaking νομίζω ότι είναι εφικτό το 7.45 secs SPi 1M ... Hipro είσαι σίγουρος ότι ο no_name θα σβήσει ? Γιατί βλέπω, είναι σε φόρμα τις τελευταίες 3 εβδομάδες ... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Μπάά........ΔΕΝ γνωρίζεται πλέον η κάρτα απ'αυτά που έχει πάνω της...... :D

Είναι πλέον 1000MHz οι πυρήνες και 1150MHz οι μνήμες ΜΕ ΑΕΡΑ...... :p

Total Respect για τα mods, είσαι απίστευτος...

Πόσα Watt καίει όμως τώρα ρε συ??? Με το 1200άρι benchάρεις?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από george_o/c [Χθες, στις 17:22]

Με το Vince όμως τί θα γίνει ? Φαίνεται ότι ήρθε αποφασισμένος πάντως ... Αχ αυτό το άτιμο cpu freq ... :( Το παν πλέον είναι να βρεθεί ένας "killer" cpu ...

Όσο για τον No_name ... Με το κατάλληλο tweaking νομίζω ότι είναι εφικτό το 7.45 secs SPi 1M ... Hipro είσαι σίγουρος ότι ο no_name θα σβήσει ? Γιατί βλέπω, είναι σε φόρμα τις τελευταίες 3 εβδομάδες ... :D

ΔΕΝ αγχώνωμαι γιατί τους έχω με "κάρτες"......ΔΕ θα μπορέσουν να τις ανεβάσουν όσο εγώ, ΜΕΧΡΙ να δημοσιεύσω ΟΛΑ τα Mods (που δε θα το κάνω σύντομα :p )...... :D

Αρχική απάντηση από gznp [Χθες, στις 17:32]

Total Respect για τα mods, είσαι απίστευτος...

Πόσα Watt καίει όμως τώρα ρε συ??? Με το 1200άρι benchάρεις?

......ναι ΜΟΝΟ με το 1200άρη........ΑΤΙ 2900ΧΤ στους 1300MHz έκαστη συν ο τετραπύρηνος στους 5600MHz+......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Daytime Dreamer [Σήμερα, στις 20:51]

Καλα ο father-george εχει ξεφυγει λεμε ... τι ρολογια ειναι αυτα ρε τρελε? RESPECT! :flex:

......ναι η αλήθεια είναι ότι το ζορίζω λίγο γιατί δεν έχω καλή CPU (σε σχέση με τους άλλους) και το παλεύω με τις κάρτες...... ;):p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.