Jump to content



My Armor...


out_of_limits

Recommended Posts

το πλεξι γιατι μου αρεσε. αν παρατηρήσεις καλα εχω εναν κοντρολερ στον τελευταιο pci κατω κάτω. τα 2 σατα περνάνε πίσω ακριβως από την μητρική.

δεν υπάρχει καμία ide συσκευή. όσον αφορά το dvd rw εχω τιμήσει της lg ένα εξωτερικό

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

Παλικαρι Παλικαρι Παλικαρι...Τα ΔΥΟ φανακια στα ramακια τι ειναι ? καμια πιο αναλυτικη φωτο μπορουμε να εχουμε ? πως τα στερεωσες ?

Παντος πολυ ωραιο μπραβο σου!!...

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω δοκιμασει το Tide water στην cpu...

ξέρω είδα το thread σου... το δικό μου κομμάτι έχει κακή θερμική συμπεριφορα και δε μου φτανει το tide water για cpu. ήδη το tribe ειναι απάτη αλλα με 50 ευρό είναι μια γλυκια απάτη. Από σεπτεμβρη που θα το modarω θα κάνω σχετικό thread...

Link to comment
Share on other sites

ξέρω είδα το thread σου... το δικό μου κομμάτι έχει κακή θερμική συμπεριφορα και δε μου φτανει το tide water για cpu. ήδη το tribe ειναι απάτη αλλα με 50 ευρό είναι μια γλυκια απάτη. Από σεπτεμβρη που θα το modarω θα κάνω σχετικό thread...

Δηλαδή?

Τι θερμοκρασίες έχεις ?

Link to comment
Share on other sites

:jump: κάτσε για να καταλάβω γιόκα μου,τα tide water ψύχουν τον επεξεργαστή σου έτσι;Ανέβασε μια photo από αυτό το μηχανάκι kamikazi να το δούμε κάπως...:T: καλή δουλειά φίλε χαράς την υπομονή σου..:worship:
Link to comment
Share on other sites

Τα Tide Water ψύχουν τις κάρτες γραφικών, για τον επεξεργαστή έχει το Tribe, εξωτερικό της Thermaltake ;)

έχω μπερδέψει τα μηχανάκια παιδί,το tribe είναι αυτό επάνω στο κουτί σε μια από τη φώτο;:tw:

Link to comment
Share on other sites

k@mik@ze τι σωλήνες έχεις βάλει?

Και πάνω απ όλα από που τους πήρες?

Εγώ έχω αλφαδολάστιχα αλλά δε θα με χαλούσε να βάλω uv-reactive σαν τους δικούς σου.

αλφαδολάστιχα είναι απλά πέτυχαν οι φωτισμοί και τα συστήματα έχουν καθαριστεί πολύ καλά για να μπει καθαρο το uv active ψυκτικό της thermaltake....

Link to comment
Share on other sites

έχω μπερδέψει τα μηχανάκια παιδί,το tribe είναι αυτό επάνω στο κουτί σε μια από τη φώτο;:tw:

ναι βρε.... είναι ένα μηχανημα στην ουσία με τρία ξεχωριστα συστηματα υδροψυξης... 1 tribe επανω από το κουτι για τον cpu και 2 tide water για την gx2....

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε.... είναι ένα μηχανημα στην ουσία με τρία ξεχωριστα συστηματα υδροψυξης... 1 tribe επανω από το κουτι για τον cpu και 2 tide water για την gx2....

ωωωπππππ,οκ τότε πόζαρε μια φώτο με αυτό το μασιν να το δούμε καλά καμικάζι οκ;:jump1:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.