Jump to content



Soldier of Fortune 3 :Payback


hayabusa

Recommended Posts

To SOF 2 Double Helix καλό ήτανε! Είχε πολύ καλά γραφικά, για την εποχή του. Ήταν και ιδιαίτερα ... ρεαλιστικά !

To SOF3 τι έχει? Θεωρείται χειρότερο από τα προηγούμενα ή απλά δεν αρέσει σαν είδος? Δηλαδή σε όσους άρεσε το 2 να το πάρουν? Σκέφτομαι να το αγοράσω,για αυτό ρωτάω.

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως το 3 (χωρις να εχω παιξει τα προηγουμενα ομως ) καλο μου εχει φανει μεχρι τωρα...

Να ρωτησω για μια ακομα φορα...Υπαρχει καποιος τροπος να βλεπεις κανενα χαρτη την ψρα που παιζεις; :)

Link to comment
Share on other sites

σαφως και εχω παιξει...δεν εχει περασει και πολυς καιρος μαλιστα απο τοτε που τερματισα το 4...δεν μπορω να πω οτι ειναι το ιδιο αλλα οχι και οτι το SOF 3 ειναι για τα μπαζα...για εμενα τουλαχιστον...

Link to comment
Share on other sites

Έχω παίξει το 2 που ήταν άπαιχτο.Το έχω παίξει 3 φορές.Το 3 δεν συγκρίνεται αλλά δεν είναι και άσχημο.Είναι "playable".Δεν χρειάζεται να το συγκρίνουμε με άλλα.Αν αρέσει καλώς αν όχι υπάρχουν και άλλα παιχνίδια.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να το έχω τελειώσει ακόμα συμφωνώ με τον gbak.Οι περισσότερες πίστες μου άρεσαν όπως επίσης μου αρέσει και η ζημιά που προκαλούν τα όπλα αν και λίγο υπερβολική.Πάντως είναι σίγουρα δουλειά του ποδαριού.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fortenick [Σήμερα, στις 01:46] όπως επίσης μου αρέσει και η ζημιά που προκαλούν τα όπλα αν και λίγο υπερβολική

AGEIA PhysX ρε dude..παντως μετα το cod4 και crysis ολα μας φαινονται μουφα...δυσκολος ο δρομος πλεον...και οι απαιτησεις πολυ υψηλες...και σκεφτειτε απο μαρτιο μερια θα χουμε τρελο hardware να μας περιμενει με διπυρηνες ατι σε xfire διαταξη...και 9800 release...οποτε κατι πρπει να κανουν

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak [Χθες, στις 05:54]

παντως μετα το cod4 και crysis ολα μας φαινονται μουφα.

Αυτά δεν τα έχω παίξει ακόμα για να μην ξενερώσω με τα υπόλοιπα:D
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.