Jump to content



Multirama Extreme Overclocking Event


Κωστάκης

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply
καλα ειστε σοβαροι? θελετε μπλουζακια "TheLab " και ετcι,να σκασετε ολοι ντυμενοι ομοιομορφα στο event?

εχει να πεσει ντοματα...:tomato::tomato:

Γιατί ? είμαστε όλοι εδώ (στο λάμπη μας) της ντροπής? ή μήπως είμαστε καθυστερημένα?

ισα ίσα θα δείξουμε και την αριθμητική μας υπεροχή και όχι μόνο.

Διαφωνώ μαζί σου και τάσσομαι υπέρ των μπλουζακίων :T:;)

Link to comment
Share on other sites

και εγώ εκεί θα είμαι

θα γνωριζόμαστε με τα nickname του lab

πχ: γεια τι κανεις Jason

Και πως θα γίνει ραα ?:p Θα βγαίνουμε ο καθένας στη ''γύρα'' και θα ρωτάμε, "Είσαι απ΄το Lab ?" " Όχι'' ''Α συγγνώμη λάθος''...παρακάτω...''Είσαι απ'το Lab ?'', ''Ναι'', ''Α ρε μεγάλε, ποιός είσαι ?'' :hehe:

Keep it quiet boys... (Πάντως μακάρι να τα καταφέρουμε μελλοντικά να κάνουμε κάτι τέτοιο)

Link to comment
Share on other sites

Όχι, αν παρείς ΕΣΥ δεν θα πάρουμε ΕΜΕΙΣ θες να πεις :hehe:;)

Ναι ρα, εγώ και ο Ντίνος Διαμαντόπουλος :p

ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ! ! ! και συγκεκριμένα την d300 κατα προτιμηση :jump:, να τραβήξω με αυτή και μετά στην ξαναδίνω :D

εγώ πάντως θα έχω μηχανή ;)

Bad news, η D300 είναι στον Δαμκαλίδη για pixel remapping, έβγαλε 2 hot pixels και την πήγα για service. Thank god έχω την αθάνατη D50 (η οποία επίσης έχει περάσει μια βόλτα για pixel remapping στο παρελθόν :))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.