Jump to content



ESHOP (άλλο ένα θέμα με παράπονα...)


bleo8onhs

Recommended Posts

Απο e-shop την πάτησα και γω μια φορά.Είχαμε πάρει απο κει μηχανήματα για το μαγαζί.Κάποια στιγμή το τροφοδοτικό απο το ένα τα κακάρωσε και μου το άλλαξαν μετά απο ένα μήνα.Μα καλά,τόσο καραγκιόζηδες είναι??Μηχάνημα επιχείρησης και ζωτικής σημασίας είναι μιας και έκανε ψηφιακές εκτυπώσεις.Αναγκάστηκα να αγοράσω ένα άλλο τροφοδοτικό την δεύτερη βδομάδα και στο τέλος έστειλα εξόδικο για να το αλλάξουν.Ήμαρτον πια.Τώρα για το μαγαζί αγοράζουμε απο ένα συνηκιακό μαγαζάκι,μπορεί να είναι 10% ακριβότερα αλλά ο άνθρωπος είναι ιλικρινής και γίνεται σκουπίδι για να αλλάξει γρήγορα τα προβληματικά εξαρτήματα.Μας φάγαν οι αλυσίδες,αυτό έχω να πω

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Prof_Chaos

μακριά απο e-shop είχα πάει στο μενίδι στις αποθήκες τους να πάρω κάτι που δεν είχε το πλαίσιο ..εκτός του οτι περίμενα 1 ώρα γιατι είχαν κάνει λάθος στο site και τελικα΄δεν είχαν κάποιο προιόν , η εικόνα που αντίκρισα ήταν η εξής..

Ενα πωλητής που του μιλούσα και ανα 10 δεύτερα χασμουρίοταν είχε ξαπλώσει στην καρέκλα και του έλεγα εγώ πως να πλοηγηθεί στο site μιας και πατούσε ασκοπα το mouse κοιμώμενος..(ο δεύτερο πωλητής οπως μπαίνεις..2 είχε όλους κι ολους το μεσημέρι που πήγα)

Επίσης μια τύπισα ξανθιά μπροστά στο ταμείο να πέρνει τηλέφωνα μασώντα τσίχλα και με το γόνατο πάνω στην καρέκλα...(Και φυσικά ηταν πωλήτρια η του ταμείου)

Οι πωλητές χαβαλέ μεταξύ τους χωρίς κανένα σεβασμό προς τον πελάτη που περίμενε σας ηλίθιος..

Μια τραγική εικόνα που με αποτρέπει να πάω να ξαναψωνήσω απο το μαγαζάκι αυτό..γιατι πρόκειτε για διάλυση..

και εγω οταν πηγα στο point στην καλλιθεα να ρωτησω να δω για ακουστικα, τα ειχαν κρυμμενα στον κατω οροφο και μου λεει περιμενε πωλητη, και ολοι χασμουριοντουσαν καθοντουσαν απραγοι ατενιζοντας τον οριζοντα, λεγαν μισολογα μονος ενας δουλευε -πηγαινε ελα-και οταν τον ειδα ξυπνιο και τον ρωτησα μου απαντησε ευγενικα οτι πρεπει να περιμενω ενα πωλητη αλλα με το βλεμμα του μου εδειξε οτι θα περιμενεις πολυ γιατι ειναι μπαχαλο !

Μου εκανε πολυ εντυπωση !

Link to comment
Share on other sites

Βρω παιδιά πολύ η καντέμηδες ήσαστε η εμένα με συμπαθούν στο e-shop.

Πρόσφατα

Τροφοδοτικό 1 μηνάς εγγύηση υπόλοιπο rma σε 3 μέρες αποστολή στο σπίτι μου τσάμπα.

Μετά από 2 μήνες το τροφοδοτικό που άλλαξα rma ξανά διάγνωση από τον αδελφό μου :whistling :confused: :nuke: :innocent: αλλαγή με μεγαλύτερο σε 7 μέρες μέσο e-point.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.