Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

Προσπαθώντας να στείλω pm σε ένα μέλος πήρα αυτό το σφάλμα:

Ο χρήστης $user[username] έχει επιλέξει να μη λαμβάνει προσωπικά μηνύματα ή δεν του επιτρέπεται να λαμβάνει προσωπικά μηνύματα. Για αυτό δε μπορείτε να του/της αποστείλετε μήνυμα.

Κάτι δεν παίζει σωστά με την αντικατάσταση :p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δε ξέρω άμα είναι bug ή κάπου οι νάνοι του searching μπερδεύτηκαν αλλά:

Κάνω search με keyword iphone 5, μου λέει ότι το "5" είναι πολύ common και δε λήφθηκε υπ'οψιν. Στα αποτελέσματα, μου έβγαλε στο test thread ένα παλικάρι που απάντησε με "5". Προφανώς δεν υπήρχε πουθενά το "iphone".

Όχι πώς είναι κάτι το ιδιαίτερο, απλά μου φάνηκε περίεργο...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! :)

Όταν σε ένα ποστ υπάρχουν πάνω από ένα συνημμένα αρχεία/φωτογραφίες,γίνεται στο αναδυόμενο παράθυρο να αλλάζουν και από το πληκτρολόγιο;

Θα βολεύει αρκετούς πιστεύω!

Link to comment
Share on other sites

εχμ δεξια δεν επρεπε να λεει Νεα Θεματα?

Παντως οταν το παταω με εμφανιζει Νεα Θεματα και οχι το προφιλ μου :crazy_pilot:post-3128-1416076617,2833_thumb.jpg

edit: (s)fix it ! :T:

Έγινε επεξεργασία από 2cpu
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος admin τώρα.

ZdpWmUc9Y0S2W4-xRripWA2.gif

Στο δίπλα φόρουμ για τον κύριο:p

Ειλικρινά, τι ευαίσθητη πληροφορία έχετε στο προφίλ σας και δεν θέλετε να φαίνεται σε κάποιον που μπορεί άνετα αν θέλει να σας stalkάρει να γραφτεί και σε 30 δευτερόλεπτα να μπορεί να δεί το προφίλ σας;

Link to comment
Share on other sites

Tο γραφω για κανενα αλλο παθων με Firefox+noscript.

Aπο προχθες τα drop down menus στην κυρια μπαρα περιηγησης του site με τα links δεν δουλευαν και πλεον το "quicklinks" δουλευε ως link.

Για να επανελθει καντε allow στο googleapis.com στο noscript.

---

Απλη περιεργια επειδη μου κανει εντυπωση, τι αλλαξε και πλεον χρειαζεται να τρεχει scripts το googleapis.com για να δουλευει η javascript στο thelab; :to_pick_ones_nose3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Αν στο παρακάτω μήνυμα, πατήσω το link του administrator

Δεν υπάρχει ο(η): Θέμα. Αν έχετε ακολουθήσει ένα έγκυρο link, παρακαλώ ενημερώστε τον administrator

είτε ακολουθήσω το link που υπάρχει στο footer του forum,

TheLab.gr - Επικοινωνήστε μαζί μας

τα μηνύματα που στέλνω δεν φαίνονται στα Αποσταλμένα μου.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.