Jump to content



E-shop και P5k


crio

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Καλά να πάθετε, όταν ΟΛΟΙ έχουν μια άσχημη εμπειριά με το rma του συγκεκριμένου μαγαζιού και συνεχίζετε να ψωνίζετε από εκεί "ευπαθή" προιόντα είστε άξιοι της μοίρας σας.

Ψύχτρες,ανεμιστήρες κτλ πάρτε...δε χαλάνε...αλλά προς θεού όχι κάρτες,μητρικές κτλ!

Με καταγγελία θα γίνει η αλλαγή, αλλά αυτοί βασίζονται στο οτι πολύς κόσμος δε θέλει να μπει σε αυτή τη διαδικασία.Εντελώς πληροφοριακά δεν υπάρχει περίπτωση να κάνει κάποιος καταγγελία και να μην δικαιωθεί!

Link to comment
Share on other sites

Eυτυχώς πρόλαβες.

Ξέρεις τι πρέπει να κάνεις.Να πάρεις τα πράγματα και να πεις θα σας πληρώσω σε τόσες μέρες όσες κάνετε να μου τα φέρεται.

Θυμάμαι που το είχε κάνει ο πατέρας μου σε ένα τοπικό μαγαζί που έκαναν 3 μήνες να του φτιάξουν το αλυσοπρίονο!!!!!!!!!!!!!!!

και αντε να σου πει τιποτα ο πωλητης οταν κρατας το πριονι στο χερι:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα ακούστε τη συνέχει.

Μόλις εφτασα σπίτι απο το e-shop.Πήγα να πάρω τη μητρική πιο πολυ για να δω τι κάνανε.Βλέπω τη μητρική τι να δω,έλειπε το καπάκι του socket (που είχα βάλει 1000%) και εκεί που ήτανε κάτι στραβωμένα πινάκια (δίπλα απο το κενό που έχει στο κέντρο το socket) μια λευκή ουσία.Γυρίζω αμέσως πίσω στο υπάλληλο και του τη δέιχνω και κοίταζε και αυτός σα χαμένος.Τελικώς και αυτός μόνος του την πήρε και μου είπε θα την ξαναστείλει πίσω για έλεγχο.Ίδωμεν.

Ακούω απόψεις.....

Link to comment
Share on other sites

βιος και πολιτεια αυτο το μαγαζι τελικα........

οτι να ναι......

μετα απο δικα μου περιστατικα σκεφτομαι πολυ σοβαρα

να επιστρεψω ενα G7 που εχει χαλασει εδω και 6 μηνες.....

προτιμω την ψυχικη μου ηρεμια και ας χασω 50 ευρο....

να δω ποτε θα παει για φουνταρισμα με τετοιες συμπεριφορες.....:TD:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια βαρεθηκα δεν αντεχω αλλο ελεος τα ιδια και τα ιδια λεμε συνεχεια πολυ απλα το μαγαζι δεν υπαρχει και απο εδω και περα το γραφω στα @@ Συγνωμη για την εκφραση αλλα ειμαι τσαντισμενος γιατι ζουμε στο 2008 και υπαρχουν ακομα τετοια προβληματα. Στο εξωτερικο αμα τα ακουσουν αυτα θα γελανε με τις μερες...!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ποτέ φίλε μου... Είμαστε μειονότητα, τόσος κόσμος συνεχίζει να ψωνίζει...

Φίλε μου στον τόπο που ζω είμαστε γύρο στις 6500 άνθρωποι , εγώ είμαι 37 ετών ξέρω το μεγαλύτερο ποσοστό αυτών που ασχολούνται με το pc , ε σε πληροφορώ ότι οι φίλοι μου δεν ψωνίζουν απο το e-shop , και πως μπορούν μάλιστα όταν τους αναφέρω για το rma του πλαίσιου ?

αυτό που θέλω να πω είναι πως όταν καταγγέλλουμε τα κακός κείμενα ενός μαγαζιού αυτά πολλαπλασιάζονται και σιγά σιγά η χιονόμπαλα γίνετε χιονοστιβάδα .

Link to comment
Share on other sites

Ο κανονας λεει "1 δυσαρεστημενος πελατης = 7 χαμενοι πελατες"

Και αυτο φαινεται να το γνωριζουν καλα οι 2 μεγαλες/σοβαρες αλυσιδες Η/Υ στην Ελλαδα,γι'αυτο κανουν φιλοτιμες προσπαθειες να φυγετε ευχαριστημενοι απο το καταστημα

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΙΟΣ ΨΗΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΠΑΝό ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ E-SHOP...?

Με 1 πανό ο καθενας να πινουμε καφε απο εξω..και να γραφουν να μην αγοραζετε απο το e-shop...γιατι ειναι Τσιπιδες και καραγκιοζιδες...παμε να κατσουμε 1-2 μερες...:rofl:

Αλλιως παμε για ντου..να παμε 15+ μαντραχαλαδες και να κανουμε παραπονα...μαζι με τον crio..:p

Η Υπογραφη μου θα μινει ετσι...για τους ''νεους'' που δεν ξερουν...:devil:

Link to comment
Share on other sites

Μα μονο ετσι θα δικαιονομαστε...Οποτε γινεται κατι θα σκαμε μυτη με τα πανό...1,2,3,10 φορες...ε θα βαλουν μυαλο..θα χασουν τοσους πελατες..

Και δεν μπορουν να κανουν και κατι για να μας διοξουν...:D εμεις θα τους χαλαμε την πελατεια...Μην σου πω θα παμε και με ντουντουκες...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.