Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

Να τονίσω επίσης πώς σε προφιλ άλλου χρήστη τις δείχνει κανονικά ενώ όταν πάς να προβάλλεις τις δικές σου δεν το εμφανίζει...Ας μας πεί κάποιος υπευθυνος τί είναι...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες αλλάξατε κάτι (πχ μικρότερη γραμματοσειρά, spacing) ή εγώ πείραξα κάποια ρύθμιση;

Για δείτε το παρακάτω screenshot και πείτε μου αν τα βλέπω σωστά. Υπάρχει ένα μικρό blur για κάποιο λόγο, τα γράμματα μου φαίνονται μικρότερα και τα κουτάκια για νεότερο μήνυμα (firstnew.gif) βγαίνουν πετσοκομμένα...

offtopicthelabgr1288374.th.png

Uploaded with ImageShack.us

Επίσης δείτε και πως φαίνεται ο editor (τα smileys επίσης πετσοκομμένα και μικρότερα):

thelabv2page57thelabgr1.th.png

Uploaded with ImageShack.us

Δεν είναι θέμα ctrl + scroll το τσέκαρα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κύριε DJD συγνώμη αν γίνομαι κουραστικός, αλλά μήπως κάνατε κάτι για αυτό...;;;

http://img89.imageshack.us/img89/1687/97857116.jpg

Έγινε επεξεργασία από Chosen
Link to comment
Share on other sites

Πατώντας Νέα Μηνύματα, μου βγάζει πχ 3 σελίδες με θέματα στα οποία υπάρχουν νέα μηνύματα. Αν πατήσω να μεταβώ στη 3η σελίδα θα με πάει στη 2η.

Το ίδιο γίνεται εαν μου βγάλει 2 σελίδες. Πατάω να μεταβώ στη 2η αλλά μένω στη πρώτη. :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Πατώντας Νέα Μηνύματα, μου βγάζει πχ 3 σελίδες με θέματα στα οποία υπάρχουν νέα μηνύματα. Αν πατήσω να μεταβώ στη 3η σελίδα θα με πάει στη 2η.

Το ίδιο γίνεται εαν μου βγάλει 2 σελίδες. Πατάω να μεταβώ στη 2η αλλά μένω στη πρώτη. :nothing:

Σωστος,ακριβως το ιδιο παθαινω κ γω

Link to comment
Share on other sites

Όταν το πατάτε και βγάζει τα αποτελέσματα, τι γράφει πάνω αριστερά; πχ:

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 25 από 79

Ενδέχεται να ναι θέμα cache η εμφάνιση των σελίδων και θα ψάξω να βρω πως διορθώνεται, αλλά θέματα δε θα πρέπει να χάνετε.

Link to comment
Share on other sites

Όταν το πατάτε και βγάζει τα αποτελέσματα, τι γράφει πάνω αριστερά; πχ:

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 25 από 79

Ενδέχεται να ναι θέμα cache η εμφάνιση των σελίδων και θα ψάξω να βρω πως διορθώνεται, αλλά θέματα δε θα πρέπει να χάνετε.

Ναι αυτό βγάζει.

Edit. Μου βγάζει πχ 1 έως 25 από 26. Πατάω να πάω στη 2η σελίδα και εξαφανίζονται οι σύνδεσμοι για τις σελίδες και μου λέει 1 έως 26 από 26 και εμφανίζει το 26ο θέμα στην ίδια σελίδα :fist:

Έγινε επεξεργασία από honda22
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.