Jump to content



q9550 vs q9450?


crio

Recommended Posts

Υπερ-καταναλωτισμός....

Υπομονή μέχρι τον Νοεμβρη..., τα λέω για να τα ακούω και εγώ.

Άν και έχει πολυσυζητηθεί, πάρε έναν SSD σε κανα μήνα όμως. Τότε θα δείς διαφορά, και όχι απο Quad σε Quad

Link to comment
Share on other sites

εσυ ποιος λες να ειναι ο πιο δυνατος? ο 9450 που ειναι χρονισμενος χαμηλοτερα?

Γιατί εμφανίζεσαι τσαντισμένος.Γενικά ρωτάω.Δηλαδή κακό είναι που θέλω να πάρω άλλο cpu?

Σε o/c,θερμοκρασίες κτλ.Και ο q9300 δουλεύει ψηλότερα απο το q6600 αλλα είναι ψιλοπατάτα.

εσυ ποιος λες να ειναι ο πιο δυνατος? ο 9450 που ειναι χρονισμενος χαμηλοτερα?

Ευχαριστώ.Θα το κοιτάξω ενδελεχώς.

Link to comment
Share on other sites

εχασα στο grid και τα εχω παρμενα :hehe:

σοβαρα τωρα ειναι ιδιοι επεξεργαστες απλα ο αλλος εχει ενα μισο πολλ/στη παραπανω και θα ειναι πιο ευκολο να τον ανεβασεις. Στην ερωτηση σου ομως ποιος ειναι πιο "δυνατος" στα default φανταζομαι πως εννοεις η απαντηση ειναι αυτονοητη

Link to comment
Share on other sites

εσυ ποιος λες να ειναι ο πιο δυνατος? ο 9450 που ειναι χρονισμενος χαμηλοτερα?
εχασα στο grid και τα εχω παρμενα :hehe:

σοβαρα τωρα ειναι ιδιοι επεξεργαστες απλα ο αλλος εχει ενα μισο πολλ/στη παραπανω και θα ειναι πιο ευκολο να τον ανεβασεις. Στην ερωτηση σου ομως ποιος ειναι πιο "δυνατος" στα default φανταζομαι πως εννοεις η απαντηση ειναι αυτονοητη

Οφ τοπικ : Κι εγώ όταν χάνω κάνω σαν 2χρόνο που του πήρανε την πατάτα.!!!!!!!!!!!

Απλά ο q6600 με ξενέρωσε και θέλω πλέον τετραπύρηνο που να φτάσει σχετικά έυκολα και με λίγο ρευμα τα 4ghz.

Link to comment
Share on other sites

Οφ τοπικ : Κι εγώ όταν χάνω κάνω σαν 2χρόνο που του πήρανε την πατάτα.!!!!!!!!!!!

Απλά ο q6600 με ξενέρωσε και θέλω πλέον τετραπύρηνο που να φτάσει σχετικά έυκολα και με λίγο ρευμα τα 4ghz.

q6700?
Καλός ο Q6700 αλλά εγώ έχω πετύχει πολύ ζεστό κομμάτι. Αν σου κάτσει...

Πάει 4.0GHz με λίγο ρεύμα;Αυτό εννοείς λέγοντας καλός;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.