Jump to content



In ear Aκουστικά


Reaper

Recommended Posts

Τα Sennheiser CX-300 τα έχει ο αδελφός μου. Δεν έχει τύχει να τα ακούσω. Το καλώδιό τους είναι πολύ λεπτό και ευαίσθητο με αποτέλεσμα να είναι πολύ ευπαθή σε απρόσεκτη χρήση. Του αδελφού μου του κόπηκε σε 3 σημεία και αναγκάστηκε να τα μαστορέψει με κολλητήρι και τα σχετικά, οπότε αν δεν πρόκειται να προσέχεις πολύ, άστα.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

@ Reaper

Αν βρείς τι θες να πάρεις, μπορείς να στείλεις e-mail στο sales@e-shop.gr και να ρωτήσεις αν θα μπορούσες να παραγγείλεις το συγκεκριμένο προϊόν. Δεν έχει σχέση με το αν υπάρχει στην ιστοσελίδα τους, και το καλό είναι οτι στο φέρνουν σε καλή τιμή.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Για να μην ανοιγω καινουργιο θεμα μιας και θελω κατι σχετικο ποσταρω εδω...

Ψανχω ακουστικα για το κινητο μου (nokia 5800 XM),εχει 3,5 mm mini-jack,οποτε δεχεται ολα τα απλα ακουστικα...

Τα θελω πιο πολυ για μες τν ταξη,στο μαθημα,οποτε θελω διακριτικα,με καλη μονωση,και επεισης καμια φορα και για τρεξιμο οποτε θελω να καθονται καλα στο αυτι....

Προτασεις;;;

Τα ακουστικα που προτεινονται εδω,τα περισσοτερα δεν μπορω να τα βρω...

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά θα σκάσω άμα δεν το πω. Καλά παιδί μου, θέλεις ακουστικά ΓΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ, ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ; Δηλαδή ο καθηγητής θα σου κάνει μάθημα να σε κάνει άνθρωπο και εσύ θα τον γράφεις για να ακούς μουσική; Δεν ξέρω μπορεί να φταίει η ηλικία μου, το χάσμα γενεών πες το όπως θέλεις αλλά δεν μπορούσα να μην σχολιάσω το παραπάνω...

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά θα σκάσω άμα δεν το πω. Καλά παιδί μου, θέλεις ακουστικά ΓΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ, ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ; Δηλαδή ο καθηγητής θα σου κάνει μάθημα να σε κάνει άνθρωπο και εσύ θα τον γράφεις για να ακούς μουσική; Δεν ξέρω μπορεί να φταίει η ηλικία μου, το χάσμα γενεών πες το όπως θέλεις αλλά δεν μπορούσα να μην σχολιάσω το παραπάνω...

Ε,δεν λεω για ολη την μερα,αλλα για καμια ιστορια,αρχαια,θρησκευτικα,που δεν παλευεται το μαθημα.......

Καμια προταση για ακουστικα εχεις η μονο κυρηγμα...;;;;:fist::fist:

Υ.Γ. Για ψειρες κοιταω πιο πολυ,ποιες ειναι καλυτερες-βολικοτερες...τιμη:50 Ευρο (max)

Link to comment
Share on other sites

Για ψείρες προτείνω Roccat Vire. Ποιοτικά με αντάπτορες για διαφορετικές χρήσεις και θήκη μεταφοράς value for money πιστεύω επιλογή και κάτι διαφορετικό. Αλλιώς κάτι σε SENNHEISER ή PHILIPS

Link to comment
Share on other sites

Για ψείρες προτείνω Roccat Vire. Ποιοτικά με αντάπτορες για διαφορετικές χρήσεις και θήκη μεταφοράς value for money πιστεύω επιλογή και κάτι διαφορετικό. Αλλιώς κάτι σε SENNHEISER ή PHILIPS

Πολυ καλα φαινονται...

Για sennheiser σκεφτομουν αρχικα,αλλα οι περισσοτεροι αναφερουν οτι δεν τους βολεψαν...

Link to comment
Share on other sites

Για ψείρες προτείνω Roccat Vire. Ποιοτικά με αντάπτορες για διαφορετικές χρήσεις και θήκη μεταφοράς value for money πιστεύω επιλογή και κάτι διαφορετικό. Αλλιώς κάτι σε SENNHEISER ή PHILIPS

Φιλε τα παρήγγειλα,πολυ καλα φαινονται,και θα με βολεψουν και για το PC αν χρειαστει καμια φορα....

Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε τα παρήγγειλα,πολυ καλα φαινονται,και θα με βολεψουν και για το PC αν χρειαστει καμια φορα....

Ευχαριστω...

Κάνε ένα post να μας πεις εντυπώσεις όταν θα τα έχεις δοκιμάσει αν δεν σου είναι κόπος.

Με γεια σου...

Link to comment
Share on other sites

Κάνε ένα post να μας πεις εντυπώσεις όταν θα τα έχεις δοκιμάσει αν δεν σου είναι κόπος.

Με γεια σου...

Δε θα παραλειψω,τα περιμενω σε 3-6 μερες..

Μολις με πηραν τηλεφωνο να μου πουν οτι τα ακουστικα θα ερθουν για πρωτη φορα στην Ελλαδα την αλλη πεμπτη,οποτε περιμενω,εκτος αν πεσει κατι καλυτερο στο ματι μου....

Link to comment
Share on other sites

Στο καταστημα που μου εδωσες τα ακουστικα,εχει καποιες τρομερες προσφορες,οπως αυτη πχ:http://www.itsmart.gr/product_info.php?products_id=850

Ειναι οντως τρομερη προσφορα,η τα ακουστικα ειναι υπερτιμημενα και η πραγματικη αξια τους ειναι τοσο χαμηλα;;;

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω κάτι σίγουρα, απλά υποθέτω ότι είναι κάποιο παλιό μοντέλο stock και θέλοντας να το πουλήσουν χωρίς να έχουν ζημία και +1 πελάτη ευχαριστημένο έριξαν την τιμή στο κόστος.

Το μαγαζί το είχα βρει τυχαία όταν ήθελα να πάρω το mousepad Roccat Taito και από τότε επειδή έχει πράγματα που δεν τα βρίσκεις αλλού και σε γενικές γραμμές έχει και λογικές τιμές έχει μπει bookmark.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.