Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

Όπως είπα και στον [MENTION=23]DJD[/MENTION], από το πρωί έχω πρόβλημα να δω την κεντρική. Για κάποιο περίεργο λόγο με κάνει redirect στη σελίδα που φαίνεται στο attachment. Αν βάλω κάποια άλλη, πχ search η τη σελίδα κάποιου θέματος, το βλέπω κανονικά. Δοκίμασα με ΙΕ, FF, Chrome. Καθάρισα coockies, cache, dns. Δε θέλει.

post-173-1416076880,5305_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο έπαθα κατά τη διάρκεια της νύχτας!

Παρομοίως κι εγώ με διαφορετικούς browsers, και καθάρισμα στα πάντα!

Απλά δεν έμπαινε και με έκανε redirect στη σελίδα που ανέβασε κι o Wizard...

Άν έμπαινα μέσω google search μου πετούσε 404.

Tώρα μπήκε κανονικά βέβαια...

Link to comment
Share on other sites

... οπότε λογικά τα όποια προβληματάκια αντιμετωπίσατε...

Λογικά; Όταν μπαίνει θέμα dns είναι λογικό να μην το βλέπεις καθόλου, όχι να μη βλέπεις το root(x), αλλά να βλέπεις τις εσωτερικές σελίδες :p

Link to comment
Share on other sites

Λογικά; Όταν μπαίνει θέμα dns είναι λογικό να μην το βλέπεις καθόλου, όχι να μη βλέπεις το root(x), αλλά να βλέπεις τις εσωτερικές σελίδες :p

Είπα, 'αντιμετωπίσατε' και όχι 'αντιμετωπίζετε' :rofl:

Link to comment
Share on other sites

απο χτες το βραδυ οταν παω να μπω στη main page του thelab μου βγαζει αυτο

http://img707.imageshack.us/img707/8223/93924678.jpg

ειναι προβλημα του σιτε ή θα πρεπει να καθαρισω τη dns cache???

Notices

Τα προβλήματα που παρατηρήσατε κατά την διάρκεια της νύχτας οφείλονται σε μια αλλαγή που κάναμε στo DNS. Αν αντιμετωπίζετε οποιοδήποτε πρόβλημα δοκιμάστε πρώτα να καθαρίσετε την cache και τα cookies από τον browser σας και δοκιμάστε ξανά.

:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Στο θέμα http://www.thelab.gr/windows-platform/kinezika-stin-glossa-grafis-116863.html

έκανα quote αλλά δεν εμφανίστηκε ποτέ στα στατιστικά.

Μήπως δεν έκανα κάτι σωστά;

Καλημέρα,

Δεν ξέρω αν ασχολήθηκε κάποιος με το παραπάνω,

αλλά τα quotes φαίνονται πλέον στα στατιστικά!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Πολλές φορές τις τελευταίες μέρες ο Λάμπης δε φορτώνει (μπάτσοι, γουρούνια, κτλ) και βλέπω ότι κολλάει στο bs.serving-sys.com. Ξέρουμε τί είναι αυτό; Μπορούμε να το κόψουμε;

Link to comment
Share on other sites

Πολλές φορές τις τελευταίες μέρες ο Λάμπης δε φορτώνει (μπάτσοι, γουρούνια, κτλ) και βλέπω ότι κολλάει στο bs.serving-sys.com. Ξέρουμε τί είναι αυτό; Μπορούμε να το κόψουμε;

Δέν μου έχει τύχει..και πέραν των πόστ μου μπαίνω συνέχεια lab απλά για το διάβασμα/πμ/news. Άν τσεκάρεις λίγο web μάλλον έχει να κάνει με υπηρεσία διαφημίσεων. Είμαι με Αλεπού και adblock ΣΥΝΕΧΕΙΑ. Είσαι χωρίς adblocker?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=23132]inetus3r[/MENTION] Αν χρησιμοποιήσεις το κουμπί στον editor για προσθήκη mention δεν θα έχεις θέμα γιατί βάζει tags και όχι @

Ναι, αλλά δες πως εμφανίζεται:

Αρχικό μήνυμα απο Vl[MENTION=2219

dimiR;1063411809]Καταρχήν θα πρότεινα να το τσεκάρεις με το HSSentinel.

Θα πάρεις πιο λεπτομερή και κατατοπιστικά αποτελέσματα.

Προσωπικά μετά από τέτοια μηνύματα στο Crystal Disk Info, με ένα format επανήλθε στο φυσιολογικό.

Και όχι, RMA δε γίνεται με τέτοια βλάβη ακόμα και εντός εγγύησης.

Πρέπει να είναι σχεδόν εντελώς κατεστραμμένος ο δίσκος.

Είναι το post #6 στο

http://www.thelab.gr/skliroi-diskoi-elegktes-kai-optikes-syskeyes/provlima-me-hdd-117957.html

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.