Jump to content



Soldier of Fortune 3 :Payback


hayabusa

Recommended Posts

Επεσε στα χερια μου αυτο το παιχνιδι μετα απο αναζητηση καποιου fps (και αφου ειχε παιχτει το CoD4)...Φαινεται αρκετα καλο και με τουλαχιστον ικανοποιητικα γραφικα...

Ο λογος λοιπον που ανοιγω αυτο το θεμα ειναι για να πει ο καθενας την γνωμη μου για το παιχνιδι...Τις ρυθμισεις του και να ανταλλαξουμε αποψεις και συμβουλες σχετικα με την πλοκη του...

Let's get started...:D

Link to comment
Share on other sites

ποπο ειναι αθλιο να σου πω την αληθεια! ετυχε να πεσει πανω στο cod4 και crysis κ επαιξα λιγο στην αρχη κ το θεωρω μαπα!!! τωρα τι κ πως δεν πολυθυμαμαι γιατι εχει περασει καιρος!

Link to comment
Share on other sites

SoF 1, το πιο αιματηρο fps παλιά.

με τη 12αρα εσκαγες χτυπημα και εφευγαν χερια ποδια κεφαλια.

throat shot, και πεταγοτανε συντριβανι το αιμα απο το λαιμο..

και το 2 μου αρεσε(double helix), αλλά παρολο που ειχε καλυτερα γραφικα απο το 1,

το 1ο ητανε πολυ πιο εθιστικο.

Link to comment
Share on other sites

δεν μου εχει φανει και τοσο κακο (ακομα)...:D για να λεμε την αληθεια παντως με το CoD4 δεν συγκρινεται...

Και για οσους σκοπευουν να το παιξουν σε vista εχει κυκλοφορησει ενα patch...: http://www.gamershell.com/download_22058.shtml

:)

Link to comment
Share on other sites

Mono το 1ο μετραγε τρελα .Θυμαστε αποκεφαλισμους headshots :devil:

το 2ο μουφα τιγκα στα bugs και το 3ο τιποτα το ιδιαιτερο οχι αθλιο αλλα δεν προσφερει κατι διαφορετικο αναμασημενη τροφη.

John mullins we love u :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.