Jump to content



ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΟΘΟΝΗΣ ΣΕ LAPTOP ΛΟΓΩ ΣΠΑΣΙΜΑΤΟΣ


pastelidis.n.s.

Recommended Posts

Εχω ενα HP PAVILLION dv9700 και εσπασε η οθονη απο ενα ατυχημα πατησε με το ποδι μια φιλη μου πανω του γινεται να αλλξει μονο η οθονη του ναι η οχι???

Link to comment
Share on other sites

η εγγύηση λογικά αποκλείεται να καλύπτει κάτι τέτοιο...αν πας όμως σε ένα κατάστημα και τους ρωτήσεις ίσως να μπορούν μέσω της αντιπροσωπείας να βρουν κάποιο ανταλλακτικό...

[ΟΤ]

Μην γράφεις μόνο με κεφαλαία τους τίτλους των θεμάτων που φτιάχνεις και βάζε και κανένα σημείο στίξης για να μην γίνεται το ποστ κουραστικό για αυτόν που το διαβάζει

:)

[/ΟΤ]

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και αλλάζει η οθόνη, αλλά για όσα έχω ρωτήσει εγώ, η αντιπροσωπεία θέλει πολλά λεφτά. Τελευταία σε ένα Hp ήταν καμμένο το backligth(μάλλον το inverter του backlight) και η hp ήθελε να αλλάξει όλη την οθόνη... 900€...

ebay, 15€...

Link to comment
Share on other sites

για να προλαβω λανθασμενες εντυπωσεις,σχολια ή παρεξηγησεις να ενημερωσω οτι η τιμη περιλαμβανει πληρη εγγυηση σφραγισμενου προιοντος απο επισημη εταιρια με 0 pixel, μαζι με την τοποθετηση/εργασια και θεωρημενη αποδειξη.

εαν καποιος νομιζει οτι μπορει να δωσει καλυτερη τιμη για την συγκεκριμενη οθονη (που ειναι απιστευτα δυσκολο να βρεθει) ας ποσταρει ελευθερα.

αυτο που με στεναχωρει παντως ειναι οτι δεν περιμενα χιουμοριστικο (εαν ειναι καθως δεν εχει ξεκαθαριστει ακομα) ή κακεντρεχους σχολιασμου ποστ απο ατομο που θεωρουσα οτι θα με στηριξει σε μια νεα προσπαθεια που κανω να σταθω στα ποδια μου.

για ολα τα υπολοιπα περι ρομπας κλπ απλα περιμενω να δω τις εξελιξεις.

Link to comment
Share on other sites

ξεκινάω να γράψω και όλο τα σβήνω γιατί:

1. θα καταλήξει το λαμπ αρένα...

2. καταλήγω πολύ χυδαίος...

3. σε λυπάμαι...

οπότε θα αρκεστώ σε αυτά:

άμα σε στεναχωρεί μία εγώ τί να πω που θες να σταθείς στα πόδια σου με λαμογιές, γυφτιές και αρπαχτές, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΟΥΣ αλλά και σε "ΦΙΛΟΥΣ" και ΓΝΩΣΤΕΣ του τί παίζει...

απάντηση στο ΠΜ δεν πήρα, περιμένω από προχθες...

προφανώς μην διανοηθείς να πλησιάσεις από το μαγαζί μεριά...

ΟΥΡΤΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.