Jump to content



Ποιο κουτι Full να παρω;


FANISTELROOY

Ποιο ειναι το καλυτερο κουτι απο αυτα;  

60 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Λοιπον παιδια ενδιαφερομαι για κουτι FULL καλης κατασκευης να μην τριζει ωστε να εχω την ησυχια μου, να βοηθαει στην καλη ψυξη με αερα, να ειναι ανετο.

Ειμαι αναμεσα σε 2 κομματια.

-Lian Li PC-V2100APLUS II Silver

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977695&product=1024450

-SilverstoneTJ-07B-Window

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977695&product=936677

Για το Silverstone βρηκα ενα review στο youtube και μου αρεσε πολυ. Για το αλλο τπτ δυστυχως. Οποτε περιμενω αποψεις πανω σ αυτα τα δυο. Πλεονεκτηματα και μειονεκτηματα.

Ευχαριστω!! :flex:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Εγω εχω tt armor αλλα το βαρέθηκα δεν λεω καλο αλλα θέλω κατι αλλο...

Συγκεκριμένα κοιτάω το lian li v2000 για το I-ATX και γενικά για τους χώρους .Το silverstone δεν μου πολύ αρέσει .

Εγω θα σου προτείνα το v2000 :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω το stacker 832 κ θα σου προτεινα να του ριξεις μια ματια... το μοναδικο πραγμα που μου τη δινει ειναι ο τροπος που μπαινουν οι σκληροι. Απ'αυτα που εχεισ στο νου σου θα ελεγα lian li :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dr. Gonzo [Χθες, στις 23:27]

Lian-Li V2000B και τα ρέστα αθόρυβους ανεμιστήρες.

bonus: XS w/c cases

Kαι αυτο ειναι μια πολυ καλη ιδεα.

Αν και το V2100 λεει οτι εχει ηχομονωση. Δεν ξερω κατα ποσο κοβει τους θορυβους βεβαια...

Link to comment
Share on other sites

Eκτος απο ομορφια; Πχ κατι σε καποιο που να το κανει πιο λειτουργικο;

Ας πουμε αυτο που με τραβηξε στο Lian-Li ηταν που ελεγε οτι εχει ηχομονωση, βεβαια δεν εχω καταφερει να βρω καποιον που να εχει το κουτι αυτο να μου πει...

Link to comment
Share on other sites

Μια παρατηρηση για το Lian-Li και το inverted ATX

Θελει προσοχη ποια αεροψυξη θα βαλεις γιατι αν αυτη εξεχει απο τη μητρικη περισσοτερο απο 1-2cm θα βρισκει στο ραφι που χωριζει το κουτι

Χρησιμοποιω τη Scythe Infinity(Mugen) και ακουμπαει στο διαχωριστικο.Ισως να φταει και η μητρικη μου(?) που εχει το socket στην ακρη...?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.