Jump to content



Ενα νεο κουτι απο την Lian Li


2cpu

Recommended Posts

Η γνωστη εταιρεια με τα ποιοτικα κουτια παρουσιασε ενα νεο κουτι.

Μονο που αυτη την φορα το εν λογω κουτι δεν προοριζεται για τους υπολογιστες μας

αλλα για http://www.lian-li.com/v2/en/microsite5/

XBOX 360.

g63hujnon90mo5e25wyf_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι σε καλη τιμη το εχω παρει χωρις δευτερη σκεψη. Βεβαια μετα η μεταφορα του xbox360 δεν ξερω κατα ποσο ευκολη θα ειναι σε σχεση με την παρουσα κατασταση

Link to comment
Share on other sites

Λογικά δεν χάνεται η εγγύηση άμα το ξεμοντάρεις από το κουτί του όμως??

"Use the XB01 at your own risk, the Xbox360 warranty is voided once you break the seals to open up the case. PC-XB01’s warranty will only cover the XB01 chassis itself, and will not include the Xbox 360 or any of its associated components."

Link to comment
Share on other sites

Με το που το βρω Ελλαδα το πηρα.. :p

:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

Λογικά δεν χάνεται η εγγύηση άμα το ξεμοντάρεις από το κουτί του όμως??

Βρες μου εναν (ειδικα στην Ελλαδα) που να μην το εχει ανοιξει για flashαρισμα.. Δεν ειναι τυχαιο που η M$ αρνειτε να μας ανοιξει ελληνικο XBL server :p

Link to comment
Share on other sites

... Βεβαια μετα η μεταφορα του xbox360 δεν ξερω κατα ποσο ευκολη θα ειναι σε σχεση με την παρουσα κατασταση

Λογικα,αν ψαξεις λιγο στο internet θα βρεις καποιον οδηγο για την ολη διαδικασια

Προσωπικα,αν αγοραζα ποτε κονσολα θα ηθελα να παιζει απροβληματιστα out of the box.Γιατι αν χρειαζεται μοντες και κουτια κλπ κλπ για να παιζω(αληθεια,τι παιζεται στο Xbox??) ευχαριστω αλλα δεν θα παρω(προτιμω να στησω ενα budget pc)

Link to comment
Share on other sites

cptkoulis την εχει ολη την διαδικασια βημα προς βημα στο site της Lian-Li ... εγω ρωτησα για μεταφορα σε σπιτια φιλων , τετοια πραγματα. Δηλαδη μετα δεν ξερω κατα ποσο θα βολευει να κουβαλας αυτο το θηριο σε καποιον κολλητο σου για να παιξετε καποιο game διπλο.

Xbox360 Elite εχω εγω (το πρωτο premium που πηρα κολαγε στο πρωτο μισαωρο) και δεν εχω φλασαρει ουτε εχω κανει κατι ... για 2-3 παιχνιδια βασικα το θελω και ευτυχως που υπαρχει και το ebay και βρισκω games φτηνα με 20 ευρω ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο κουτακι απλα το μεταμορφωνει σε htpc....χανεται η οψη του xbox....

ps.Μια ερωτηση...σε ολα τα xbox μπορει να φλασαρηστει το drive τους?Η στα καινουργια δεν γινεται???

Link to comment
Share on other sites

Στα καινουργια δεν γινεται ... ερχονται με το νεο Lite-ON drive το οποιο προς το παρον δεν εχει βρεθει κλειδωμα. Τα παλια φλασαρονται ολα (πιο ευκολα τα BenQ Drives) και καποια παλια Hitachi V79 θελουν τσιπαρισμα

Link to comment
Share on other sites

Στα καινουργια δεν γινεται ... ερχονται με το νεο Lite-ON drive το οποιο προς το παρον δεν εχει βρεθει κλειδωμα. Τα παλια φλασαρονται ολα (πιο ευκολα τα BenQ Drives) και καποια παλια Hitachi V79 θελουν τσιπαρισμα

Ο Hitachi v79 flashαρετε και χωρις chip πλεον, και ο Lite-On κοντευει, απ' οτι μας εχει πει ο φιλτατος c4eva..

Το mobo βγαινει πανευκολα απο το chasis του εαν ξερεις πως να το κανεις.. Το ιδιο και τα xclamps.. Οποιος εχει καποια απορια ή ενδιαφερεται να "μαθει περισσοτερα" για το 360 μπορει να μου ριξει κανα PM.. (Μη μας παρουνε και οι admins/mods με τις πετρες ;))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.