Jump to content



Ποιο απ'όλα λέει την αλήθεια??


crio

Recommended Posts

Έχω το Pc της υπογραφή και έχω το εξής πρόβλημα.Κάθε πρόγραμμα παρακολούθησης λέει

αλλη θερμοκρασία.Το τελευταίο core temp 0.96 λέει 49 βαθμούς σε Iddle και το tjunctio στα 100 το ίδιο και το HWMonitor.Αντίθετα το core temp 0.9.54 λέει 32 βαθμούς όπως και τα pc wizard και speedfan.Ποια λέει την αλήθεια??

Link to comment
Share on other sites

το everest τη λεει ?

------------------------------------------------------------------------------------------------------

intel c2d 4500@2.7 ghz- transcend axe ram 800- GIGABYTE P35-DS3L -1x320 hd wd & 1x80gb hd maxtor,thermaltake CL-P0086 BEETLE 4 IN 1 4000+ ψύκτρα,sparkle 8600gt 512mb

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

καμιά 30 βαθμούς πρέπει να έχεις

κρίνοντας από των δικό μου

Link to comment
Share on other sites

http://www.lavalys.com/products/download.php?ps=CE〈=en

από δω κατεβάζεις την τελευταία έκδοση του everest

για να μην είναι trial χρειάζεται serial

δεν υπάρχει λινκ για έκδοση που δεν είναι trial

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deshi13

to termal analysys to dikimasate?

πριν γραφτεις δεν ειδες οτι εδω μεσα γραφουμε μονο ελληνικα για να μην μας βγαινουν τα ματια στο διαβασμα; Διορθωσε το ποστ σου αν δεν σου κανει κοπο γιατι προβλεπω να πεφτει καμπανα απο τους mods..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδες εχω ε6300 ακλοκαριστο.PC Wizard και Core Temp λενε τα ιδια.idle 51-58 C ενω full load χτυπανε απο 66-72 C ... σκεφτομουνα να κανω oc αλλα με τρεναρουν λιγο οι θερμοκρασιες....δεν ειναι λιγο υψηλες; Οριστε και μια φωτο

http://img181.imageshack.us/img181/1561/73886374jq4.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Λοιπον αγορασα παστα μονο(ΙC Diamond 7 Carat),το ξεσκωνισα και τωρα ειμαι 48.5 με 49.5 idle....εμενα και παλι ψηλα μου φαινονται....η παστα εχει πεσει καλα πανω τι αλλο να φταιει;;;

Σορρυ για την καθυστερηση αλλα με ψιλοταλεπωρησανε απο το πλαισιο αλλα ασοψε τε....

Edit...Ειναι φυσικο οταν ανεβοκατεβαζω αποτομα ενα παραθυρο να φτανει η θερμοκρασια στους 64;Το κανει οταν παιζω με τη ροδελα του mouse και μετα πεφτει ξανα κοντα στους 50...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.