Jump to content



Recommended Posts

ιδιοι ακριβως ε τακη?

Εχεις λιγο καλυτερα ρευματα εσυ.

edit: Ο φιλος ο zpaf μονο παρακολουθει βλεπω, εχει καιρο να ποσταρει κατι και εχει λειψει απο το νημα.

Έγινε επεξεργασία από takis-pa
Link to comment
Share on other sites

Εχεις λιγο καλυτερα ρευματα εσυ.

edit: Ο φιλος ο zpaf μονο παρακολουθει βλεπω, εχει καιρο να ποσταρει κατι και εχει λειψει απο το νημα.

Aσε τα πολλα τακη, γιατι σε πληροφορω οτι εκανες το 1000στο post σε αυτο το thread και κερδιζεις μια επαναφορτιζομενη φριτεζα :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

edit: οταν το ειδα στο πανελ εγραφε 1000 στο δικο σου αλλα τελικα ειναι το δικο μου αρα θα παρω εγω την φριτεζα :p

Μολις φλασαρα bios στην καρτα και ετοιμαζομαι για κολπα οπως προτεινες!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ασε αυτα που ξερεις και θελω την φριτεζα μου :whip: κατι σκαρωσες με τους mods και το δωσανε σ εσενα :hehe:

Ε βεβαια αγορι μου και την φλασαρες και πολυ αργησες. Για να σε δω τωρα!

Βεβαια δεν πιστευω να τρεφεις ψευδαισθησεις; Λεω τωρα ε;

Έγινε επεξεργασία από takis-pa
Link to comment
Share on other sites

Μην την φοβασαι δωσε λιγο ακομα εφ οσον ειναι στο νερο ( full ή μονο πυρηνας; ) και ειναι καλο κομματι τα 1000 ταχεις και τις μνημες 2400 τουλαχιστον!!!

full cover ειναι

και ενα βημα παραπανω με μνημες 2400

5809852400.jpg

Link to comment
Share on other sites

AMD Radeon HD 6870 video card benchmark result - AMD Phenom II X4 965,ASUSTeK Computer INC. M4A89TD PRO score: P15897 3DMarks

με το amd pc .

5000 πόντους πίσω ο 965 (3.8) από τον i5-750(4mhz).

στις κάρτες η 6870 (970) ελάχιστα πίσω από την gtx 470 (725)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Άλλος cpu,άλλη συχνότητα,άλλοι drivers.

Ακομα και ενα αισιοδοξο 2000 να δινω απο drivers και οτι μπορει να δινει το cpu (δεν εχω δει τρελες μεταβολες σε οσες αλλαγες εχω κανει, φαντασου ιδιο σκορ εβγαζε με τον 960 και ιδιο με εναν 980 [ουσιαστικα] που εχω τωρα)

μιλαμε για 2 καρτες που κανουν 680 ευρω στην μια περιπτωση και 1000 ευρω στην αλλη.... 50% πανω δηλαδη!

Και μονο που το ειδα ειναι απομυθοποιηση της καρτας μου! :hang2:

Link to comment
Share on other sites

Παντελη μην τρελαινεσαι αγορι μου,εσυ θα ξερεις οτι εχεις την top μονοπυρηνη καρτα γραφικων που κυκλοφορει μεχρι σημερα και θα παιρνεις τα ισα σου !! :clap: :man_in_love:

Link to comment
Share on other sites

Παντελη μην τρελαινεσαι αγορι μου,εσυ θα ξερεις οτι εχεις την top μονοπυρηνη καρτα γραφικων που κυκλοφορει μεχρι σημερα και θα παιρνεις τα ισα σου !! :clap: :man_in_love:

Με εφτιαξες Τακη! :jump1:

Link to comment
Share on other sites

Εχει και τα καλα του να εχεις τον junior-21 αδερφο! Βρεθηκε σημερα σπιτι με μια 580 και λεω να η ευκαιρια να λυσω την απορια μου! Ε τι να πω, τα νουμερα με τρελανανε :slap:

2x5801.jpg

να παιζει τοσο μεγαλο ρολο το 8Χ της δευτερης καρτας? (ηταν direct cu η ρημαδα και με πεθανε για να μπει εστω εκει!)

ή το cpu παιζει τοσο μεγαλο ρολο σε ενα καθαρα GPU τεστ και ο 2500 ειναι καλυτερος απο εναν 980????? :...:

Η μονη ηδονη ειναι η υδροψυξη :p

img20110917144923.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο 980 εχει ασχημο bottleneck . Δεν αρκει για να σπρωξει τις δυο 580 στο τερμα ,τουλαχιστον με υδροψυξη . Απο τα 5200 mhz κατι θα εκανε. Ειδικα εαν ανεβασεις και τις καρτες στα 1050 που ειναι εφικτο με νερο , θα φανει πιο ευκολα .

Ο 2500/2600 , ομως ... στα 5000 ειναι αρκετος ... και τα πιανει και με νερο . :)

Έγινε επεξεργασία από Stelaras
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.