Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

Έχω προσέξει κάτι σε αυτό το θέμα, δεν ξέρω αν συμβαίνει κι αλλού.

Μου δείχνει πάντα ότι έχει μία σελίδα παραπάνω απ' ότι έχει κανονικά. Για παράδειγμα τώρα βλέπω ότι έχει 437 σελίδες, αλλά όταν πατάω πάνω στην 437 μου εμφανίζει την 436.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω άλλο κουφό θέμα με χρήση tapatalk σε 4G.

Από χτες που ενεργοποιήθηκε το 4G δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το lab. Την καρτέλα με τα participated δεν την φορτώνει καθόλου, ενώ την καρτέλα με τα unread την φορτώνει αλλά δεν φορτώνει μετά αν πατήσω σε κάποιο θέμα.

Αυτό το κάνει μόνο στο TheLab, ενώ πχ myphone και hwbox δουλεύουν κανονικά, όπως και όλες οι άλλες εφαρμογές με δεδομένα.

Το κουφό είναι ότι ακόμα και μετά το 4G αν γυρίζει αυτόματα σε HSDPA πάλι δεν μπαίνει. Αν όμως πχ το πρωί που θα το ανοίξω δεν έχει πιάσει 4G και είναι σε HSDPA, μπαίνει κανονικά.

Όπως και όταν το έχω ορίσει να είναι μόνο HSDPA.

Γενικά δλδ έχει πρόβλημα το TheLab στο tapatalk με χρήση 4G.

Εδώ δοκιμάσει restart, clear cache κλπ

Θα περιμένω λίγες μέρες να δω μήπως είναι θέμα παρόχου, γιατί είναι δεύτερη μέρα τώρα.

Μέσω chrome μπαίνει κανονικά!!!

Sent from my Migato GT-N7105 using Tapatalk 4

Με το τελευταίο tapatalk δουλεύει κανονικά!

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι το έχω βρει το bug, είναι μόνο τα ελληνικά usernames στα likes. Την λύση δεν έχουμε βρει ακόμα :p

Το θεμα αν καταλαβα καλα ειναι οτι δεν μας επιτρεπει να κανουμε like σε καποιο ποστ αφου κανει καποιος με ελληνικο username.

δλδ δεν ειναι μονο προβλημα η προβολη των usernames με συμβολα, αλλα "παγωνουν" και τα likes ενος ποστ γενικοτερα.

Edit Ακυρο, μαλλον το παιρνει το like, αλλα θελει reload η σελιδα για να το δεις.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαίωνω παίζει θέμα με τα likes,

ελληνικοί χαρακτήρες έχουν πρόβλημα και επίσης πρέπει να κάνεις reload για να δεις το like που έκανες.

επίσης αν πατήσω το n others δε γίνεται τίποτα, δλδ μπορώ να δω μονο τα πρώτα 2-3 likes.

Link to comment
Share on other sites

απο κάποιο σημείο και μετά τα βίντεα τα εμφανίζει lab1.jpg

επίσης οι εικόνες που είναι μεγάλες δεν εμφανίζονται όπως παλιά με κλίμακα προς τα κάτω αλλα μου πετάει φουλ ανάλυση και το αποτέλεσμα ειναι στο lab2.jpg

post-14026-1416078154,0261_thumb.jpg

post-14026-1416078154,2261_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.