Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

Τωρα και εδώ φαίνονται ολα Κωστή... ;)

(δεν ξερω τι εκανες αλλα δεν ειχε σχεση με cache/cookies, δοκιμασα με 2 διαφορετικους browsers χθες και σημερα απο το σπίτι και εναν στην δουλεια. Πριν απο λίγο δεν φαινοταν τιποτα...τελος καλό όλα καλα, ευχαριστώ αγορινα :T: )

Link to comment
Share on other sites

Παίζει κάνα πρόβλημα με τα album των φωτογραφιών, τώρα με την αλλαγή του server; Βλέπω thumb, αλλά όχι φωτό.

Στο 1 απο τα 3 album μου (htpc) εχω το ιδιο προβλημα.

Tα αλλα 2 δουλευουν κομπλε αλλα ολως τυχαιως χρειαζομουν τις φωτο απο αυτο που δεν δουλευει :weep:

Ευχαριστω προκατ. :)

Link to comment
Share on other sites

Ότι είπε ο [MENTION=6133]honda22[/MENTION]. Και πριν την αλλαγή server όταν άλλαζα σελίδες και επέστρεφα μετά από κάποια ώρα στην καρτέλα του Lab, αυτή είχε γίνει refresh.

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε ισχύει αυτο λόγω Ajax (οχι για τα τζάμια).

/insert 1st joke για την ποδοσφαιρική ομάδα

/insert 2nd joke για τον Αίαντα

/insert 3rd joke για την πόλη

Νταξ πάντως, θα περίμενε κανείς περισσότερες επιπλοκές.

Link to comment
Share on other sites

weird, όταν πατάω την σελίδα 247 του offtopic (http://www.thelab.gr/off-topic/anekdota-asteia-kai-loipa-paratragouda-funlab-100637-247.html) με κάνει redirect στην 246 :S

το ειχα και εγω αυτο το προβλημα, καθαρισα cache cookies Και τα παντα ολα και εφτιαξε. εχει σκαλωσει ο browser, ff εχεις?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.