Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

Για τις επόμενες μια-δύο ώρες μπορεί να αντιμετωπίσετε πρόβλημα να μπείτε στις αγγελίες. Ενεργοποιούμε το αυτόματο σύστημα το οποίο θα ακολουθεί τους όρους χρήσης.

Μη κάνετε post να μας πείτε ότι δεν δουλεύει αν δεν περάσουν τουλάχιστον 3 ώρες από την ώρα αυτού του post.

Link to comment
Share on other sites

Από τους όρους:

Οι αγγελίες προσφέρονται αποκλειστικά και μόνο στα εγγεγραμένα μέλη του TheLab.gr τα οποία πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις:

α) 6 μήνες παραμονής στο forum και 300 καταχωρήσεις

β) 12 μήνες παραμονής στο forum και 150 καταχωρήσεις

γ) 2 χρόνια παραμονής στο forum και τουλάχιστον 50 καταχωρήσεις

δ) 3+ χρόνια παραμονής

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι οι οροι οι οποιοι εχετε θεσει μπορουν να κρινουν το ποσο φερεγγυος η οχι ειναι καποιος. Προσωπικα ειμαι περιπου 5 μηνες στο φορουμ με ελαχιστα μηνυματα αλλα αν μη τι αλλο τους τελευταιους μηνες ολη μου την μερα σχεδον την περναω εδω εχοντας διαβασει τα περισσοτερα θεματα γιαυτο και δεν θεωρω σωστο αυτον τον αποκλεισμο. Απο την αλλη ο καθενας συμμετεχει και ποσταρει σε ενα φορουμ αναλογα τον χρονο και την διαθεση του (πιστευω) και οχι απλα για να πει ενα "ναι" οχι" συμφωνω" "διαφωνω" μονο και μονο προσθετοντας μηνυματα για να ανεβαινει το score του. Κλεινοντας θεωρω αδικο αυτο που σημβαινει, δηλ να στερειται απο καποιους χρηστες το δικαιωμα του να μπορεσει να βρει και να αγορασει κατι το οποιο ισως να εχει αναγκει ενω καποιος αλλος να μην το χρειαζεται

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι οι οροι οι οποιοι εχετε θεσει μπορουν να κρινουν το ποσο φερεγγυος η οχι ειναι καποιος. Προσωπικα ειμαι περιπου 5 μηνες στο φορουμ με ελαχιστα μηνυματα αλλα αν μη τι αλλο τους τελευταιους μηνες ολη μου την μερα σχεδον την περναω εδω εχοντας διαβασει τα περισσοτερα θεματα γιαυτο και δεν θεωρω σωστο αυτον τον αποκλεισμο. Απο την αλλη ο καθενας συμμετεχει και ποσταρει σε ενα φορουμ αναλογα τον χρονο και την διαθεση του (πιστευω) και οχι απλα για να πει ενα "ναι" οχι" συμφωνω" "διαφωνω" μονο και μονο προσθετοντας μηνυματα για να ανεβαινει το score του. Κλεινοντας θεωρω αδικο αυτο που σημβαινει, δηλ να στερειται απο καποιους χρηστες το δικαιωμα του να μπορεσει να βρει και να αγορασει κατι το οποιο ισως να εχει αναγκει ενω καποιος αλλος να μην το χρειαζεται

Ευχαριστω πολυ

Δυστυχώς η εμπιστοσύνη σε κάποιον είναι κάτι που κερδίζεται, δεν δίδεται. Για αυτό το λόγο έχουμε βάλει και όριο για την αποστολή προσωπικών μηνυμάτων τις 15 δημοσιεύσεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι οι οροι οι οποιοι εχετε θεσει μπορουν να κρινουν το ποσο φερεγγυος η οχι ειναι καποιος. Προσωπικα ειμαι περιπου 5 μηνες στο φορουμ με ελαχιστα μηνυματα αλλα αν μη τι αλλο τους τελευταιους μηνες ολη μου την μερα σχεδον την περναω εδω εχοντας διαβασει τα περισσοτερα θεματα γιαυτο και δεν θεωρω σωστο αυτον τον αποκλεισμο. Απο την αλλη ο καθενας συμμετεχει και ποσταρει σε ενα φορουμ αναλογα τον χρονο και την διαθεση του (πιστευω) και οχι απλα για να πει ενα "ναι" οχι" συμφωνω" "διαφωνω" μονο και μονο προσθετοντας μηνυματα για να ανεβαινει το score του. Κλεινοντας θεωρω αδικο αυτο που σημβαινει, δηλ να στερειται απο καποιους χρηστες το δικαιωμα του να μπορεσει να βρει και να αγορασει κατι το οποιο ισως να εχει αναγκει ενω καποιος αλλος να μην το χρειαζεται

Ευχαριστω πολυ

+1

Και είμαι εγγεγραμενος απο 4-11-2006

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η εμπιστοσύνη σε κάποιον είναι κάτι που κερδίζεται, δεν δίδεται. Για αυτό το λόγο έχουμε βάλει και όριο για την αποστολή προσωπικών μηνυμάτων τις 15 δημοσιεύσεις.

Συμφωνω φιλε μου απλα εξηγω στο προηγουμενο ποστ τι εννοω :T::T::T:

Link to comment
Share on other sites

+1

Και είμαι εγγεγραμενος απο 4-11-2006

Δυστυχώς φίλε μου αν δε συμμετέχεις δεν μπορεί να γίνει δουλειά. Α και το σπάμ που φέρνετε σαν επιχείρημα, τιμωρείται μέχρι και με αφαίρεση δημοσιεύσεων.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε jimsid,

έχουμε κάνει συζητήσεις επί συζητήσεων σχετικά με τους όρους των πωλήσεων/ζήτησης.

Μέχρι να βρεθεί τρόπος όπου αυτόματα θα ξεχωρίζει ο "σκάρτος" από τον "σωστό", οι όροι θα παραμείνουν αυτοί που είναι.

Συμφωνούμε άπαντες ότι ο καθένας συμμετέχει ανάλογα με τον χρόνο και την διάθεση του. Με βάση τον διαθέσιμό μας χρόνο και διάθεση αποφασίσαμε να μην σπαταλάμε κανένα από τα 2 κάνοντας τον διαιτητή/δικαστή και με τα ίδια κριτήρια επιλέξαμε το χαμηλό "προφίλ" στις αγγελίες.

Αυτό όσο αφορά τους όρους/κανόνες. Αν υπάρχει κάτι που θα έπρεπε να δουλεύει αλλά δεν, θα το σιάξουμε :)

Έγινε επεξεργασία από RootX
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς φίλε μου αν δε συμμετέχεις δεν μπορεί να γίνει δουλειά. Α και το σπάμ που φέρνετε σαν επιχείρημα, τιμωρείται μέχρι και με αφαίρεση δημοσιεύσεων.

Τι εννοείς με το να συμμετέχω?

Προσωπικά είναι λίγες οι φορές που υπήρχε κάτι ουσιαστικό να πω στο φόρουμ γιατί εκ των πράγμάτων υπάρχουν πολλά παιδιά που γνωρίζουν περισσοτερά?

Να γραψω τι? Οτι και να γράψω spam θα είναι...

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο, μάλλον μετά το update, δεν δέχομαι καθόλου ειδοποιήσεις για απαντήσεις στα θέματα που παρακολουθώ... ενώ στο προφίλ τα έχει στα θέματα που παρακολουθείτε και είναι και ενεργοποιημένη η άμεση αποστολή e-mail, παρόλ' αυτά σήμερα δεν μου έχει στείλει κανένα e-mail από το πρωϊ... φυσικά δεν έχω αλλάξει e-mail... :p

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδυ κατα της 10 κ μετα δεν μπορουσα να μπω στην σελιδα καθολου..ουτε κατα της 4 που προσπαθησα παλι..ειχε κανεις το ιδιο προβλημα?

Παιζει να εφταιγε κ η Otenet..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.