Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

έκανα σε φάιρφοξ διαγραφές ιστορικών, προσθέτων, adblock, httpseverywhere και τελικά παίζουν καλα τα βιντεάκια ...στον κρόμ, ο οποίος είναι γυμνος δε φοράει τιποτα.

:slap::jester:

Γενικά ένα microsoft essentials τρέχει μόνο.

Επίσης. Αυτό με το scale στις φωτό οκ δε βαριέσαι, αλλά με τα βιντεάκια είναι σπαστικό, είμαι ο μόνος που το χει τι στο καλό;

Link to comment
Share on other sites

τίποτα δεν έχει βοηθήσει δε ξέρω τι άλλο μένει να κάνω. Και ινκογκνιτο και ανοιχτά όλα κ κλειστά κτλπ.

Ο κρόμ είναι αστείο ότι έφτιαξε.

Η αλεπού μ'έπρηξε.

Από αύριο ...τα υπόλοιπα ζζΖΖζΖΖΖζζ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες :D

Έχω εγγραφεί στo site το 2010 και έχω 50+ μηνύματα.

Γιατί δεν μπορώ να δημοσιεύσω αγγελία;

Τα φώτα σας παρακαλώ.

You are not worthy enough.

Ακούγεται πιο ωραίο στα αγγλικά. :alien:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ας πούμε ότι Νέα Μηνύματα: 120.

Πατάω το Νέα μηνύματα και μου εμφανίζει τα αδιάβαστα θέματα.

Πηγαίνω πχ στο forum Gaming το οποίο έχει 5 αδιάβαστα θέματα από την τελευταία μου επίσκεψη. Από τα εργαλεία μαρκάρω το forum Gaming σαν διαβασμένο και πηγαίνω ξανά στην Κεντρική σελίδα όπου βλέπω πάλι Νέα Μηνύματα: 120.

Δεν θα έπρεπε να μου εμφανίζει λιγότερα;

Κάντε καμιά αναβάθμιση :p

Link to comment
Share on other sites

Ας πούμε ότι Νέα Μηνύματα: 120.

Πατάω το Νέα μηνύματα και μου εμφανίζει τα αδιάβαστα θέματα.

Πηγαίνω πχ στο forum Gaming το οποίο έχει 5 αδιάβαστα θέματα από την τελευταία μου επίσκεψη. Από τα εργαλεία μαρκάρω το forum Gaming σαν διαβασμένο και πηγαίνω ξανά στην Κεντρική σελίδα όπου βλέπω πάλι Νέα Μηνύματα: 120.

Δεν θα έπρεπε να μου εμφανίζει λιγότερα;

Κάντε καμιά αναβάθμιση :p

Δε πα να αρχίσεις το πλέξιμο λέω εγώ πρωί πρωί; :p

Αν ήταν να είχαμε το σερβερ να ανανεώνει σε πραγματικό χρόνο όλες τις πληροφορίες θα έπρεπε να είχαμε πουλήσει τα πρωτότοκα παιδιά μας για να τον πληρώνουμε :p

Link to comment
Share on other sites

Και όταν διαβάζω ένα ένα τα θέματα γιατί μειώνει κανονικά τα Νέα μηνύματα; :p

Τρόικα στο thelab!

Νέα θέματα ≠ νέα μηνύματα. Το ένα κοιτάει τα τελευταία θέματα των 24ωρών και το άλλο είναι τα νέα θέματα σε σχέση με το προφίλ σου.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Έτοιμο (στα νέα quotes)

Τώρα μου έρχονται emails στα likes/quotes/απαντήσεις. Πριν δεν μου ερχόντουσαν και η αλήθεια είναι ότι προτιμώ να μη μου έρχονται εκτός αν εγώ έχω δηλώσει να παρακολουθώ ένα θέμα με άμεση αποστολή email.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.