Jump to content



Κολλαει το PES2008


thrasher

Recommended Posts

Λοιπον,εβαλα το pes2008 στο pc αλλα κολλαει.Συγκεκριμενα,κατα τη διαρκεια του αγωνα στη μεση της οθονης εμφανιζεται μια γραμμη που μοιαζει με κυμα το οποιο πηγαινει προς τα πανω και χανεται.Αυτο συμβαινει πχ.οταν τρεχει ενας παιχτης κατα το μηκος η πλατος του γηπεδου.Επισης γενικα ολο το παιχνιδι κολλαει οταν παιζω αγωνα.

Το συστημα ειναι το εξης:

pentium 4 3,2GHz

2 gb μνημη

8800gt 512mb

Τι συμβαινει?

Link to comment
Share on other sites

Thanks,εφυγε η γραμμη!

Το παιχνιδι ομως συνεχιζει να κολλαει πολυ.Τι γινεται ρε παιδια?

κολλαει στο pc οπως και στο ps3.... ειναι το παιχνιδι που ειναι για τον ##@$%@

Link to comment
Share on other sites

Oχι καμια σχεση και αυτο το λεω απο προσωπικη εμπειρια σε ps3.Στο PS3 κολλαει σπανια ενω στο pc ειναι συνεχεια κολλημενο,δουλευει σε αργη κινηση.

Μηπως φταει η οθονη μου που ειναι 17αρα?Μηπως θελει μεγαλυτερη που παιζει σε μεγαλυτερη αναλυση?

Link to comment
Share on other sites

Η θερμοκρασια οταν δεν παιζω καποιο παιχνιδι ειναι 59C και κατα τη διαρκεια του PES2008 ειναι 62-63C.Μια χαρα μου φαινονται.Περασα και τους τελεταιους drivers και τπτ.Παλι κολλαει.Τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Nαι το εχω περασει.

Εκανα reinstall το game.Κολλαει λιγοτερο αλλα το κολλημα δεν εχει εξαφανιστει εντελως.

Υπαρχει περιπτωση να φταιει το παιχνιδι?Εννοω αμα εγκαταστησω ενα αλλο pes2008 ισως να παιζει κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

έμενα στο pc δεν μου κολλάει καθόλου, αντίθετα στο ps3 γίνεται ο χαμός... Γτ έτσι όμως???

:OT:Έχεις ps3?

Μάλλον σε κόβει η cpu.Πάρε έναν c2d κι εσύ 50€ έχουν.

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977713&product=1050109

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.