Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 2.0


jpavly

Recommended Posts

Κατάληψη ως και Παρασκευή. Και την άλλη βδομάδα, μάλλον πάλι τα ίδια.

Θα κάνω την καρδιά (και τα πνευμόνια μου) πέτρα και θα πάω την επόμενη φορά να ψηφίσω κατά.

Ο καθένας ό,τι θυμηθεί είναι εκεί μέσα και μετά τρέχουμε :mad:

για ποιο λόγο ;

Ελπίζω να μη σκάσει και σε εμάς κανα τέτοιο ευχάριστο...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 35,3k
  • Created
  • Last Reply
για ποιο λόγο ;
Απέναντι στο ζοφερό μέλλον που μας ετοιμάζουν...

...στο νέο νόμο που έρχεται να διαλύσει τη δημόσια και δωρεάν εκπαίδευση και τη συνεχιζόμενη επίθεση κυβέρνησης-ΕΕ-ΔΝΤ στα δικαιώματα και κεκτημένα των εργαζόμενων και της νεολαίας, που φέρνει ήδη νέα αντιλαϊκά μέτρα πριν καν την ψήφιση του προϋπολογισμού.

Υ.Γ.: Απ' όσα κυκλοφορούν, εμείς ετοιμαζόμαστε για πολλές εβδομάδες καταλήψεων πάντως...

:TD:

Link to comment
Share on other sites

Cosmo.gr - Γερμανία: Δικάζονται επειδή έτριζε το κρεββάτι στο σεξ!

Ρε από τι όντα δανειζόμαστε λεφτά!

Αυτούς τους 10 γείτονες πρέπει να τους βάλουν σε ένα δωμάτιο 3x3 με full τσοντοπεριοδικά και πορνοταινίες. Ούτε να μαμήσεις πια με τα robot τριγύρω...

Θα ταν οικογενειάρχες, κουρασμένοι απο την δουλειά, δεν θα μπορούσαν να διαβάζουν και τα παιδιά ε; Θα είχε και η κυρα-Χάιντι περίοδο και της βγήκε μια ζήλια....

:wall:

Link to comment
Share on other sites

κοιταζω τους wd 1tb black και βλεπω τιμη υψηλοτερη απο πριν 10 μηνες, δηλαδη τι περιμενουν για να ριξουν τις τιμες?

αν δεν πανε 70 ευρω να τους κρατησουν να τους κανουν κορνιζα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στο κορίτσια.

Σήμερα αποφύγεται το κέντρο αν δεν έχετε κάτι σοβαρό ή δεν δουλεύετε εδώ...

-Έχουμε κινητοποιήσεΙς/προγραμματισμένων πορειών (προσυγκεντρώσεις στην Πλ, Κλαυθμώνος), στις 25.11.2010 το μεσημέρι (13:00)

-της απογευματινής πορείας των αναρχικών (18.00)

Λάβαμε μαιλ και σας ενημερώνω.

Υ.Γ. Χρόνια πολλά στις Κατερίνες

Link to comment
Share on other sites

11/11 εχω παραγγειλει το φως απο dealextreme

16/11 μου ηρθε ειδοποιηση οτι ξεκινησε το τσαφ τσουφ προς το ελλαντα

ακομα τπτ....

η κατασταση λεει shipped και ειναι via Air mail.οποτε δεν εχει tracking number

να ανησυχω;:p

Κλεισθενη , αν ειναι να φυγεις για εκτος Αθηνων , οπωσδοποτε η καμερα.Παιζει να περασεις σημερα ;(μονο αν σε φερει προς καλλιθεα ο δρομος)

Γιατι παιζει να παω Λαμια τν Κυριακη και την θελω.Σε περιπτωση που φυγεις για σπαρτη.

Απαντα σε pm

Link to comment
Share on other sites

καλα αμα παραγγειλεις απο dealextreme καλυτερα να ξεχασεις οτι το παρηγγειλες και οταν ερθει θα νιωσεις σαν να σου εκανε καποιος δωρο. ειδικα αυτο με το παραγγελνω σημερα και το στελνουν την αλλη βδομαδα δεν το καταλαβαινω, αλλα σημασια εχει οτι φτανουν.

Link to comment
Share on other sites

11/11 εχω παραγγειλει το φως απο dealextreme

16/11 μου ηρθε ειδοποιηση οτι ξεκινησε το τσαφ τσουφ προς το ελλαντα

ακομα τπτ....

η κατασταση λεει shipped και ειναι via Air mail.οποτε δεν εχει tracking number

να ανησυχω;:p

χθες μου ηρθε ειδοποιηση ΕΛΤΑ για παραγγελια DX που εστειλαν στις 4/11.... (1/5)

μαλλον θα παραλαμβανω τμηματικα μεχρι το 2011...

καλα αμα παραγγειλεις απο dealextreme καλυτερα να ξεχασεις οτι το παρηγγειλες και οταν ερθει θα νιωσεις σαν να σου εκανε καποιος δωρο. ειδικα αυτο με το παραγγελνω σημερα και το στελνουν την αλλη βδομαδα δεν το καταλαβαινω, αλλα σημασια εχει οτι φτανουν.

^^so true...

συνηθως μεχρι να ερθουν εχω ξεχασει τι ειχα παραγγειλει κι η εκπληξη ετσι γινεται ακομα μεγαλυτερη!

Link to comment
Share on other sites

21.12.12 η συντέλεια του κόσμου! μαμώτο πέφτει παρασκευή κ θα χάσουμε το σ/k

Εγώ τι να πω τότε? Θα έχω γενέθλια στις 29 και δε θα προλάβω να τα γιορτάσω! :p

(Μα τι μλκιες μάς πουλάνε ώρες-ώρες...)

Link to comment
Share on other sites

Πέθανε βλέποντας τους ληστές να βασανίζουν τον άνδρα της : ΣΚΑΪ - www.skai.gr

:(

Δεν είμαι άνθρωπος της βίας, αλλά υπάρχουν εξαιρέσεις. Σε κάτι τέτοιους ανθρώπους εύχομαι [ως άλλος Λεβέντης] θάνατο, κατά προτίμηση αργό κι επώδυνο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.