Jump to content



Games for girlfriends


jpavly

Recommended Posts

Η ανάγκη με καλεί να ανοίξω αυτό το thread :p

Σε παίρνει τηλέφωνο και σου λέει "Βρες μου παιχνίδι να παίζω με τις φίλες μου"...

So, εκτός του The Sims που όλες παίζουν, κάποια άλλη ιδέα;

Αν είναι και κάτι δικτυακό even better ;)

Σκέφτηκα:

"Ελαφρά" Adventure Games, όπως το Tunguska

Lineage 2, γιατί έχει ωραίες Elfίτσες με πολλά ρουχαλάκια :baby:

Counter Strike 1.6 για τις μοβόρισες (sic), εύκολο χωρίς πολλά πολλά aim, duck κλπ..

Ξέρω ότι το παρών thread θα κάνει μεγάλο καλό στην πλειοψηφία των ανδρών μελών! :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Συμπληρωνω:

Ευκολα action/adventure στυλ Tomb Raider.

Παιχνιδια στυλ "βρες το αντικειμενο στο δωματιο" οπως Polly Pride Pet detective και αλλα παρεμφερη της Bigfish.

Κανα rts οπως age of empires, empire earth.

Kαι φυσικα επιτραπεζια οπως monopoly.

To cs μονο ευκολο δεν ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Να πω την κακία μου...? :o

Αν η κοπέλα παίζει CS, μάλλον της λείπει κάτι από θηλυκότητα... No offence...

Άσε μας ρε Γκουζγκούνη με τις εμπειρίες σου :hehe:

Δεν παίζει, απλά έχω δει κοπέλες να παίζουν πολύ. Και είναι θηλυκές μην ανησυχείς ;)

Offense not taken, αν και την κακία σου την είπες ..

Link to comment
Share on other sites

Να προσθεσω Stronghold 2, η αδερφη μου τουλαχιστον ψιλοπορωνεται.

...και Sims 2 κλασσικα

Μετα δωστες μσν και παρτες την ψυχη. Το κουτσομπολιο εφυγε απο τα κομμωτηρια και πηγε στα pc με αρχικουτσομπολα/κατινα τoν Gates.

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει, απλά έχω δει κοπέλες να παίζουν πολύ. Και είναι θηλυκές μην ανησυχείς

Να μου τις δείξεις, γιατί αυτές που έχω δει εγώ, θυμίζουν τη Ντέμι Μουρ στο G.I. Jane :hehe:

Όσο για το Lula, αρέσει σε πολλές, για το Larry δεν ξέρω γιατί είναι και παλιό...

Link to comment
Share on other sites

κουμπάρο, ρώτα την κουμπάρα ρε συ. Πρόσφατα της κατέβασα το μισό ιντερνέτι για να απασχολείται όσο έφτιαχνα την υδρόψυξη.

μερικά που θυμάμαι είναι Ricochet Infinity, Syberia II αν και το 2ο το βαριέται.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο θέμα :clap:

Η δικιά μου έχει λιώσει και τα 2 Σιμς με όλα τα expansions ΑΛΛΑ έχει τερματίσει Stranglehold, Medal of Honor Pacific Assault και Call of Duty 4. :)

COD 4 την έχω βάλει και on-line και είχε πολύ γέλιο, καθάρισε αρκετούς :)

Αυτά που της αρέσουν πολύ είναι κάτι που βρίσκει online με τουβλάκια κλπ, βάλε το τουβλάκι στη τρύπα, σπρώξε τη μπίλα κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.