Jump to content



Games for girlfriends


jpavly

Recommended Posts

Πάει, χαλάσαν οι γυναίκες!

-Τι θα κάνουμε κορίτσια απόψε, θα βγούμε;

-Μπα μωρέ, βαριέμαι.Δεν πάμε να xpάρουμε στο wow καλύτερα;

-Δίκιο έχεις, που να βαφόμαστε τώρα... :banging:

:rofl: Έλιωσα

Πάντως χρήσιμο topic

Θα κανω ενα test στη δικια μου:computer:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Λεπόν έχουμε και λέμε:

Second Life γτπκ.

Sid Meier's Pirates αν και "εύκολο" ανούσιο.

Lego Star Wars 2 ffs!

Viva Pinata could stand a chance ^^

Συνεχίζω δοκιμές και θα βρω κάτι που θα πάει :p

Link to comment
Share on other sites

Να συνεισφέρω και γω την επιστημονική μου άποψη. Γενικά προτιμούν κονσόλες με καρτουνίστικα γραφικά στα παιχνίδια. Κονσόλες γιατί προτιμούν το σαλόνι με την τηλεόραση για διασκέδαση. Ακόμα εκτός από τα καρτουνίστικα, ταυτίζονται πάντα όταν το παιχνίδι έχει ηρωίδα για χαρακτήρα όπως λαρα κροφτ. οπότε το απόλυτο αυτή την περίοδο είναι ένα wii, ή παιχνίδια που πληρούν τους παραπάνω όρους. βέβαια κοστίζει αλλά σε βάθος χρόνου ίσως βγει φθηνότερο από ένα δεύτερο game PC για όσους μένουν μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Οχι μην το κάνεις...θα κολλήσει και δεν θα ασχοληθεί ξανά μαζί σου...άσε που θα πρέπει να της πληρώνεις και συνδρομή...:rofl:

Μόνο σε free θα παίζει :p .. Και αν θέλει συνδρομή ? Μόνη της θα πληρώνει

Πάντως η δικιά μου ούτε msn δεν ξέρει τι ειναι ( εδώ που τα λέμε καλλιτερα )

Το μόνο που θελει να μάθει ειναι να χαζεύει στο νετ : Μοδα και τετοια

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως ολο κατι yahoo games και τετοια παιζει.Σιγα μην παιζει και quake!LOL απορω πως την παλευετε καποιοι που παιζουν οι δικες σας FPS!!!Εγω μια ειχα τετοια και την εστειλα αδιαβαστη...Σε λιγο θα κινδυνευαμε να μας ζητανε να παμε να παιξουμε LAN να μας σκισουν αν συνεχιστει :p

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με περνει τηλεφωνο και λεει βρες κανα game να πεζουμε μαζι!!! Και εγω δωρεαν δικτιακο ψαχνω !! xD

Guildwars ραααααα!!! :) Εύκολο σχετικά, βασίζεται στη τακτική και τη σκέψη και όχι στο κάψιμο (aka skill και όχι level based παιχνίδι), έχει δυνατότητες για casual αλλά και hardcore play, εξαιρετικά γραφικά, καλή υποστήριξη, μεγάλη κοινότητα και πάνω απ' όλα είναι δωρεάν.

Θα σας βάλουμε και στο guild.... :p:)

Link to comment
Share on other sites

Η φυσικη εξελιξη των πραγματων:

Στην αρχη δε ηθελε καν να ακουσει τη λεξη "παιχνιδι"

μετα ηρθε το zoo.gr ετυχως εφυγε γρηγορα

υστερα ειχε σειρα το maple story 2D platform rpg αλλα ητανε "λιγο"

Μετα απο μονη της μου ζητησε να αρχισει ....wow! "WOW!" ειπα και ετρεξα να της το παρω.

Τωρα πλεον ειμαι ενας proud wow babysitter και εκεινη lvl65 retri paladin

pve-pvp-farming απολα εχει το ρεπερτοριο. Λιωνει κανονικοτατα και εγω μπορω

να πηγαινω στα ραιντς χωρις γκρινιες και μουρμουρες, βρηκα την υγειά μου με αυτο....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

up up!

προσφατη εμπειρια

μου λεει η κοπελα μου φτιαξε μου ενα πισι με λιγα λεφτα.Ωραια τις λεω , προφανως δε θα περιμενεις και πολλα στα παιχνιδια...

Και μου κανει το fear θελω να το παιζει...( lol )

αφου το φτιαχνω(μετα απο πολλες προσπαθειες.Τι τραβηξαν κ τα παιδια στο tuning :p) , της δινω το fear και σε 3 μερες το χε τερματισει (μου βαλε και τις φωνες που ηταν μικρο.-παλι εμεις φταιμε)

και τελικα η καλυτερη λυση!

της εδωσα το sims 2 -pets και βρηκα την υγεια μου..

Αυτα:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.