Jump to content



Παρουσίαση του νέου μου case... Cooler Master Stacker 830 nVidia Edition


R@tNET

Recommended Posts

Νταξει δεν ειναι κ 831 αλλα νταξει...:p:P:P...πολυ ομορφο πραγματικα...μεγιες..

αυτο που δεν μ'αρεσει στο Nvidia Edition ειναι μονο το καπακι μπροστα...ειναι διαφορετικο απο το 831..

Link to comment
Share on other sites

Thnx thnx... είναι ωραίο κουτι αλλά είναι λίγο μεγαλούτσικο :D

Καλοριζικό! Άντε και στα δικά μας :(:(:(

Η μητρική καλή; Την πήρε ένας γνωστός για το νέο του μηχάνημα και μου φαίνεται τεφαρίκι!

Η μητρική* είναι (απλά) καλή. Το άσχημο είναι έχει μόνο 4 SATA connectors. :slap:

*ASUS P5KC

Link to comment
Share on other sites

Ο connector για να κάνεις εύκολα τις συνδέσεις του front panel νομίζω είναι της μητρικής και όχι του κουτιού... (το λέω γιατί την έχω αυτή τη μητρική και είχε ένα τέτοιο μέσα στο κουτί)

Οπότε... Μήπως μπερδεύτηκες? :p

Link to comment
Share on other sites

Ο connector για να κάνεις εύκολα τις συνδέσεις του front panel νομίζω είναι της μητρικής και όχι του κουτιού... (το λέω γιατί την έχω αυτή τη μητρική και είχε ένα τέτοιο μέσα στο κουτί)

Οπότε... Μήπως μπερδεύτηκες? :p

Καλά νομίζεις... της μητρικής είναι... δεν βλέπω όμως πουθενά να γράφω ότι το βρήκα μέσα στο κουτί του Stacker. :spell:

Link to comment
Share on other sites

Καλά νομίζεις... της μητρικής είναι... δεν βλέπω όμως πουθενά να γράφω ότι το βρήκα μέσα στο κουτί του Stacker. :spell:

Ναι βρε, αλλά παρουσιάζεις κυρίως το κουτί σε αυτό το thread και έτσι όπως το γράφεις εκεί είναι σα να εννοείς ότι υπήρχε στα συνοδευτικά του. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.