Jump to content



Ποιο κουτι Full να παρω;


FANISTELROOY

Ποιο ειναι το καλυτερο κουτι απο αυτα;  

60 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Aυτο ειναι mid case και γω θελω Full. Ασε που δεν μου κανει και για καλη ποιοτητα.:nerd:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από FANISTELROOY [Σήμερα, στις 11:04]

Aυτο ειναι mid case και γω θελω Full. Ασε που δεν μου κανει και για καλη ποιοτητα.:nerd:

:OT:

οσες φορες το εχω δει απο κοντα, σε Πλαισιο, απορω πως η Αντεκ εχει πεισει τοσο κοσμο και "ακουγεται" γι αυτο το κουτι.

Χαζοπλαστικουρα του κερατα.

1000 φορες καλυτερα chieftec με μισα λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cptkoulis

Μια παρατηρηση για το Lian-Li και το inverted ATX

Θελει προσοχη ποια αεροψυξη θα βαλεις γιατι αν αυτη εξεχει απο τη μητρικη περισσοτερο απο 1-2cm θα βρισκει στο ραφι που χωριζει το κουτι

Χρησιμοποιω τη Scythe Infinity(Mugen) και ακουμπαει στο διαχωριστικο.Ισως να φταει και η μητρικη μου(?) που εχει το socket στην ακρη...?

ΟΧΙ, δεν φταίει το μπόρντ, κακή σχεδίαση του κουτιού είναι...

Όταν τοποθετηθεί η μητρική σχεδόν εφάπτεται με το κάτω διαχωριστικό και αν η ψύκτρα είναι λίγο ποιό μεγάλη, την έκατσες.

(παθών)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FANISTELROOY

Ο cptkoulis εχει το V2000 ενω εγω λεω για το V2100. Ξερετε αν συμβαινει το ιδιο και σ αυτο το κουτι;;

Νομίζω ότι η εσωτερική τους διαρύθμιση είναι ίδια, οπότε και το πρόβλημα κοινό.

ΟΚ, αυτό τώρα ΔΕΝ αποτελεί αποτρεπτικό παράγοντα για την αγορά, απλά θέλει προσοχή αν θα βάλεις after market ψύκτρα.

Link to comment
Share on other sites

Την Παρασκευη που δινω μαθημα και θα κατεβω κεντρο θα παω μια βολτουλα.... Στο Πλαισιο Μεταμορφωσης δεν ειχε κανενα αξιολογο κουτι που πηγα το Σαββατο... :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Jofa [Σήμερα, στις 12:46]

cosmos s φιλε ερχεται τελοσ του μηνοσ με αρχεσ μαρτη ειναι 8κιλα ελαφρυτερο και ολο απο αλουμινιο απλωσ τελειο!!!!!!!! δεσ το και πες http://www.hwbox.gr/showthread.php?t=844

Εμφανισιακα ωραιο ειναι. Απλα το παλιο δεν μου ειχε κανει για κατι το ιδιαιτερο. Ελπιζω να εχει βγει μεχρι τοτε για να το δω κι αυτο εδω...:toomuchne

Link to comment
Share on other sites

Eκει δεν ειναι το service?? Δεν εχω δει cases κλπ εκει....

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 21:08]

TJ-07B ειναι πιο ομορφο...και εχει φοβερη διαταξη ...μπορεις να κανεις οτι θες

Αυτο με τη διαταξη που λες ειναι συμαντικο. Σε reviews που εχω δει φαινεται πολυ καλοσχεδιασμενο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.