Jump to content



TheLab.gr Theme


DJD

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply
Ναι, δε γίνεται να βάλετε κάτι πιο μαζεμένο και με πιο τεχνολογικό χαρακτήρα? Σαν memo νηπίου είναι όλα αυτά που είναι σαν ανθρωπάκια του msn.

το να είναι ας πούμε το "i" του "info" δε σου πέρασε από το μυαλό ε;

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς είναι το 'i' αλλά εμένα οπτικά μου δημιουργεί αρνητική εντύπωση. Είπα απλά την άποψή μου σε σχέση με το theme του thelab. Νομίζω μπορούμε να ποστάρουμε ακόμα και αν διαφωνούμε εδώ πέρα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί, είδες πουθενά να έχουν απαντήσει ΟΛΟΙ (έστω η πλειοψηφία) όσοι μπαίνουν εδώ μέσα? ;) Στους συγκεκριμένους 6-7 που ποστάρουν σε καθημερινή βάση και στους admins που το επέλεξαν, οκ αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

Άμα δε μου αρέσει το theme που προτιμάς πρέπει να φύγω δηλαδή; :p

Και να φανταστείς ότι δεν απευθύνθηκα προσωπικά σε κανέναν - απλά σχολίασα το theme, σύμφωνα με το περιεχόμενο του thread. Άμα είναι μετονομάστε το σε 'επευφημίες για το theme που διαλέξαμε' να μην ποστάρω και εγώ λανθασμένα.

Link to comment
Share on other sites

Peace people. Ελεύθερα εκφράζονται όλες οι απόψεις :)

Το skin ωστόσο θα το κάνουμε όπως θέλουμε, όπως είπε και ο Pain&XP το site έχει μία ταυτότητα και τέρμα, αυτή είναι :)

Link to comment
Share on other sites

Σαν noob να κάνω μια ερώτηση?

Ποια είναι τα στοιχεία Web 2.0 που αναφέρθηκαν κάπου σχετικά με το νέο theme?

Web 2.0 style γραφικά, δεν έχει μπει κάτι ιδιαίτερο σε effect κλπ :)

Link to comment
Share on other sites

Την προσωπική άποψη την ανέφερα παραπάνω.

Σχόλια όμως που στοχεύουν την βελτίωση και τα οποία ακολουθούνται και από επεξηγήσεις και με προτάσεις που αποσκοπούν στην καλυτέρευση του λάμπη μας θα πρέπει να αντιμετωπίζονται (νομίζω) με ιδιαίτερη προσοχή και με ιδιαίτερο ενδιαφέρον.

Δεν νομίζω ότι υπάρχει κανείς που να είναι παντογνώστης, και να διεκδικεί το αλάθητο.

Link to comment
Share on other sites

Που είναι η ειρωνεία;

Καλοδεχούμενες είπα όλες οι απόψεις, απλώς ξεκαθαρίζω ότι δεν είναι wish list το θέμα. Όλα τα ακούμε και τα ζυγίζουμε.

Εάν και δέν αναφερόμουν σε εσένα η λέξη διορθώθηκε.:innocent:

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο. :T:

Αν μπορω να προσθεσω κατι .

Το κουμπι ΝΕΑ ΘΕΜΑΤΑ μηπως να εμπαινε σε ενα περιγραμμα οπως και τα αλλα

διπλα του? Μοιαζει λιγο ξεμπαρκο ετσι.Το χρωμα πολυ ωραιο (θυμιζει το παλιο)

και σε συνδυασμο με το ανοιχτοχρωμο των πλαισιων του ποστ ειναι ξεκουραστο

στην αναγνωση του.

Link to comment
Share on other sites

Άμα δε μου αρέσει το theme που προτιμάς πρέπει να φύγω δηλαδή; :p

Και να φανταστείς ότι δεν απευθύνθηκα προσωπικά σε κανέναν - απλά σχολίασα το theme, σύμφωνα με το περιεχόμενο του thread. Άμα είναι μετονομάστε το σε 'επευφημίες για το theme που διαλέξαμε' να μην ποστάρω και εγώ λανθασμένα.

Δεν είπα ούτε εννοούσα το να φύγεις,και δεν σου έκανα καμιά επίθεση.

Απλά όπως είπε ο jpavly το forum έχει μια ταυτότητα,αυτή ήταν αυτή θα μείνει με μικροδιαφορές.

Τώρα αν παρερμηνεύτηκαν τα λεγόμενά μου,ζητώ συγγνώμη δεν είχα τέτοια πρόθεση.

Απλά για να το κάνανε τα παιδιά έτσι κάποιο λόγο θα είχαν.

2ον,το αν νομίζεις ότι εκπροσωπεύω εγώ το thelab,κάπου κάνεις λάθος.

Και γώ την άποψη μου είπα και ήταν αποκλειστικά προσωπική όπως και η δικιά σου

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα μ'αρέσουν πολύ τα εικονίδια για τα θέματα (τα ανθρωπόμορφα "i" που λέγατε :p) Και γενικά μ'αρέσει ο νέος λάμπης :) Έτοιμα ή χειροποίητα;

ΠιΕς. Μόνο αυτό που σας έχω πρήξει... Το:

"TheLab.gr > TheLab.gr > Thelab.gr Νέα και σχόλια" πάνω αριστερά, να δείχνει στην κεντρική του φόρουμ, κι όχι στην κεντρική του site. Όπως ήταν παλιά. και ίσως ένα κουμπάκι ή έστω ένα λινκ στο τέλος κάθε σελίδας στο φόρουμ, που να μας πηγαίνει στην κορυφή (ώστε να μη χρειάζεται να ξανασκρολάρουμε ως πάνω για να πάμε σε άλλη ενότητα)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα μ'αρέσουν πολύ τα εικονίδια για τα θέματα (τα ανθρωπόμορφα "i" που λέγατε :p) Και γενικά μ'αρέσει ο νέος λάμπης :) Έτοιμα ή χειροποίητα;

ΠιΕς. Μόνο αυτό που σας έχω πρήξει... Το:

"TheLab.gr > TheLab.gr > Thelab.gr Νέα και σχόλια" πάνω αριστερά, να δείχνει στην κεντρική του φόρουμ, κι όχι στην κεντρική του site. Όπως ήταν παλιά. και ίσως ένα κουμπάκι ή έστω ένα λινκ στο τέλος κάθε σελίδας στο φόρουμ, που να μας πηγαίνει στην κορυφή (ώστε να μη χρειάζεται να ξανασκρολάρουμε ως πάνω για να πάμε σε άλλη ενότητα)

Όλα made in da house από τον JPavly, Astrolabo και από τον 38-45 (τα παλια buttons βασικά). Όσο για το άλλο, αυτό κοιτάω αυτή τη στιγμή :)

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν εχει αναφερθει..

τα emoticon ρε παιδια.. πολυ ανακατεμενα δεν ειναι?

λεπτομερια της λεπτομεριας αλλα για καποιον που γραφει 5-10 ποστς τη μερα ειναι κουραστικο να ψαχνει τα συνηθη emoticon πηγαινοντας στη λιστα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.