Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

Τι διάολο με αυτή τη διαφήμιση.. την έχω κόψει. Το ίδιο domain είναι;

Είναι γενικό το κακό ...

ADSLgr.com - Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος - www.adslgr.com & vBulletin 3.8 bug reports ...

ναι, στο travel girls παραπεμπει

Έγινε επεξεργασία από jpavly
Link to comment
Share on other sites

not a bug, αλλα είναι ιδέα μου ή οντως άλλαξε το χρώμα (προς το πιο σκούρο) των λινκ στα φορουμ και τα usernames (εκτός Δ.Ο);

edit: τώρα βλέπω επανήλθε.

Έγινε επεξεργασία από hayabusa
Link to comment
Share on other sites

άλλαξε κάτι απο χθες?

γιατί όλες τα quotes τα βλέπω chineze?

και θέλετε να ρίξω και λεφτά για τον "κίτρινο πυρετό"?

:beer:

Ποιο είναι το post αυτό;

Μόλις εντόπισα ότι μου το κάνει στα bold ελληνικά κείμενα, προφανώς είναι πρόβλημα του Chrome, θα δούμε τι μπορούμε να κάνουμε :)

Έχω κάνει edit σε 2-3 random posts, μην παρεξηγηθείτε :p

Έγινε επεξεργασία από jpavly
Link to comment
Share on other sites

να κοιταξω τις κωδικοσελιδες αλλα τα κειμενα ηταν οκ, τα quotes ηταν ζαβα, ολα οσα ειδα χθες. απο το πισι. μπαινω με chrome, νομιζω

Έχεις τίποτα περίεργα addon στον chrome; Έχω προσπαθήσει να το αναπαραγάγω χωρίς επιτυχία.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις τίποτα περίεργα addon στον chrome; Έχω προσπαθήσει να το αναπαραγάγω χωρίς επιτυχία.

To εχω και εγω και δεν εχω ουτε ενα addon/plug in πανω.

Τις τελευταιες μερες παντως δεν το κανει.

Link to comment
Share on other sites

έχω παρατηρήσει πολλές φορές ότι όταν χρησιμοποιώ το quick reply και πριν ποστάρω την απάντηση, ποστάρει κάποιος άλλος/άλλοι στα παραπάνω ποστ δεν εμφανίζεται το like button παρά μόνο με f5.

Just to have it in mind :)

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα αρχισε παλι ο Chrome να κανει download οταν παταω σε ενα λινκ στο TheLab. To εκανε και πριν κανα δυο χρονια παλι στο Lab. Ειναι θεμα του Chrome μου ή του Λαμπη;

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα αρχισε παλι ο Chrome να κανει download οταν παταω σε ενα λινκ στο TheLab.

Μου το κανει και εμένα "τυχαια" εδω και μερικες εβδομαδες...δεν μπορώ να καταλαβω τι φταιει...το κάνει μονο σε αυτο το site μεχρι στιγμης παντως...

Link to comment
Share on other sites

έχω παρατηρήσει πολλές φορές ότι όταν χρησιμοποιώ το quick reply και πριν ποστάρω την απάντηση, ποστάρει κάποιος άλλος/άλλοι στα παραπάνω ποστ δεν εμφανίζεται το like button παρά μόνο με f5.

Just to have it in mind :)

Δεν είναι bug, το ότι σου εμφανίζει άμεσα τα posts που έγιναν είναι extra feature και γίνεται μέσω ajax, κοινώς δεν σου κάνει refresh ολόκληρη σελίδα για να δεις ένα post, απλά σου εμφανίζει το δικό σου και αν έγινε κάποιο άλλο πριν από σένα.

Απο σημερα αρχισε παλι ο Chrome να κανει download οταν παταω σε ενα λινκ στο TheLab. To εκανε και πριν κανα δυο χρονια παλι στο Lab. Ειναι θεμα του Chrome μου ή του Λαμπη;
Μου το κανει και εμένα "τυχαια" εδω και μερικες εβδομαδες...δεν μπορώ να καταλαβω τι φταιει...το κάνει μονο σε αυτο το site μεχρι στιγμης παντως...

Προβλήματα του Chrome είναι και ψήνομαι να σας ανοίξω νέο thread για τα προβλήματα που έχετε με τον Chrome, έχει φτάσει v. 16.xxx κι ακόμα κάνετε beta testing.

Επιστρέψτε στον firefox όσο είναι νωρίς :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.